Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:18:05


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 04. Dec 2017 10:40:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 63
Dodanie je väčšinou cca tri dni, aspoň naša skúsenosť doma je taká. Ale záleží čo je to za obchod. Taktiež niektoré obchody internetové to aj majú na stránke, keď si objednávaš, že kedy približne by mohol byť ten tovar u teba ak si to objednáš hneď :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 18. Dec 2017 16:53:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Myslíte, že keby ešte dnes, zajtra si objednám cez internet nejaké tie vecičky, nábytok taký drobný, tak by mi to stihlo prísť do Vianoc ešte? Napadli mi ešte nejaké veci, čo som našla len na nete a tie by sa mi šikli aj ako darček pre svokrovcov :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 19. Dec 2017 16:09:07 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Pekarka záleží z kade, žena tá dnes objednávala z Tempa Kondela, ešte komodu a dcére nejaké drobnosti do detskej izby a čo viem, tak objednávky do 12 tej hodiny, 20.12. pri tých garantujú dodanie do Vianoc, takže ak sa poponáhľaš, tak to stíhaš ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 04. Jan 2018 9:26:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Haha bohro sranda, ja som to stihla, takú radosť som z toho mala, veľa vecí som minulý rok riešila na poslednú chvíľu a už som myslela, že som stratená, ešte že som si prečítala, čo si mi napísal, predtým som skúsenosť s týmto eshopom, čo si mi napísal nemala, ale teraz už mám a som rada, aj za tovar a hlavne za bleskové dodanie ;-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 08. Jan 2018 7:34:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
neoplatí sa to, nechávať si to na poslednú chvíľu, lebo potom sa musíš takto stresovať a pritom úplne zbytočne, toto sa rieši v dostatočnom predstihu, ale tak máš to ako ponaučenie do budúcna, aj keď nie každý sa dokáže poučiť :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 09. Jan 2018 14:10:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 08. Júl 2017 13:37:45
Príspevky: 59
Bydlisko: Trencin
- hamiz mna toto uz ani neprekvapuje, moja polovica ta si tiez poslednu dobu vsetko nechava na poslednu chvilu, az kym jej nehori pod nohami, az vtedy sa rozhybe, hovorim, ze raz na to nepekne doplati, ale nechce si dat poradit a toto je ozaj podobne -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 10. Jan 2018 15:04:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned 17. Dec 2017 13:56:30
Príspevky: 29
Bydlisko: Považská Bystrica
Ja som to nemala vo zvyku, že by som to tak robila v minulosti, že by som si mnoho vecí nech sa to týkalo čohokoľvek nechávala na poslednú chvíľu no teraz nejako neviem, celý rok som mala pocit, že som rozlietaná a potom sa to preukázalo aj pred Vianocami, ale som rada, že som to stihla, aj si dobre vybrať aj to všetko prišlo n podľa mňa, keď to prišlo nebol človek, ktorý by mal väčšej radosti :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Štv 11. Jan 2018 11:05:45 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 04. Jan 2018 18:58:12
Príspevky: 20
- mozem vediet co si take objednavala? ja by som chcela kreslo, doma mame taky jeden hluchy, prazdny roh a chcela by som ho vyplnit a myslim, ze kreslo by bolo take idealne len neviem ake si vybrat co by bolo vhodne -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pia 12. Jan 2018 9:08:45 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Alma taký roh ma podľa môjho názoru každý jeden dom, niekedy aj byt. Aj u nás taký bol a presne ako aj ty chceš u nás taktiež ho vyplnilo kreslo. Najskôr manžel nevedel pochopiť na čo ho chcem, kto tam bude sedávať a teraz keď vidí, že každý večer sedím v ňom a čítam knihu, tak sa už ani nepýta, podľa mňa je to fajn mať taký kútik :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 15. Jan 2018 11:26:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Jan 2017 16:04:08
Príspevky: 80
Tiez som take cosi videl u znamych, co mame, oni si to velmi chvalia, jedno kreslo maju v obyvacke, ze take na citanie knih a podobne a teraz na vianoce si este kupili aj relaxacne kreslo a sice len tri ci styrikrat od noveho roka som bol u nich, ale permanentne v nom niekto sedi :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt