Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 23:13:48


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 06. Apr 2023 10:38:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 02. Máj 2017 12:44:20
Príspevky: 87
to ani neviem, ze by nejake inaksie boli. ja mam proste v hlave tak nejak ine sedacky zapamatane z toho, co sme boli u nich v predajni pozerat. ale tak moze byt, vsak poziadavky sa menia neustale, tak treba ist s dobou, drzat krok s tym, o co je zaujem.

_________________
Dom a záhrada je robota na celý život.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 11. Apr 2023 9:20:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 19. Feb 2018 21:18:31
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Tak ja som sa už aj s takým názorom stretla, že kožené sedačky sú zastaralé a vôbec to nie je moderné. To ma akože pobavilo vtedy celkom. To mi v práci jedna kolegyňa hovorila, fakt som sa musela vtedy zasmiať a ukazovala som jej, aké kadejaké sedačky sa dajú kúpiť. Potom len sklopila uši, ale aj tak si hovorila svoje :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 12. Apr 2023 11:22:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Renka to niektorí ľudia sú podľa mňa proste zaujatí voči koženej sedačky. Kedysi som si hovorila, že takú nebudem mať ani za svet, potom som zase mala obdobie, kedy som len po takejto túžila. Sa to u mňa takto striedalo a keď sme kupovali sedačku, tak to bolo práve to obdobie, kedy som po nej túžila. A môžem povedať, že som rada, že sme trafili toto obdobie, lebo je to dobrá skúsenosť, aspoň teda my sme dobre natrafili, lebo to tiež nie je sedačka ako sedačka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 18. Apr 2023 9:42:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Tak potom aj ty si bola voci takejto sedacke zaujata kedysi, nie? :D Co teda ta primalo zmenit na ne nazor? Len tak jedneho dna si si povedala, ze to proste skusis?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 02. Máj 2023 13:32:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
To spraví veľa, keď si pôjdeš naživo pozrieť tie sedačky. To je tak pri všetkom v podstate, že to máš lepšie, keď to vidíš na vlastné oči a môžeš si to aj poskúšať. Nedá sa to podľa mňa porovnávať, že aké boli sedačky pred 10, 20 a viac rokmi a teraz.

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 04. Máj 2023 11:47:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
@ingrida23 to je pravda pravdúca. My sme išli takto do Bratisky pozrieť do predajne a to nemáme ako práve nejak blízko, že by sme tam došli za päť minút. Ale tak čo som čítala a tak, tak všetci hovorili, že je lepšie, keď sa ide takto pozrieť. Mne to tiež pomohlo dosť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 05. Máj 2023 11:56:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Sedačku je podľa mňa najlepšie ísť osobne pozrieť. My sme sa dlho nevedeli zhodnúť na tom s manželom, že či budeme do spoločného kupovať látkovú alebo koženú. Lebo jeden mal predtým doma ešte takú a druhý takú a samozrejme ani jeden nechcel ustúpiť. Ja som bola za koženú a ten môj stále, že to bude v lete lepiť a zase cez zimu to bude studené. Proste veril týmto báchorkám a nie nie ho presvedčiť, že to nie je pravda, takže jediná možnosť bola, že to pôjdeme osobne pozrieť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 09. Máj 2023 10:29:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 14. Aug 2018 13:01:03
Príspevky: 27
Bydlisko: Levoča
... nam predajca hned poradil aj to, ze ako sa o tu sedacku starat, ako ju odrziavat, aby vydrzala roky pekna... lebo tak ina je starostlivost pri kozenej a ina pri latkovej... a keby objednavame len z netu, tak takato informacia by sa asi ku nam nedostala...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 12. Máj 2023 7:11:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Jún 2018 7:57:46
Príspevky: 77
... videl som už pár kožených sedačiek, čo boli popraskané ani nie po dlhom čase.. buď teda to nebola kvalitná koža alebo nebolo o ne dobre postarané... ale si myslím, že kvalitná koža by tak celkovo mala vydržať nejaký čas v pohode...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 18. Máj 2023 11:10:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 27. Apr 2017 11:30:07
Príspevky: 32
No jedine, že musela byť nekvalitná. Kupovali sme koženú sedačku pred 6 - 7 rokmi a nemôžem teda povedať, že by bola nejak popukaná alebo popraskaná, no proste nejak poškodená používaním. Veľmi záleží od toho, kde kupuješ sedačku. My sme si dali akože fakt záležať na tom, kde budeme kupovať, lebo predtým čo sme mali, tak to nebola moc dobrá kvalita. Teraz sme kupovali taliansku sedačku v Eurosofe a to je akože sto a jedno.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt