Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 9:41:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 8:23:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Chcel by som na stenu v obyvacke ako je prechod do pracovne len take presklene dvere. Ak by bola moznost, tak zasuvacie. Nechcem taketo nieco hladat po obchodoch, kedze to isto nebude seriova vyroba, tak skusam, ci ste taketo nahodou u niekoho nevideli alebo nenatrafili u nejake predajcu na taketo nieco.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 17. Feb 2022 7:56:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
horarka tak to som rada, pojdem to teda pozriet. lebo nechcela som zase zbytocne hladat, ked som nevedela, ci ich maju. ale ked vravis, ze ano, tak super. by som bola rada, keby boli take kvalitnejsie, ze aj nieco vydrzia. lebo tie sa budu kazdy den isto hore dole otvarat, tak by som bola nerada, keby sa hned donicili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 18. Feb 2022 7:25:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Mayky myslím, že vieš, aké dreve máš na mysli. Osobne som takéto nevidel u nikoho, ale videl som na Instragrame, čo sledujem jednu spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe dverí. Keby si si to chcel pozrieť, tak sú tam pod menom sapeli_sk. Pridávali tam takéto sklené dvere a dokonca aj posuvné na stenu. To už neviem, že na aký štýl by si ich chcel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 22. Feb 2022 8:16:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina
Ruth toto je vyrobca a maju svojich predajcov, tych si vies vyhladat na ich stranke, keby si mala zaujem. My sme kupovali take klasicke dvere do izieb. Chceli sme ale nieco, co vydrzi uz na cely cas, pokial tu budeme byvat. Myslel som, ze vo dverach rozdiel nie je, ale po tejto skusenosti mozem povedat, ze je rozdiel aj v tomto. Ostatne asi ako pri vsetkom. Ked clovek kupuje priamo od vyrobcu, co sa zameriava vyhradne na toto, tak je to lepsie ako ist na nakup dveri do marketu. Robia aj taketo, ake by si chcela. Vyzera, ze vybrate mas, ake by si chcela, tak potom staci ist len k tomu predajcovi a tam sa dohodnut na montazi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 24. Feb 2022 8:18:06 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
ruth ved hej, lepsie sa dopredu opytat ako by si sa mala zbytocne prehnat. ale nemaj obavy, oni maju teda fakt kadejake. niektore som dovtedy ani nepoznala, kym som ich tam nevidela. napriklad take dvere, ze isli otvarat do oboch stran. to bola pre mna akoze novinka. aj tieto skladacie, co ty spominas, tak uz su take moderne. ja si pamatam len take tie calunene z detstva a to akoze nebolo bohvieco po vizualnej stranke. vidno, ze teraz sa to robi uz modernejsie a je vela moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 28. Feb 2022 8:26:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
dromir tak to ja nepochybujem zase o tom, ze je v tom rozdiel. preto aj takto hladam a snorim, aby som sa dostala k nejakym tym lepsim a nemusia byt zase ani uplne najnizsia cenova kategoria. to ratam s tym, ze za kvalitu sa oplati si aj nieco priplatit, ked budem vediet, ze mi to za to stoji. vybrate ako tak mame, len teda ten vyrobca alebo predajca je pre mna teraz podstatny.
horarka to presne viem, ake mas na mysli. moja teta ich mala doma a to tazko islo otvarata aj zatvarat, ani to poriadne nedoliehalo a vrzgalo to cele. takze to som rada, ze doba pokrocila aj v tomto smere, co sa dveri tyka a taketo nieco mi hadam nebude nikto ponukat :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 02. Mar 2022 8:39:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Baroon tak som aj spravil, že som nakoniec nechal všetko na niekoho ďalšieho. Akože myslím tým toho predajcu a samotnú spoločnosť. Však boli nám aj na zameraní, ako si hovoril, že je lepšie, keď už toto príde spraviť niekto, kto sa tomu rozumie, tak aj to osádzanie potom, keď bude všetko vyrobené pôjde lepšie tomu istému človeku. Takže teraz čakáme vlastne na dodanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 04. Mar 2022 8:02:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Ruth to tie skladacie idu tazko otvarat? Som myslela, ze to je taky sup sup rychle a jednoduche. Si ma teraz nejak zneistila.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 07. Mar 2022 8:38:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Jan 2017 13:03:51
Príspevky: 78
Galadriel tak to mi nenapadlo, sledovat aj takto socialne siete a tam hladat. Ale zase co sa cudujem, je taka doba, ze vlastne vsetko tam uz teraz najdes a aj toto pouzivaju spolocnosti ako nejaky sposob prezentacie. Ale super, takto sa dostanu do povedomia asi tak najviac ludom. Tak ked hovoris Instagram, tak potom tipujem, ze aj s Facebook-om to bude podobne. Ale to mi akoze nenapadlo, ze by mohli byt posuvne aj na stenu. Skusim si to na oboch pohladat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 07. Mar 2022 13:44:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
potvrdzujem. najdes tam aj tak. som pravidelny sledovatel.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt