Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 1:58:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 18. Nov 2020 7:10:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 28. Aug 2017 10:52:14
Príspevky: 50
Bydlisko: Senica
Áno Radino presne tam majú predajňu, prečo sa pýtaš? Bol si tam alebo sa ešte len chystáš?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 20. Nov 2020 7:17:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Kubasan: Este len sa chystame tento vikend a pozeral som na internete, kde sa to presne nachadza a podobalo sa mi to na R1 centrum, kedze tam sme uz boli, ked sme riesili dlazbu do domu. Tak uz aspon isto viem, ze to tam najdeme 8-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 26. Nov 2020 9:39:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
A nasli ste ich Radino? Aj ste vybralu nejaku sedaciu supravu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 02. Dec 2020 11:53:57 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Kraska36: Jasne nasli sme ich. Priblizne som aj vedel, kde sa to nachadza ale pre istotu som si to hodil aj do navigacie a ta nas k nim doviezla 8-) A co sa tyka sedacky, tak mame viacej tipov, musime sa este rozhodnut pre konkretnu. Uz sme tie ich nizsie ceny aj tak nestihli, tak sa nebudeme ani nahanat. Rozhodneme sa a potom ju pojdeme objednat. Kvalita sa nam ale velmi pozdavala, takze jednoznacne objedname u nich. V inych predajniach ked sme boli, tak to bolo vidno, ze su to polske nic moc sedacky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 08. Dec 2020 10:37:50 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
To je velka pravda, ze oni co sa tyka kvality tak su vynimocny. Tak som zvedava, aku napokon vyberiete. Potom daj vediet.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 14. Dec 2020 11:32:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Ahojte ľudia. Zajtra plánujeme navštíviť predajňu v Bratislave - eurosofu. Chcela by som sa ale spýtať, ak si vyberieme sedačku a objednáme (chceli by sme nejakú z tých, ktoré majú naskladnené, aby sme ju mali do Vianoc) tak nám ju aj napriek lockdownu stihnú doviezť? Neboli ste tam niekto v blízkych dňoch, že by ste mi vedeli poradiť? Ďakujem veľmi pekne :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 16. Dec 2020 12:15:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 06. Jún 2018 8:59:48
Príspevky: 10
Bydlisko: Malacky
Ako pozeram na datum, tak uz sa ti neskoro ozyvam Anezka. Uz ste vcera u nich aj boli, ze? Ako ste pochodili, co Vam povedali? Stihnu to, ze?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 08. Jan 2021 12:26:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 12. Feb 2016 12:11:51
Príspevky: 73
Áno boli sme u nich v ten deň ako som písala, ako sme mali naplánované. Pochodili sme tak, že sme si vybrali sedačku, ktorú mali na sklade a tým pádom nám ju do pár dni doviezli a Vianocovali sme už s novou, krásnou sedačkou ;) :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 12. Jan 2021 15:25:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 23. Jan 2018 9:52:31
Príspevky: 34
anezka tak ste potom mali pekny a hlavne aj drahy darcek, ste museli posluchat... ak mas nejaku fotku, tak posli.. my uz mame doma takeho veterana sedacku :lol: ... uz niekedy ked sa na nu pozeram, tak hovorim si, ze by sa patrilo vymenit ale pokial s tym este nezacala manzelka, tak som radsej ticho :lol: :lol: :lol: ...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 18. Jan 2021 10:01:35 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 34
Bydlisko: Modra
pekny den prajem :)
chcela by som sa spytat skusenejsich, ake mate skusenosti s cisto bielymi sedackami? velmi sa mi paci tato sedacka (vid. foto), no na druhej strane sa toho trochu aj obavam, ci nebude stale spinava :/ budem rada za akukolvek radu, tip, dakujem :)
Obrázok


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt