Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 19. Sep 2017 21:30:39

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 43 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 12. Sep 2017 10:32:41 
okoloidúci

..kedysi som bola aj ja naivná..myslela som si, že keď si dám robiť na mieru, tak to bude kvalitné a za normálnu cenu..no to vôbec, keď mi prišla cenová ponuka, tak hneď letela do koša..nemala som absolútne chuť a tú by som nemala ani teraz toľko peňazí dať za nábytok..najmä nie, keď vidím ako rýchlo sa trendy menia..

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 13. Sep 2017 16:28:16 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

tak ako kde teraz nakupujete ked pisete o tom, ze cez stolara to riesit nie je bohvie co? teda myslim po tej cenovej stranke, lebo mi je jasne, ze co sa tyka kvality tak u stolara by to mohlo byt v pohodke, len si za to asi aj dost zapyta, ale kde vziat kvalitu a za dobru alebo aspon prijatelnu cenu?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 19. Sep 2017 11:35:28 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

- :mrgreen: :mrgreen: - nie je to bohviečo, keď chceš nábytok od stolára, tak má to dve veľké nevýhody a to, že cenovo je to, ale že úplne niekde inde a po druhé, že musíš čakať. Nie je to také, že prídeš, kúpiš keď potrebuješ, čo potrebuješ a dovidenia. Preto tiež my žiadny stolár, najskôr pozeráme na nete ponuky a potom, keď sa žene niečo páči, tak ide pozrieť a dá mi vedieť, že čo.

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 43 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť