Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 7:38:46


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 20. Júl 2018 10:08:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
renka píše:
Som rada mirsa, ze si mi napisala. Zopar informacii by som sa chcela spytat, kedze som si vyhliadla u nich kuchynu. Len som presne chcela vediet, ako je na tom kvalitovo, ci ludia maju s nou dobre skusenosti, ci sa rychlo nekazia sufliky a podobne. A este som chcela zistit, ze z kade ju mas? Kde si ju kupovala?


rada ti poradím ;) :) ktorú kuchyňu si si vyhliadla? máš foto?? tak ako som ti už písala, my sme s ňou doposiaľ nemali žiadne problémy. dvierka či šuflíky nám fungujú, nezasekávajú sa. z môjho laického usúdenia ti poviem, že vyrábajú kvalitné kuchyne. no odborne to neviem posúdiť, keďže nie som žiadny stolár ani odborník na kuchyne. no mne sa v nej superne varí a pečie ;) :) kupovali sme ju v Bratislave - v Albero nábytku :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 20. Júl 2018 20:25:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 18. Dec 2015 10:51:42
Príspevky: 75
najlepšie spraviš, ak pojdeš niekam kde si tu kuchynu online naplanujete a nechaš si ju vyrobit na mieru. Niektoré obchody ti to dodaju hned aj so spotrebičami


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 27. Júl 2018 12:44:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Júl 2018 13:07:40
Príspevky: 40
Bydlisko: Handlová
martula presne tak sme to spravili aj my. vybrali sme si kuchynské štúdia ale i celkovo nábytky, kde robili vizualizácie kuchýň zadarmo a tam sme si ich dali vypracovať. potom sme sa už len rozhodovali na základe ceny a samozrejme že aj kvality. ale spotrebiče ti nikdy nenacenia. teda aspoň čo sme my boli, tak len bez spotrebičov nám uvádzali ceny.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 30. Júl 2018 8:44:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Mirsa mam fotku ale iba taku z ich stranky stiahnutu, to ti ale nevadi, ci? Do tejto som sa priam na prvy pohlad zabubila ;) ;)
Obrázok

Co na nu hovoris? A smiem vidiet, aku mas ty? Mohla by si mi pridat fotku? :) ;) Alebo ti robili zvlast vizualizaciu kuchyne? Ako to vlastne u nich funguje, ja vobec neviem, nepytala som sa ich vtedy nic, lebo som nevedela, co mi drahy povie :/ :/ Uz ju mam ale schvalenu a preto by som ju v auguste chcela ist zajednat, len fakt neviem ako to u nich treba riesit. Porad mi prosim aj v tomto :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 06. Aug 2018 9:59:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
@renka pekný deň prajem.

ospravedlňujem sa už vopred, že otravujem, ale rada by som sa spýtala zopár otázočiek.

z kade je táto fotka kuchyne? kto takú vyrába?

je veľmi pekná ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 06. Aug 2018 13:41:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Klariesa neotravujes, nemusis sa vobec za nic ospravedlnovat!!! Vies co, je to kuchyna vyrobcu dan kuchen a maju ju odfotenu na stranke albero.sk. Velmi sa mi paci a rozmyslam, ci si ju dat vyrobit alebo hladat este nejaku inu. Preto sa tu pytam na nazory bab. Ty co na nu hovoris? Mozes mi napisat tvoj nazor? Dakujem ;) ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 08. Aug 2018 16:37:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 92
Bydlisko: Nitrianske Pravno
renka píše:
Klariesa neotravujes, nemusis sa vobec za nic ospravedlnovat!!! Vies co, je to kuchyna vyrobcu dan kuchen a maju ju odfotenu na stranke albero.sk. Velmi sa mi paci a rozmyslam, ci si ju dat vyrobit alebo hladat este nejaku inu. Preto sa tu pytam na nazory bab. Ty co na nu hovoris? Mozes mi napisat tvoj nazor? Dakujem ;) ;)


NIE SOM SICE BABA ALE HADAM NEBUDE VADIT, ZE SA VYJADRIM. MY TOTIZ KUCHYNSKU LINKU OD NICH MAME. AK TEDA CHCES, MOZEM TI NEJAKE INFORMACIE POSKYTNU!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 13. Aug 2018 9:49:32 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Vavrino mne vobec nevadi, ze si sa vyjadril. Som rada, ze sa ti nasa kuchyna paci. Chvala sa predsa dobre pocuva!! ;) ;) :) A snad aj Klariesa oceni to, ze tu ma viacej ludi, ktori maju od nich kuchynske linky. Moze sa od nas aspon viacej toho podozvedat :) :) Tak Klariesa sup sem s otazkami ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 16. Aug 2018 11:50:14 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 15. Aug 2018 13:37:47
Príspevky: 35
Bydlisko: Bratislava
kolko u nich vychadza taka kuchynska linka??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 17. Aug 2018 9:18:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
@renka a vy ste si ju teda už aj objednali? lebo veď si spomínala, že sa ešte len rozhodujete a teraz pozerám, že vavrinovi si už napísala, že ju máte. tak som teraz trochu zmätená ako to je :/ :/ hneď na začiatku som ti napísala, že tá kuchyňa je veľmi pekná. mne sa takéto moderné kuchyne veľmi páčia. no tiež by som rada vedela, koľko u nich cca stojí takáto veľká kuchynská linka?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt