Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 8:44:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 20. Aug 2018 10:26:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Klariesa ano, medzi casom sme si ju u nich objednali. Nechceli sme uz dlhsie cakat lebo predsa len este je dodacia doba a uz viac cakat si nemozme dovolit! Viaceri ste mi ju tu odsuhlasil, aj kamaratkam a rodine sa velmi paci a aj mne a preto som sa tak rozhodla! Ved naco zbytocne cakat, ked som o niecom presvedcena, no nie?? :) :) Aka je cena? To ti radsej nebudem pisat :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 23. Aug 2018 10:47:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 10:30:34
Príspevky: 24
ahojte ;) ...sice viem, ze este mozno skoro toto riesim, kedze este nemame uplne hotovy dom ale viem, ze doba vyroby kuchyne je v niektorych pripadoch aj 2-3 mesiace... a preto som sa uz teraz zacala pozerat po vyrobcoch a po kuchyniach... mozme mi niekto napisat realne skusenosti, kto mate kuchynu od Albera?... kolko im trvala vyroba?... a ponukaju kuchyne iba tie, ktore maju na stranke alebo vedia spravit aj vlastny navrh?... za odpovede dakujem!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 23. Aug 2018 12:16:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 13. Dec 2015 12:03:13
Príspevky: 69
budeš v podobnom štyle dávat aj spotrebiče, alebo budeš verná modernemu svetu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 27. Aug 2018 11:38:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 10:30:34
Príspevky: 24
Branislav... pravdepodobne budem verna "modernemu svetu", kedze moderne veci sa mi momentalne najviac pacia :) ;) ...preco sa pytas??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 28. Aug 2018 11:19:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
@renka veď jasné, keď ste boli pre ňu 100% rozhodnutý tak zbytočne by si čakala. len som bola trochu z toho v šoku, lebo najprv si sa pýtala na názory, potom že už ju máš objednanú a mne skoro padla sánka dolu, že si to tak rýchlo všetko vybavila :D šikula si ;) :) u tvojej reakcie na cenu som pochopila, že to asi najmenej nie je, čo?? aspoň naznač, nikomu to nepoviem :D :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 30. Aug 2018 9:41:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
sylwiara píše:
ahojte ;) ...sice viem, ze este mozno skoro toto riesim, kedze este nemame uplne hotovy dom ale viem, ze doba vyroby kuchyne je v niektorych pripadoch aj 2-3 mesiace... a preto som sa uz teraz zacala pozerat po vyrobcoch a po kuchyniach... mozme mi niekto napisat realne skusenosti, kto mate kuchynu od Albera?... kolko im trvala vyroba?... a ponukaju kuchyne iba tie, ktore maju na stranke alebo vedia spravit aj vlastny navrh?... za odpovede dakujem!


my máme od nich kuchyňu, takže ti budem vedieť poradiť. čo sa týka dodacej lehoty, tak my sme čakali dva mesiace a to sme si u nich objednali takú menšiu kuchyňu, keďže bývame v byte a veľkú si tam dovoliť nemôžme. u nich pracujú architekti s 20 ročnou praxou a preto sú ich kuchyne ergonomický bezchybne navrhnuté a funkčné. my sme veľmi spokojní!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 25. Sep 2018 11:06:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 10:30:34
Príspevky: 24
Matilda... presne som si aj myslela, ze u nich bude tiez taka nejaka dodacia lehota... som rada, ze som sa na to opytala takto skoro... a vam navrhovali nejaku podla vasich poziadaviek alebo ste si vybrali z tych co mali na predajni??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 26. Sep 2018 11:51:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 17:15:57
Príspevky: 29
kde v kuchyni mate umiestneny kavovar a mikrovlnku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 26. Sep 2018 14:16:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
sylwiara no my sme to mali tak kombinovane. jedna sa nám tam páčila ale nejaké veci nám tam nevyhovovali tak spoločne s pánom návrhárom sme to spravili tak, aby to bolo dobre. takže sa dá povedať, že nám robili vlastný návrh kuchyne :)
marcuso kávovar zatiaľ nemáme, lebo aj tak nepijeme kávu z kávovaru ale len klasickú zalievanú a mikrovlnku máme vstavanú nad rúrou na pečenie. prečo také otázky??


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 26. Sep 2018 16:04:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 8:34:44
Príspevky: 18
@renka veď áno, konečne si to pochopila. mne sa hneď nezdalo, že tak dlho váhaš lebo som na tebe tak trochu videla, že sa ti páči a že už inú nemieniš a nechceš hľadať :) :) prečo mi to nechceš napísať??


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt