Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 22:50:15


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 15. Mar 2023 12:37:04 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 80
mam ich v sledovanych na socialnych sietach a oni pomerne casto davaju akcie na sedacky. akoze ako kedy, da sa natrafit aj tak, ze o polovicu lacnejsie. a to nieze by bolo nieco tym sedackam, ale tak konci napriklad nejaka kolekcia, maju posledny kusy na sklade, tak potrebuju, aby to islo prec, nech mozu naskladnit novinky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 12:17:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
No dobre, ale ako sa starate o taku kozenu sedacku. Tak sa asi napriklad netepuje ako normalne, ked je latkovy potah na sedacke, ci?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 16. Mar 2023 12:42:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
Ci sa niekto stara alebo nie, to je kazdeho vec, ale kazdopadne aj takato sedacka vyzaduje nejaku starostlivost, aby vyzerala stale OK.
Sa mi machruje, lebo sme kupovali okolo Vianoc kozenu sedacku.
Nam predajca hovoril, ze ono su aj pripravky na osetrenie, tak sme rovno kupili tam v predajni. Netreba ich aplikovat zase nejak casto, ale tak nech je to uz doma, lepsie ako zhanat potom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 17. Mar 2023 11:05:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
To mas cerstvo este v pamati teda, vsak to nedavno ste kupovali. Plus este dodanie, kym pride, tak to ju mate fakt len chvilku. A zatial, co hovoris na nu? My mame tiez kozenu sedacku, ale nemusi kazdemu vyhovovat si myslim, tiez som bola najskor taka neista, ale je paradna.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 21. Mar 2023 12:26:53 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
však ale je rozdiel aj v tom, aká je to koža. nie všetci výrobcovia používajú rovnakú a nie u každého spĺňa také kritériá, ako by mala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 22. Mar 2023 8:54:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 15. Nov 2017 9:21:16
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava
Toto je inak fakt pravda, nám o tom hovoril aj predajca v predajni. Aj že sa dajú pozrieť však všetky tie papiere, čo dáva výrobca ku sedačkám. Tak to tak nejak urobilo aj dojem na mňa, že sám od seba nám o tom povedal, že sa nesnažil niečo zatajiť alebo tak.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 24. Mar 2023 9:36:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 22. Jún 2018 8:32:53
Príspevky: 20
Bydlisko: Komárno
simkovicka píše:
Toto je inak fakt pravda, nám o tom hovoril aj predajca v predajni. Aj že sa dajú pozrieť však všetky tie papiere, čo dáva výrobca ku sedačkám. Tak to tak nejak urobilo aj dojem na mňa, že sám od seba nám o tom povedal, že sa nesnažil niečo zatajiť alebo tak.


to tak je aj pri látkach. my sme kupovali látkovú sedačku a tiež boli k tomu kadejaké papiere na predajni. ale ako ja sa priznávam, že som to nejak neštudovala, lebo nevyznám sa do toho, tak čo sa budem tváriť. preto som išla do predajne, aby som si vyskúšala tú sedačku a aj látky, že aké sú na dotyk, či to bude príjemné na sedenie, ležanie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 03. Apr 2023 8:22:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 15. Okt 2018 14:17:22
Príspevky: 28
mirsa: áno, pretože podľa mňa v prvom rade vyberáš podľa toho, že čo sa ti páči a čo je ti príjemné na dotyk. nehovorím, že netreba sledovať nejaké parametre alebo čo, na škodu to isto nebude. ale akože nemyslím si, že by niekto vyslovene len podľa toho vyberal, akú sedačku si kúpi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 04. Apr 2023 9:25:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Domusko ked si spominal tie akciove sedacky a toto. Tak teraz k Velkej noci Eurosofa dava akciu na niektory typy sedaciek. Akoze pozeral som to len tak zbezne, ale mozem povedat, ze vyzeraju fakt zaujimavo. Taky je to trochu iny styl, ako som u nich zvyknuty.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 05. Apr 2023 7:05:57 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
musela som ist pozriet, ked si napisal, ze take inaksie, ze co je to zac. a fakt akoze, uplne pekne su. take, ze aj nie len domov ale kludne, ze do kancelarie, tak ze ked niekto mava nejake stretnutia alebo taketo nieco. tam by som si vedela presne takuto sedacku predstavit.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt