Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 19:35:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 12. Okt 2017 10:17:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - jednoducho sa to povie, no ona ho má. Nemám jej to za zlé, keď jej to takto vyhovuje, tak nech takto nakupuje. Najčastejšie do Tempa Kondela chodí na predajne, to furt hovorí, že tam dostane keďže majú veľa tovaru, že taký iný pohľad na mnohé druhy nábytku, že aj veci, čo by si nevedela predstaviť u nás doma, že keď ich tam videla, tak vedela, že to chce mať :D

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 12. Okt 2017 12:00:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
aspon teda nejaky ten tip som tu od vas dostal aby som nemusel sa spoliehat na stolara, dali sme si len tak nacenit cca, ze akoby nam vysiel nabytok vsetok, co potrebujeme a ked sa naspat vratila cenova ponuka tak nadseny som nebol ani len zdaleka, takze vidim to tak, ze tento vikend zacnem pozerat ponuku toho obchodu, o ktorom pisete aby sme teda uz nieco mali :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Sob 14. Okt 2017 5:57:52 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Treba si urobiť poriadok v tom hlavne, čo človek chce. Čo čaká a reálne si zhodnotiť aké má možnosti a finančné prostriedky, aby sme sa bavili o reálnych možnostiach riešenia, lebo možno máš nejakú predstavu, že koľko by si do toho chcel dať peniažkov a nakoniec prídeš na to, že za rovnakú cenu môžeš dostať rozdielne veci :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 18. Okt 2017 6:10:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
veru rozdielne veci, my ste si poziadali stolara, co nam je dokonca rodinny znamy aby nam urobil ponuku na nabytok, bola som zhrozena, nehovorim, ze tolko penazi nemame, ale je mi luto dat za nabytok tolko peniazkov, ked si myslim, ze sa da zohnat za nizsiu cenu tiez dobry nabytok, len musim prist na to, ze kde sa to oplati :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 19. Okt 2017 11:13:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :D :D - to, že je niekto rodinný známy to o ničom nehovorí. O tom už tiež za života som si zistil svoje netreba sa na to spoliehať. My tiež máme kopu známych, ktorí by nám mohli pomôcť, avšak mnohokrát sa práve v takých situáciach tvária, že sa nepoznáme, takže čo ti budem hovoriť. Treba hľadať možnosti, aby si ty vyšiel z toho dobre a najmä aby ťa to nestálo majlánd.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 23. Okt 2017 6:46:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Feb 2016 10:00:27
Príspevky: 92
ja som v auguste myslel, ze sa zblaznim, ze necham kopu penazi niekde za nabytok, ktory potrebujeme, nastastie sa to tak vykrystalizovalo, ze sme sa dostalo do obchodu, o ktorom aj stakxik pisal a kupili sme vsetko, co sme potrebovali a dokonca aj za dobru cenu, co je v dnesnej dobe celkom problemom ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 25. Okt 2017 8:59:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :D :D - veď tiež už viem ako to je, tiež už mám s tým skúsenosti, tak viem o čom píšem a ako sa tieto veci majú. Dobrý pomer ceny a kvality je v tomto prípade pri nábytku podľa môjho pohľadu veľmi dôležitý, dokonca až kľäčový ;)

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 30. Okt 2017 8:52:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- je a prisli sme my doma napriklad na to, ze ked je obchod seriozny, tak nie je problem nakupovat aj prostrednictvom jeho eshopu, aspon teda nam sa to tak vyplatilo, nehovorim, raz sme sa oklamali, ale to sme este nemali ani len prehlad na co sa zamerat, ale potom to uz bolo super, ked sme si nasli dobry spolahlivy obchod -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 13:56:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 82
Kolko trva dodanie nabytku cez nejaky internetovy obchod? Je mozne, ze by mi to prislo do nejakeho tyzdna? Chceli by sme niektore kusy vymenit a rad by som si to naplanoval tak, ze stare by som vyhodil a nove by prislo aby sme neboli bez


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 08. Nov 2017 18:38:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :) :) - pár dní, do týždňa väčšinou, aj keď je to rozdielne, dosť to závisí od samotného obchodu, či má na sklade to čo chceš, alebo či to má na objednávku, sám som prišiel na to, že každý obchod to má inak, čiže je potrebné si toto presne pozrieť tam z kade chceš objednať

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt