Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:33:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 55  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 10. Okt 2017 15:38:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
ingrida23 píše:
Kachlicka ale jednoduchá je tiež široký pojem. Preto som sa ťa pýtala na bližšie informácie ako vyzerá. Vôbec mi to nevadí. Kľudne aj budúci týždeň, počkám si:-)


Okey, je to siroky pojem. Nebudem sa tu s tebou dotahovat, na to naladu veru nemam. Opisala som ti ju, takze by si si ju mala vediet uz aspon trochu predstavit. Idem ju odfotit a posielam ju. Konecne som si na to nasla cas:-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 12. Okt 2017 10:23:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
Viem, ze som ti mala poslat fotku sedacky, ktoru mame doma ale mojmu manzelovi sa to nepacilo. Nechcel aby som ju fotila, tak som ti ju na internete nasla a pridavam ti fotku. Tuto istu mame len my sme si ju dali vyrobit v kozi. Kedze sme chceli kozenu.



Obrázok


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 13. Okt 2017 13:18:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Kachlicka to vážne tvoj manžel nechcel, aby si sem pridala fotku? Fúha, to sa mi stalo prvý krát, že by niekto niečo takéto povedal. Ale rešpektujem to. Veľmi pekná je vaša sedačka. Viem si ju úplne predstaviť v koži! ;-) Super výber!

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 23. Okt 2017 11:34:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
ingrida23 píše:
Kachlicka to vážne tvoj manžel nechcel, aby si sem pridala fotku? Fúha, to sa mi stalo prvý krát, že by niekto niečo takéto povedal. Ale rešpektujem to. Veľmi pekná je vaša sedačka. Viem si ju úplne predstaviť v koži! ;-) Super výber!


On je taky trosku divny a nechcel aby som sem pridavala fotku ale tak on sem nechodi, takze na to nepride. Teda dufam! Dakujem ti velmi pekne za pochvalu. Aj nam sa velmi paci. A este keby si si na nu lahla tak by si zistila aka je este pohodlna. Bozska je cela aka je!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 27. Okt 2017 11:02:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Kachlicka ja umriem, toto sa mi ešte nestalo nikde, že by mi niečo takéto napísala žena o svojom mužovi:lol: :lol: Viem si predstaviť, že je pohodlná. Zajtra ak bude škaredé počasie, tak chcem ísť do Blavy a pôjdeme aj do Eurosofy kuknúť. Tak vyskúšam aj ja pohodlnosť sedačiek :) :)

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Ned 29. Okt 2017 14:01:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 29. Okt 2017 13:06:27
Príspevky: 11
Skús pozrieť na Tempo nábytok. My sme kúpili odtiaľ koženú supravu aj so zľavovým kupónom https://www.kuponyzdarma.sk/temponabytok-sk/ a sme spokojní aj s kvalitou aj s ušetrenými peniazmi :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 11:12:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
ingrida23 píše:
Kachlicka ja umriem, toto sa mi ešte nestalo nikde, že by mi niečo takéto napísala žena o svojom mužovi:lol: :lol: Viem si predstaviť, že je pohodlná. Zajtra ak bude škaredé počasie, tak chcem ísť do Blavy a pôjdeme aj do Eurosofy kuknúť. Tak vyskúšam aj ja pohodlnosť sedačiek :) :)


Ale inak je super, len toto je jeho take male minusko. No tie maju vsetci. A on vie, ze ho aj tak lubim:-);-) Pozeram, ze si mi to pisala este v oktobri. Som tu dlhsie nebola:-/ Aj ste boli v tej BA? Zohnali ste? Vyskusali ste?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 09. Nov 2017 14:56:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Aug 2017 9:05:31
Príspevky: 84
Bydlisko: Trnava
jaja002 píše:
Skús pozrieť na Tempo nábytok. My sme kúpili odtiaľ koženú supravu aj so zľavovým kupónom https://www.kuponyzdarma.sk/temponabytok-sk/ a sme spokojní aj s kvalitou aj s ušetrenými peniazmi :)


na tie kupony sa radsej nebudem vyjadrovat..lebo je to totalna blbost a ofajc..chcel by som ti ale napisat moju skusenost s tempo nabytkom..my sme si od nich pred 5 rokmi kupili sedacku a keby si ju videla ako vyzera, tak by si bola zhrozena!!..pred polrokom sme boli donuteni ju vymenit, kedze prerabame byt a chceli sme aby to nejako vyzeralo..tentokrat sme sa ale obratili uz na Eurosofu..citali sme, ze oni vyrabaju kvalitne sedacie supravy..tak snad sedacka bude lepsia ako ta predchadzajuca..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 27. Nov 2017 11:19:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Kachlicka prepáč že odpisujem až po mesiaci no tento mesiac bol veľmi hektický :-( Ešte teraz neviem čo skôr robiť aby som všetko stihla do konca roka :-/ Ale už sa ti nebudem sťažovať a napíšem ti, že v ich predajni sme boli a aj sme vybrali sedačku. Už len čakáme, pokiaľ nám ju dovezú:-) To bola jediná pozitívna správa toho hektického mesiaca:-)

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 29. Nov 2017 8:59:55 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Ingrida23 a aku ste vybrali?..Uz vam ju ale nestihnu do Vianoc vyrobit a doviest, ci?..My sme takto pred rokom u nich kupovali sedaciu supravu:-);-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 550 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 55  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt