Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 13:44:27


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 16. Jan 2018 10:16:58 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Relaxacne kreslo chceme aj my, do spalne, tam je najvacsi klud, len neviem ake si vybrat, na co si dat pozor a taktiez aj to kolko penazi si mam na to pripravit, ze co by take kreslo vobec mohlo stat a kde sa ho oplati kupit, pozeral som po internete, aj ma niektore kresla oslovili, ale neviem :? :? :?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 23. Jan 2018 10:02:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 06. Jún 2017 10:55:38
Príspevky: 54
Bydlisko: Ilava
- :D :D - prečo nevieš? Polohovateľné kreslá sa dajú zohnať už bárkde, len ide skôr o prevedenie, kvalitu a taktiež aj cenu, aspoň teda to sú parametre, ktoré ovplyvňujú môj výber.

_________________
Lepsie zhoriet, nez vyhasnut!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pia 09. Feb 2018 8:43:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 27. Júl 2017 9:34:13
Príspevky: 50
Bydlisko: Zlaté Moravce
- v obývačke máte aký nábytok? máte tam toho viacero kúskov alebo len jednu nejakú takú stenu? nevieme sa na tomto zhodnúť, že čo vybrať, či skôr menej alebo viac úložného priestoru, či ho reálne aj využijeme -


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 20. Feb 2018 16:08:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
to zalezi od toho, co preferujes, teda asi skor zena co preferuje, za co skor je, my nemame nejako vela nabytku aby to neposobilo nejako preplnene, ale zase mame to riesene tak, aby sme mali aspon nejaky ulozny priestor a aby vsetky izby tak nejako k sebe aspon trochu ladili, cize sme vyberali z fakt sirokej ponuky :D :D :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 21. Feb 2018 16:41:37 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Kisto v mnohom, čo si napísal máš pravdu. U nás som tiež ja tá, ktorá sa snaží robiť z domu domov, takisto ako som už aj ja písala, že som kupovala kreslo, lebo jeden taký roh u nás sa mi zdal prázdny a musela som mu dať dušu, aspoň ja tomu tak hovorím :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 27. Feb 2018 7:49:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
my mame klasicku stenu obyvackovu ako teraz byvaju na roznych predajniach aby toho nebolo ani vela a ani malo aby proste sme mali aj dost ulozneho priestoru aspon na vinove pohare a nejake papiere co nie je kam dat a podobne tuto co mame teraz sme v Tempe Kondela kupovali kedze tam si polovicka vybrala kedze som jej nechal volnu ruku :euforia:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 28. Feb 2018 9:29:30 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Presne to, mne sa nepáčilo, keď starká malá miliardu skriniek v obývačke a všetko to utierať a sošky, ja som si vtedy povedala, že keď ja budem toto vybavovať tak u nás budem musieť nájsť a vymyslieť nejaký ten kompromis toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Uto 06. Mar 2018 7:01:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 30. Aug 2017 18:53:35
Príspevky: 78
Bydlisko: Svätý Jur
kedysi to bolo vsetko ine, to je normalne, ze sa to meni, niekomu sa paci mat toho viac niekomu zase naopak menej, ale podstatne je aby si kazdy zohnat, to co chce, to co mu bude po voli hlavne ;) lebo to je to najdolezitejsie, ja tiez by som mal uz davno vsetko, co sme chceli, od stolara, lenze tie ceny ma utvrdili v tom, ze by som si to mal premysliet a kupili sme potom normalne v obchode 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Str 07. Mar 2018 8:05:23 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Dec 2017 8:52:12
Príspevky: 103
Bydlisko: Zvolen
Súhlasím síce, nechcem aby to vyznelo nejako tak, že som škrob alebo sebec alebo čo :P :D Ale som rád, keď aspoň niečo môžeme ušetriť, lebo fakt pri dome je to tak, že stále niekde sú peniaze potrebné, a ja skôr sa riadim tým teraz, že aby sa nám podarilo zohnať kvalitu, ale taktiež za pohode cenu :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: kúpa nábytku
PoslaťNapísal: Pon 19. Mar 2018 10:34:31 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Veci sa menia, ja to chápem, ale ja osobne sa moc neriadim tým, čo práve akoby letí, ale skôr tým, čo mne sa páči a hlavne čo by mne po praktickej stránke vyhovovalo,
aby som nemusela každú sobotu nadávať pri upratovaní ;-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 143 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt