Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 23:53:53


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 36 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Pia 27. Jan 2017 15:09:51 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
nie su ani zaluzie zle, pokial su kvalitne..taketo veci si myslim, ze treba uz kvalitnejsie davat do domu, budu mat aspon dlhsiu zivotnost..sice bude to dvakrat drahsie ale vyjde to to iste..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Pon 30. Jan 2017 11:26:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 24. Okt 2016 10:39:57
Príspevky: 59
@Bojkotak tak s týmto s tebou súhlasím. Čo sa týka vrazenia do auta alebo do baráku, tak radšej dám viac peňazí a viem, že mi to dlhšie vydrží a nemusím každý rok meniť dokola to isté :) To je ako aj so značkovými topánkami, tiež si kúpim drahšie a kvalitnejšie ale vydržia mi pár rokov ako lacné a budem musieť kupovať nové každý rok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Uto 31. Jan 2017 12:13:23 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Preistotu nemame doma nic, ziadne zaluzie ani rolety ale rozmyslame nad tym, kvoli sukromiu. Nevieme sa rozhodnut, co by bolo lepsie dat, lebo zavesy napriklad ti nespravia az take sukromie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2017 10:04:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 06. Okt 2016 8:08:51
Príspevky: 14
@Denislava kde byvas v dome alebo v byte? Napriklad segra chcela dat na cinzaku vymenit zaluzie za rolety ale jej to majtel nedovolil, tak sa musi uspokojit aj so zaluziami ale my mame barak a hned sme si dali nan rolety, je to lepsie ako mat zaluzie alebo zavesy


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Str 01. Feb 2017 10:51:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 01. Feb 2017 10:27:46
Príspevky: 81
Som za závesy...aspoň čo sa týka teda obývačky a spálne. Dotvára to pokojnú atmosféru takú oddychovú. Je s nimi menej starostí a sú ľahšie na údržbu než žalúzie, či rolety..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Pia 03. Feb 2017 10:42:59 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
@Lampas1 tak ale zavesy ti nespravia vecer az taku tmu a nemas ani tolko sukromia ako pri roletach. Ked vecer svietis, tak je urcite do vnutra vidiet


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Pon 06. Feb 2017 15:10:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
no zaluzie su super, sice sem tam zapadnu prachom ale ved to sa pretrie. rolety nemusim, kedysi sme to mali u mamy na dome a nepacilo sa mi to, take staromodne mi to pride


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2017 13:30:18 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
za mna zaluzie nejak tym zavesom neviem prist na chut a hlavne na nich vidno mastne ruky od toho ak sa s nimi obcas manilupuje a vedia napachnut od vyparov v dome vies co sa napriklad kuchyne tyka


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Uto 28. Mar 2017 8:32:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
asi zaluzie so zavesmi je dost roboty ako nie ze by som to robil ale to boli argumenty mojej manzelky ked sme takyto problem ze co vybrat riesili zavesy su mozno ted v kurze ale zaluzky to je klasika


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Obývačka a závesy??
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2017 8:33:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Feb 2016 15:33:13
Príspevky: 81
keby bolo na mne nemame nic alebo ak by sa to dalo tak len zatmavene skla. nemam rad ani zaluzky, lebo sa neviem napasovat tak aby mi nesvietilo a zavesy to mi pride take moc zozenstile. no jasne, ze nejake sukromie mat jednoducho treba ale ak by som sa mal priklonit len k jednej moznosti tak ku zaluziam


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 36 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt