Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:42:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 08. Mar 2022 8:30:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Ruth tak tak, vsak inak ako pri vsetkom ostatnom, tak aj pri dverach to fakto funguje. Tuto chalani pisu o spolocnosti, tak skus si pozriet. Oni su fajn v tomto. Aj ti pridu na zameranie najskor a potom aj montaz vybavia. A na predajni si vies aj nejake ukazky pozriet pre lepsiu predstavu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 8:11:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
pozdravujem vospolok. prerabame trochu doma, hlavne teda podkrovie chceme dat na poriadok a tam co mame dvere do izieb, tak skrz sikmy strom je aj z tych otvorov na dvere zrezane. takze takto by museli byt aj dvere spravene. tym padom nemozem ist asi niekde do obchodu a pytat ich tam, kedze to bude musiet byt vyroba na mieru.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Uto 15. Mar 2022 9:07:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Ruth ale zlatko, nejdu tazko. To som spominala take tie starsie, take komunisticke calunene, ci ake to zvykli byvavat kedysi. Teraz to je akoze uplne o niecom inom. To ide lahucko uplne, jednou rukou bez problemov. Som si to aj skusala na predajni, co tam mali vystavene taketo skladacie dvere.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 18. Mar 2022 8:28:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Balac no tak to veru nie, jedine, že by ti z marketu vedeli prísť na zameranie a akože pochybujem. Nám takto boli na zameraní z jednej spoločnosti teraz nedávno, tak ak by si mal záujem, môžem ti potom posunúť telefonický kontakt alebo mail na nich, potom by si sa s nimi však už dohodol, že čo a ako. Nie je problém ani takéto nie úplne typické dvere pre nich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 24. Mar 2022 8:27:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 24. Apr 2018 9:12:20
Príspevky: 67
Bydlisko: Nitra
samiska dromir napadlo mi porovnat to jedine s predchodcami takychto dveri. jasne, ze teraz to bude o niecom inom uz. vsak ako pri vsetkom, tak aj pri dverach uz isto vyuzivaju ine technologie a vyrobne procesy, maju to lepsie poskusane a otestovane ako kedysi. aj co sa tyka vyberu, tak ked som si to pozerala, je tam toho skutocne dost, z coho sa da vyberat. to by bolo fajn, keby to nemusime my vsetko merat a osadzat, lebo tak skusenost s tym prave nemame a keby sme to zle spravili, tak co potom, by to musel niekto opravovat po nas a to by boli zase len financie a cas navyse.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 25. Mar 2022 8:00:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
jardojar no jasne, to mi kludne mozes napisat. uplne bude stacit aj ked len spolocnost spomenies, alebo mi sem link hodis a uz si to pozriem a najdem, co budem potrebovat. ako nieze by som si to nevedel aj teraz pozriet, ale radsej sa aj popytam, lebo moze sa clovek dozvediet potom aj dobre aj nie dobre skusenosti na tie ktore spolocnosti, vies ako. taka priprava.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 04. Apr 2022 10:09:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Balac ak mozem poradit ohladne dveri, vidim, ze zhanas nejaky kontakt. My sme boli pozerat uz sice davnejsie, uz je to par rokov dozadu, dvere v Sapeli centre v Bratislave. Tiez nie sme priamo odtial, ale riesili sme viacero veci, tak sme si to tak rozplanovali, ze sme toho viacej v jeden den obehali. A super, rovno sme odchadzali aj s objednavkou na dvere. Ake zhanas vlastne? To som asi nepostrehol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 11. Apr 2022 6:43:10 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
balac ak som spravne porozumel, tak hladas nejake atypicke dvere na mieru. v tom pripade suhlasim s krischko a tiez odporucam navstivit spominaneho vyrobcu. velkou vyhodou je, ze pri kazdom zakaznikovi, pri kazdej objednavke automaticky chodia na zameranie, takze tam mas istotu, ze dreve presne sadnu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 13. Apr 2022 7:00:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
krischko no jasne, uvitam kazdu radu a odporucanie ohladne dveri. lebo ako hovorim, hladam najskor nejake informacie dopredu. nie som zrovna ten typ, co nabehne niekam do predajne a bez rozmyslu kupi prve, co zbada. no my praveze sme odtial, takze celkom presny typ si mi aj dal. do podkrovia, sikmy strop, cize aj dvere nebudu moct byt take klasiky.
baroon hej hej, aj som to teraz spominal, ze nie su to take klasicke dvere, co potrebujem zohnat. tak super, som rad, ze od viacerych ludi rovnaky typ. pozriem, kde sa to centrum vlastne nachadza a nejak si naplanujem, kedy tam zbehnem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 25. Apr 2022 7:17:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
ruth posuvné dvere zháňaš? a aké? také na stenu, čo sa dávajú či normálne do steny zabudované? nenapadne mi teraz, že ako sa to presne odborne volá. ale však rozumieme si hádam. ono keď som také zháňal pár rokov dozadu, tak bol dosť problém, že málokto sa tomuto venoval, že robil vlastne aj na požiadanie na zákazku.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt