Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 9:32:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 16. Máj 2018 11:50:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@carol nerobí mi to problém, lenže momentálne ti môžem poslať fotku iba z internetu, keďže nie som doma a nemám ju v telefóne odfotenú. Nebude ti to vadiť? No presne takú istú ju máme aj v tom istom farebnom prevedení. Toto je ona: Obrázok
A nedávala som si ju vyrábať na mieru. Objednávala som si ho v jednom obchode v Bratislave. Môžem sem aj názov toho obchodu napísať? Alebo radšej súkromne ti to napíšem, hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 17. Máj 2018 8:20:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Mar 2018 10:57:05
Príspevky: 60
Bydlisko: Ilava
CAROL A NEMALA BY SI KUCHYNSKU LINKU VYBERAT TVOJA ZENA? PRECO SEM RADSEJ ONA NEPRIDE A NEKOMUNIKUJE TU ONA? HM? KEBY MAM TAKETO NIECO RIESIT, TAK TO VELMI ZLE DOPADNE :D:D:D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 18. Máj 2018 17:40:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
romilla: prepáč, že som ti nepridal ešte tie fotky, ale moja žena má tento týždeň veľmi veľa roboty a skoro vôbec som s ňou neni a už duplom nemá na toto čas..no cez víkend sa už na to snáď pozrie..ak máš, tak mi môžeš poslať :-)
vlocka: vôbec mi to nevadí, že je foto len z netu stiahnutá..som rád, že si si dala aspoň takúto námahu, cením si to :-)...jasné, že môžeš napísať a budem rád, keď mi to napíšeš lebo sa mi dosť páči..ukážem ju ešte aj žene, som zvedavý, čo povie..
bondro: lebo ona nemá na to čas a poverila tým mňa..ale neboj, všetko spolu dôkladne preberáme..to by nenechala úplne na mňa aby som vybral kuchynskú linku :-D :-D..nedopadlo by to asi najlepšie :-D :-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 21. Máj 2018 11:21:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@carol to je v pohode, mala som to rýchlo nájdené, keďže predtým ako som ju zajednala a pokiaľ mi ju doviezli som si ju stále pozerala:D:D Už som presne vedela, kde sa na ich stránke nachádza:D:D:D Tak kupovali sme ju v Bratislave - Albero nábytok. Asi aj poznáš, ne?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 22. Máj 2018 7:39:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 23. Aug 2017 8:15:15
Príspevky: 48
Bydlisko: Trnava
vlocka: to verím, vy ženy ste také, že keď sa vám raz niečo zapáči tak už iné ani hľadať nechcete, že je to tak? :lol: :D ...áno?...z tade ju máte??..jasné, že poznám..už viac krát sme tam boli ale po pravde som nečakal, že také pekné kuchyne tam majú...musím tam teda drahú zobrať ;) ...koľko vás vyšla, ak smiem vedieť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 22. Máj 2018 9:27:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 10. Jún 2015 20:21:56
Príspevky: 64
aku značku spottebičov máte v kuchyni? A dekor?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 22. Máj 2018 11:14:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Dec 2015 15:23:42
Príspevky: 87
hlavne nezabudni na kvalitný digestor. Aby ti tu novu linku hned nezničil. Ak možem poradit, skus digestory.eu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 24. Máj 2018 18:50:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 22. Feb 2018 10:42:37
Príspevky: 18
carol píše:
romilla: prepáč, že som ti nepridal ešte tie fotky, ale moja žena má tento týždeň veľmi veľa roboty a skoro vôbec som s ňou neni a už duplom nemá na toto čas..no cez víkend sa už na to snáď pozrie..ak máš, tak mi môžeš poslať :-)
vlocka: vôbec mi to nevadí, že je foto len z netu stiahnutá..som rád, že si si dala aspoň takúto námahu, cením si to :-)...jasné, že môžeš napísať a budem rád, keď mi to napíšeš lebo sa mi dosť páči..ukážem ju ešte aj žene, som zvedavý, čo povie..
bondro: lebo ona nemá na to čas a poverila tým mňa..ale neboj, všetko spolu dôkladne preberáme..to by nenechala úplne na mňa aby som vybral kuchynskú linku :-D :-D..nedopadlo by to asi najlepšie :-D :-D


V pohodicke, z toho si nic nerob. Ved pockam, ja sa nikam neponahlam. Len som si myslela, ze vy potrebujete rychlo poradit. Ale ako pozeram, tak mate asi cas a nepotrebujete kuchynsku linku tak rychlo, ze?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 25. Máj 2018 7:36:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@carol áno, je to úplne tak! Ako mám niektoré kamarátky také, že im sa aj niečo zapáči a aj napriek tomu ešte behajú a hľadajú ale ja som úplne iná. Mne už raz keď sa niečo zapáči, tak už sa mi inam chodiť ani nechce :D :D Pre mňa by to bolo už zbytočné :D :D No mal by si ju zobrať, tam majú fakt pekné kúsky nábytku ;) Stála nás viacej, nebola lacná táto kuchyňa ale vôbec neľutujem. Cez 6 000€ sme za ňu dali, keďže ako vidíš, je aj dosť veľká


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 28. Máj 2018 12:24:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
možm vediet farbu kuchyne a kde si ju nechavali robit? V lete nas čaká rekonštrukcia kuchyne a stale sa na tom nejak nevieme s manželkou dohodnut.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt