Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 18. Júl 2018 7:15:47

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 137 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 28. Jún 2018 11:29:30 
okoloidúci

Doposial s mojou manzelkou mame len s jednou firmou dobre skusenosti a to s Eurosofou. Je to vacsia firma, ktora ma dve predajne. Jednu v Bratislave a druhu v Banskej Bystrici. My chodime do BA, kedze tam aj byvame. Mame od nich uz druhu sedacku. Ta prva nam dlho sluzila a myslim, ze aj sluzi ludom, ktorym sme predali byt. Teraz v dome mame tuto druhu a pevne dufam, ze najblizsich 15 rokov menit sedacku nebudem musiet!

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 03. Júl 2018 11:35:59 
okoloidúci
Obrázok užívateľa

Julchio Ahoj :) ;)

Smiem sa ťa spýtať, koľko cca u nich stoja sedačky? Už dlho sa pozerám po kožených ale tie ceny ma tak trochu odrádzajú :/ :/ Ešte mám čas na kúpu, keďže ešte len sme začali stavať ale som taká nedočkavá, že si už tak trochu obzerám nábytok, aký by som v domčeku chcela :) :)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pia 06. Júl 2018 8:55:16 
okoloidúci

Ahoj pauliara, vies, ceny zavisia od toho, aku sedacku si vyberies. V tejto predajni s ktorou mame my skusenost mali sedacky aj za 730€ ale aj za 2 000€ ci viac. Treba si len dopredu rozmysliet, aky tvar a farbu chces a uz len taku hladat. Samozrejme, ze tie L-kove ci U-kove boli drahsie ako klasicke. Ale ak mas este cas, ako pises, tak by som ti odporucil pobehat viacej predajni a potom sa rozhodovat. No jednoznacne nezabudni na tuto;):)

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 10. Júl 2018 12:54:56 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

KYMBOSA JAJ, TAK POTOM TOMU UZ ROZUMIEM, PRECO JE TAKY ZARYTY A CHCE SILOU MOCOU LEN LATKOVU SEDACKU. NEVIEM, CO TI MAM NAPISAT. TY MUSIS VEDIET, AKO HO UKECAT KED CHCES, ABY BOLO PO TVOJOM. ALE TIE MYTY MU JEDNOZNACNE VYTLC Z HLAVY, TO JE BLBOST A VOBEC TO NIE JE PRAVDA, ZE KOZENA SA TAK CHOVA!

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 11. Júl 2018 12:30:22 
okoloidúci

julchio - som rada,ze som natrafila na cloveka,ktory ma od nich pohovku - mohla by som sa spytat,kolko ste cakali na vyrobu? - a mali ste aj nejaku zlavu? - lebo ako pozeram ich fb stranku,tak tam neustale nejake akcie vyhadzuju

Offline Profil

PoslaťNapísal: Ned 15. Júl 2018 20:23:49 
občasný diskutér

velmi sa mi pači sedačka v tvare pismena L a pod nohy dat nejaky pekný štylový koberec. Vyzera to velmi dobre, štylovo a nadčasovo

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 16. Júl 2018 9:44:38 
občasný diskutér

v dnešnej dobe ve vela vaeriant a možnosti na kvalitnu sedacu supravu s uložným priestorom, zabudovanou chladničkou, radiom a podobne. Len si spravne vybrat.

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 137 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť