Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:06:26


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pon 13. Jan 2020 19:53:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 32
Bydlisko: Modra
ide o to, co chces robit, preco si ho kupujes, napriklad mam kamosku, co si ho kupovala najma kvoli mletiu masa napriklad, takze ta si ho komplet vybaveny kupovala, ale ak chces len na miesenie cesta tak nemusis :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Uto 14. Jan 2020 12:41:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
PATIACHA

nevies do akej znacky isla? aku si vybrala? akurat kamoska bola za mnou predvcerom na vecer, ze jej mamka bude mat ku koncu mesiaca narodeniny, ze sa s bratom dohodli, ze by jej kupili kuchynsky robot, ze ci by som jej pomohla vybrat, len lahsie sa mi jej pomaha, ked viem ze v akej cene sa mam orientovat a ze co vsetko by chcela na nom robit, myslim, ze ked si stanovis hranicu, ze cenovu, tak skor sa niekam pohnes ;) dobre akcie na tieto veci co som tak spozorovala tak mavaju v Planeu, ze tam sa oplati si nejaky ten robot vycihat :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pia 17. Jan 2020 11:10:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 72
len to treba cihat, treba pozerat pravidelne, to na toto je expert moja zena, co sa tyka cekovania letakov :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Sob 18. Jan 2020 18:30:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Dec 2017 16:53:28
Príspevky: 54
Bydlisko: Galanta
:D

mne len niekto vysvetlite, že načo vám je nejaký robot..keď väčšinou ho používate len ja neviem dvakrát do roka??..to sa oplatí kupovať??..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Str 22. Jan 2020 11:16:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 10. Jan 2017 18:56:53
Príspevky: 60
...toto som si aj ja najskôr myslel, že sa nebude využívať, ale využíva sa u nás niekoľkokrát do mesiaca...manželka si zvykla naň rýchlo...pečie a varí odušu a to rôzne šmakociny...takže u nás ja neľutujem, že som na to pristúpil, že si vybrala a že som to zaplatil...lebo vidím že to malo zmysel... :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pon 10. Feb 2020 18:43:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 15. Nov 2017 9:21:16
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava
Keď je takáto vec doma, tak využitie sa nájde, aspoň ja som taká, keď môžem tak hneď po ňom siahnem, oveľa viacej pečiem jak mám robot doma. Aj mäso už vôbec nekupujem mleté, ale meliem si doma.
Aspoň mám predstavu o tom, čo ozaj je v ňom, z čoho je to.
Lebo keď som kupovala, tak to som nemala absolútne predstavu, že či tam nie je aj niečo iné pomleté náhodou, niečo čo by mi bolo proti srsti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Uto 11. Feb 2020 12:08:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 32
Bydlisko: Modra
alenca isla do Kenwood-u :)
aj teraz ked som pozerala letak Planea novy, tak som videla ze maju nejaky v akcii a to v plnej vybave, ze aj s mlyncekom na maso, co je podla mna fajn, ze nie len zakladna vybava, ale uz takto so vsetkym :) simkovicka co take si robila naposledy?
rada by som sa inspirovala co take urobit, lebo tiez niekedy uz akoby mi uchadzali napady, na nieco nove, aby som rodinu prekvapila :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Štv 13. Feb 2020 20:01:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
PATIACHA

juj to ano, to je super znacka, aj ked ide o spolahlivost, tak fakt fajn, len ona nie je ochotna, teda nechce tolko penazi dat za robot kolko vychadza tato znacka :) podla toho, co mi hovorila, ze by chcela tak som jej bosch nasla taky myslim si, ze schopny aj spolahlivy, ze za tu cenu je to dobra volba :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Pia 14. Feb 2020 8:57:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 26. Apr 2017 12:29:34
Príspevky: 56
za akú cenu ste vybrali? Je toho už fakt kvantum, najhoršie je, že žena furt nové a nové pozerá, keď niekam ideme, že čo by ešte chcela dokúpiť, aký ďalší by chcela a podobné, jeden by sa z toho aj zbláznil :mrgreen:

_________________
Ak chcete niečo zmeniť, tvorte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kuchynsky robot
PoslaťNapísal: Ned 16. Feb 2020 19:03:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
@jaromirvojtko čo ti budem vyprávať. To je normálna vec, veď ja som taká istá. Je to asi dva roky dozadu, čo som si kúpila mixér s takým stojanom, reku to mi bude stačiť a teraz keď vidím v elektrách, že aké roboty majú a za aké ceny, tak už aj ja si chcem nejaký kúpiť. Predsa je to sto a jedno si myslím.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 77 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt