Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:17:14


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 02. Mar 2023 14:21:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 13. Mar 2017 13:53:55
Príspevky: 75
Budem musiet pozriet tu ich ponuku teda. Ako nieze by sme vyslovene potrebovali teraz kupovat novu sedacku, stara este sluzi, ale skor som zvedavy, ze stylovo, ake sedacky sa teraz robia. Lebo vsak isto bude viacej moznosti pri vybere, nez to bolo ja neviem 10 20 rokov dozadu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 03. Mar 2023 13:37:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Chystas sa normalne do predajne ist, ci len na nete ides pozerat? Viem, ze mali aj taku vychytavku spravenu, ze sa dalo pozriet ako keby cez nejaku apku alebo cez co, ze virtualna predajna. Skus, bolo to zaujimave, ako keby si sa tam motal po predajni vlastne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 06. Mar 2023 12:28:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 18. Mar 2019 13:28:32
Príspevky: 24
Toto som aj ja videla, akože veľmi pekne spravené, ozaj sa dá celá predajňa pozrieť. Ale mne sa aj tak žiadalo ísť normálne osobne do predajne. Lebo aj keď si takto všetko pozrieš doma, tak stále tam chýba to, aby si si mohol sedačku aj vyskúšať. To je podľa mňa dosť podstatné pri kúpe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 07. Mar 2023 10:49:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Vsak to ano, lebo takto akurat tak vies, ako ta sedacka vyzera tak celkovo. Ale nevies napriklad pri kozenej sedacke nejak blizsie zistit, ze aka to je koza. Ci je ozaj kvalitna napriklad aj na ten dotyk prijemna. Aj co sa tyka latok, tak tych je na vyber kvantum. Nemyslim len co sa tyka farieb, ale tak celkovo tie materialy, povrchy, atd.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 8:47:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- len to asi tiez niekto, kto sa prvy raz vyberie kupovat sedacku, tak to asi nebude vediet posudit len tak na pohlad. to odporucam si potom pozriet napriklad aj povod sedacky, kde ju vyrabaju, aka hruba sa ta koza dava, to by mal vediet predajca povedat, ze aka je idealna, aby nebola ani hruba ani tenka, proste taka, aka ma byt.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 08. Mar 2023 13:22:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 11. Sep 2018 7:55:06
Príspevky: 11
Bydlisko: Bratislava
milida píše:
- len to asi tiez niekto, kto sa prvy raz vyberie kupovat sedacku, tak to asi nebude vediet posudit len tak na pohlad. to odporucam si potom pozriet napriklad aj povod sedacky, kde ju vyrabaju, aka hruba sa ta koza dava, to by mal vediet predajca povedat, ze aka je idealna, aby nebola ani hruba ani tenka, proste taka, aka ma byt.


ja takato akoze nie som, ze by som debatovala s predavacmi, ja to nemam rada, ked za mnou behaju a pytaju sa, ci nieco nepotrebujem. to moj manzel je ale presny opak. ale ked si to tak spatne teraz vezmem, tak dobre, ze je taky, lebo ked sme vyberali sedacku, tak sa to dost hodilo :lol:


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 09. Mar 2023 11:06:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Ako dlho vam tak vydrzi sedacka, kym si poviete, ze je ozaj zrela na vymenu? Nemyslim teraz to take nakupovanie len z rozmaru, ze ma nieco omrzi, tak potrebujem ist nakupovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 11:48:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 9:22:21
Príspevky: 82
Myslim si, ze to vo velkej miere zalezi od toho, odkial tu sedacku kupujes, aky ma potah atd. Takze to jednoznacne urcit nejak asi nepojde. Moze to byt aj rok, dva alebo aj desat, dvadsat rokov. Zalezi o akej sedacke by sme sa bavili.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 14. Mar 2023 12:04:58 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Ono veľa ľudí vyberá sedačku podľa vzhľadu, dizajnu a farby a hlavne asi teda podľa ceny. A nepozerá pri tom aj na na kvalitu. Potom sa niet čo čudovať, že im tie sedačky nevydržia v dobrom stave ani pár rokov. Myslím si, že taká kvalitná sedačka musí vydržať kľudne aj tých 10 15 rokov. A ono aj kvalitné sa dajú kúpiť za dobrý peniaz. My sme takto vychytali v Eurosofe sedačku koženú a v akcii ešte aj k tomu, lebo mali práve nejaký výpredaj, keď sme boli v Bratislave pozerať. Stále vyzerá pekne a slúži nám a to ju máme teda už nejaký ten piatok.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 12:03:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 28. Mar 2019 11:40:59
Príspevky: 44
Bydlisko: Bratislava
Kolko vas teda vysla, ked bola vo vypredaji? Na to sa aj nejak inak zaruka vztahovala, ked je vypredajova, ci to plati zakazdym rovnako?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt