Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 15:49:09


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 06. Júl 2020 8:54:11 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Semario prečo si proti? Kožené kosačky sú predsa kvalitné (ak sú teda vyrobené kvalitne a z kvalitnej kože)! Jedine na čo treba dávať poriadny pozor je to, z akej kože je sedačka vyrobená. A z toho potom vyplýva aj to, či sa v lete na ňu lepíš a v zime chladí. Zase platí to, že keď je kvalitná koža, tak tieto veci vôbec neplatia a človek nemá žiadny problém, užíva si sedačku celoročne!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 13. Júl 2020 8:32:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
To ako fakt su kozene sedacky, ktore sa ti nelepia na kozu v lete ked si spoteny???? :shock: Vy mate kozenu, ked si ju tak zastavas? A podla coho viem, ze je koza kvalitna?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 15. Júl 2020 8:07:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Júl 2019 13:58:27
Príspevky: 34
Bydlisko: Bratislava
semario píše:
To ako fakt su kozene sedacky, ktore sa ti nelepia na kozu v lete ked si spoteny???? :shock: Vy mate kozenu, ked si ju tak zastavas? A podla coho viem, ze je koza kvalitna?


Aj my mame kozenu sedacku. No musim priznat, ze ked je velke teplo a sadnem si na nu taka dopotena, tak sa trochu prilepim, ale za takych okolnosti by som sa prilepila aj na kozenku a mozno aj na latkovu sedacku, kedze pot je taky lepkavy. Preto sa cudujem, ze sa vsetci chytaju iba tohto! Pritom kozena sedacka ma o mnoho viac vyhod ako latkova. Vystihla by som hlavne udrzbu!!! Uz len kvoli tomu budem vzdy kupovat kozenu sedacku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 17. Júl 2020 10:05:11 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Semario áno, máme koženú sedačku. Keby sme nemali, tak by som ti vôbec nepísal. No ako laik veľmi ťažko uvidíš, čo je kvalitná koža a čo nie. Treba počúvať odborníkov a nechať si poradiť. Ak ti ale môžem poradiť tak v predajni Eurosofa majú kvalitné kožené sedačky. My sme u nich kupovali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 17. Aug 2020 11:30:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Dakujem Vam za reakcie. Mosvlad mas pravdu, ze pokial v tom nepracujes, tak ani nevies, aka je ktora koza. Je fajn, ze si mi priamo napisal aj predajnu, chcel som sa ist na to opytat, ale tak uz nemusim. Poviem manzelke, nech si skusi pozriet, ci by ju tam nejaka zaujala. Oni su v Bratislave, ze?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 20. Aug 2020 9:49:37 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Semario v Bratislave ale majú o niečo menšiu predajňu aj v Banskej Bystrici. No v Bratislave majú najväčšiu a môžem povedať, že fakt tá ich predajňa je obrovská. Veď uvidíte, keď k ním pôjdete.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 21. Aug 2020 10:16:42 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Nov 2018 9:54:33
Príspevky: 23
Bydlisko: Banská Bystrica
VLADKO ALE AJ V BANSKEJ BYSTRICI MAJU DOST VELKU PREDAJNU. MY Z TADE POCHADZAME A AKURAT V PONDELOK SME ZNOVU U NICH BOLI A MOZEM PREHLASIT, ZE AJ TAM MAJU VELA ROZNYCH SEDACIEK VYSTAVENYCH. TAKZE NEMUSI SA ROZHODOVAT PODLA TOHO, ALE NECH SA ROZHODUJE KTORU MA BLIZSIE. VSAK AJ JEDNA AJ DRUHA JE DOBRA.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 24. Aug 2020 8:49:21 
diskutér

Registrovaný: Str 26. Okt 2016 13:32:25
Príspevky: 111
Lalli o tom nepochybujem, síce som v BB ešte nebol ale aj na webe majú uvedené, že Bratislava má väčšiu rozlohu ale zase ani tá Banskobystrická predajňa nemá malú rozlohu. Až som sa čudoval, že majú dve také veľké predajne na Slovensku, lebo väčšina firiem má iba také maličké, aby nemuseli veľký prenájom platiť. Však to je snáď jasné pre každého, že keď má človek bližšie BB, tak sa vyberie tam a keď zase BA, tak pôjde tam, no nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 26. Aug 2020 10:24:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Oki mosvlad, vdaka este raz! My aj tak mame blizsie Bratislavu, takze pojdeme tam. Bansku Bystricu mame tak dost od ruky a ani tam nechodime, takze tam isto nepojdeme. Vyskusame tu Blavu. Pisem potom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 27. Aug 2020 8:43:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Nov 2018 9:54:33
Príspevky: 23
Bydlisko: Banská Bystrica
VLADKO NOOO NEVIEM, NEBOLA BY SOM SI TYM TAKA ISTA, ZE TO JE KAZDEMU JASNE. NAJDU SA AJ BLAZNI, KTORY RADSEJ BUDU CESTOVAT DALEJ, LEN ABY MALI VACSI VYBER :lol: TAK ALE PRI NABYTKU MALE PRIESTORY ANI NEMOZU BYT. VED TO CO BY VYSTAVILI JEDNU SEDACKU A SKONCILI BY? :lol: TO SI NEVIEM ANI PREDSTAVIT :lol: :lol: :lol:


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt