Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 21:11:03


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pia 28. Sep 2018 9:28:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Klariesa vsetci to na mne videli len ja som si to nechcela akosi priznat a snazila som sa este hladat, ci nahodou nejaku krajsiu nenajdem ale nestalo sa tak a uz ma to omrzelo hladat a hlavne stracat tym cas. Lebo je to vcelku dost vela penazi a nechcem, aby si si nieco zle o mne myslela :oops: :oops:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 02. Okt 2018 8:36:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 10:30:34
Príspevky: 24
Matilda... ano?.. takze nerobia problem z toho, ked niekomu nieco nevyhovuje v danej kuchyni, hej?.. a za to ste aj cosi priplacali alebo tato ich sluzba je zadarmo??... ako to u nich cele prebieha?... mozes mi to tak strucne prosim ta opisat??... chcem byt uz na vsetko pripravena, ked tam pojdem :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 03. Okt 2018 11:34:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
my máme od nich taktiež kuchyňu :) čo sa týka spolupráce s nimi, tak prebiehala super. nemali sme žiadne problémy. boli veľmi ústretoví, milí a nemali s ničím problém. až som bola v šoku, že existuje ešte na Slovensku aj takáto firma/predajňa, kde s Vami jednajú s úsmevom a nie nadurdeno. takže za mňa Albero nábytok odporúčam všetkými desiatimi!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 08. Okt 2018 10:18:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...dominika a aku kuchynu vam robili?..nejaku velku?..kolko ma metrov??...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 09. Okt 2018 9:04:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
tripa nám dosť veľkú kuchyňu robili. má až 3,5 metra a je účková :) prečo sa pýtaš? máš u nich vyhliadnutú aj ty nejakú či len tak zo zvedavosti?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 15. Okt 2018 11:38:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Aug 2018 15:27:56
Príspevky: 33
Bydlisko: Trnava
sylwiara nie, vôbec z toho nerobia problém, toho sa vôbec nemusíš báť. oni sú veľmi ústretoví! čo sa týka toho postupu, tak prebieha to tak, že keď tam prídeš, tak si popozeráš nábytok, poprípade vyskúšaš, vyberieš finálny model, zadáš konkrétne rozmery, farby a v prípade záujmu ti spravia aj vizualizáciu. a keď toto všetko budeš mať vybraté, tak ti spravia cenovú ponuku. keď s ňou budeš súhlasiť, tak ti vystavia kúpnu zmluvu, zaplatíš zálohu a už budeš len čakať, pokiaľ ti ju dodajú do skladu a budú ťa následne kontaktovať. následne tam musíš ísť vyplatiť zvyšnú sumu a dohodneš si termín a dátum montáže. takže takto nejako to u nich prebieha :) snáď som na nič podstatné nezabudla :) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Uto 16. Okt 2018 9:54:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Sep 2018 10:05:21
Príspevky: 35
Bydlisko: Čadca
...dominika to 3,5 metra ma na kazdej strane?? :o :o ...to mas fakt obrovsku kuchynu :o ...este nemam vyhliadnutu nazivo, iba cez internet som pozerala, ze maju v ponuke celkom pekne kuchyne a preto tam chceme niekedy zajst...no este mame nejakych 6 mesiacov na to, aby sme vybrali...im kolko trva vyroba takej kuchyne?...kolko tyzdnov?...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Str 17. Okt 2018 12:33:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 27. Aug 2018 12:01:04
Príspevky: 31
vsimam, ze sa tu bavite o nabytku Albero v ktorom sme my uplne vsetok nabytok do bytu kupili :) tam maju super vyber a taktiez super ceny! kedze my byvame v Bratislave, tak sme to ani daleko nemali. som rad, ze priamo v meste mame takyto obrovsky obchodny dom s nabytkom :) mame v tomto velku vyhodu :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Štv 18. Okt 2018 10:00:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 10. Sep 2018 13:14:43
Príspevky: 29
Bydlisko: Vrútky
tripa áno, na každej strane je taký rozmer, teda aspoň sa mi zdá, už si to presne ani nepamätám :D no tak treba sa zobrať a ísť tam osobne, tak je to predsa lepšie. aspoň sa priamo s nimi na všetkom dohodnete. aj dodaciu dobu ti neviem presne povedať, lebo to záleží od náročnosti kuchyne. ale môžeš počítať, že nejakých 8 týždňov to asi isto bude. a ktorú si si vyhliadla? stiahla si si nejakú fotku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kuchyňa
PoslaťNapísal: Pon 22. Okt 2018 9:22:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Aug 2018 10:30:34
Príspevky: 24
Matilda...ako to cele citam, tak si myslim, ze si vobec na nic nezabudla... vsak tych ukonov je koopu, koopu... tento tyzden tam uz chcem zajst a snad dobre pochodim... potom ti budem pisat, po strede... v stredu ma manzel volno, lebo ide k doktorovi na preventivku a potom tam spolu behneme... drz palce :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 173 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt