Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 21:20:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 22. Máj 2019 15:04:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 27. Feb 2019 12:59:46
Príspevky: 18
Bydlisko: Prievidza
to som len rada @esther55. dakujem, uzivam si ju kazdy jeden den a aj na nej oddychujem, toho sa nemusis bat. tak pekny zvysok dna ti prajem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 23. Máj 2019 13:58:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
taky som rad, ze tuto vec riesila iba moja zenska a do nicoho ma netahala! tak nenavidim behat po obchodoch. ona si pekne zobrala auto a vsetky predajne ktore chcela si pobehala a potom mi len fotky ukazala a sme sa na jednej zhodli. no musim uznat, ze super pohodlnu sme vybrali :lol: :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 17. Jún 2019 13:23:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- suklo546, tak to máš potom ohľaduplnú manželku, keď jej nevadilo, že behala po obchodoch sama...a akú ste vybrali a kde nakoniec?..tie najpodstatnejšie veci si nám sem nenapísal...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 19. Jún 2019 11:48:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
mam, to viem a vazim si to velmi na nej! ved nechcel som vsetko hned v prvej sprave prezradit :lol: :D vybrali sme taku L-kovu kozenu, farba taka bleda hneda a je na nozickach. kupovali sme ju v Eurosofe - ta predajna tu tusim je uz viac krat spomenuta, takze ludia ju asi poznaju. btw tam mali najlepsi vyber! mam foto z predajne, tak ju sem hadzem :)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 21. Jún 2019 11:05:20 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 44
Bydlisko: Bratislava
Nadherna! ;) :shock: ;) Zobrali ste si ju priamo z predajne (vystaveny kus) alebo vam objednali novu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 22. Júl 2019 9:36:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
dakujeme :oops: ;) dali sme si objednat novu. oni nam sice priamo tuto vystavenu ponukali ale my sme chceli novu. predsa len na vystavenej uz kopu ludi sedelo, skusalo ju. my mame radi nove veci :) radsej sme si pockali par tyzdnov :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 25. Júl 2019 17:08:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
suklo546 píše:
dakujeme :oops: ;) dali sme si objednat novu. oni nam sice priamo tuto vystavenu ponukali ale my sme chceli novu. predsa len na vystavenej uz kopu ludi sedelo, skusalo ju. my mame radi nove veci :) radsej sme si pockali par tyzdnov :)


ahojky ;) chcela som sa spýtať, že či Vám ponúkli aj nejakú zľavu na vystavenú sedačku. viem, že vy ste tú nechceli ale či to je možné mať za menej peňazí keby sme sa rozhodli zobrať výstavný kus. lebo nebudem klamať, že mi prídu tie ceny moc vysoké ale pritom mám jednu vyhliadnutú a veľmi by som ju chcela. tak ma napadla takáto varianta.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 26. Júl 2019 10:44:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Máj 2019 12:19:37
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
ano, vystavny kus predavaju za lacnejsie. no kolko, to ti neviem povedat. to je uz o dohode medzi vami. tebe pridu vysoke? mne ani moc nie, kedze ide o kozene sedacky. ci ty si si latkovu vyhliadla? vyskusaj k nim osobne zajst a dohodnut. oni su tam ochotni, takze myslim, ze nebude ziadny problem ;) 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Sob 27. Júl 2019 12:29:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 29. Jan 2019 12:06:43
Príspevky: 30
ked sme vyberali sedačku tak podmienka bola , že musí byt v tvare U, rozkladacia, latkova a s uložnym priestorom


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 30. Júl 2019 9:29:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
suklo546 píše:
ano, vystavny kus predavaju za lacnejsie. no kolko, to ti neviem povedat. to je uz o dohode medzi vami. tebe pridu vysoke? mne ani moc nie, kedze ide o kozene sedacky. ci ty si si latkovu vyhliadla? vyskusaj k nim osobne zajst a dohodnut. oni su tam ochotni, takze myslim, ze nebude ziadny problem ;) 8-)


super ďakujem, potešil si ma :) veď to si ja už zistím o koľko by ju vedeli dať lacnejšie. nie, koženú som si vyhliadla. ako viem, že kožené sú drahšie ale čo ja viem, dať 3 500€ len za sedačku mi príde dosť a ešte teraz, keď sme z peňazí úplne vyhádzaný :/


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt