Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Sob 20. Apr 2024 3:36:33


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 29. Nov 2017 17:58:27 
okoloidúci

Registrovaný: Str 29. Nov 2017 17:36:49
Príspevky: 1
Ja mám doma koženú asi 4 roky, ale poviem Vám, že keby na nej môj drahý nelipne, tak ju už dávno vymením . V zime studená, v lete sa človek potí... Som brázdila net a našla som zaujímavý článok.. http://www.modernydomov.sk/ako-si-vybra ... -pri-kupe/ pekne krok po kroku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 04. Dec 2017 12:55:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Samiska nemám ti ju ako ukázať, keďže nemám fotku:-/ Ale je taká skôr klasická, no mne sa veľmi zapáčila! Úplne sa nám bude hodiť do obývačky. A že nám ju nestihnú do Vianoc vyrobiť a doviezť, to mi vôbec nevadí, keďže aj ja som ju dlho vyberala. Radšej si počkám!:-) Vy máte akú? Ty by si mi ju mohla odfotiť a poslať:-)
Hanika snáď nebudem mať také problémy, ako máš ty s koženou sedačkou. Už ju mám objednanú, takže niet cesty späť. No pevne verím, že nám bude vyhovovať, keďže bude z Talianskej kvality!

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 05. Dec 2017 22:37:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
prosím vás, chceli by sme si teraz s priateľkou na Vianoce trošku dopriať kúpiť si novú koženú sedačku do bytu. viete nám poradiť odkiaľ sa oplatí kúpiť?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 06. Dec 2017 11:28:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Ingrida23 v pohode, nevadi mi to...Ved potom mi ju odfotis;-)...Kludne ti aj moju odfotim, len teraz som v robote..No vecer tak spravim a poslem:-)...
Luis vies o tom, ze dost neskoro zacinas hladat vianocny darcek?...Vyroba sedacky trva dlhsie a uz maloktora firma ti ju stihne do Vianoc aj doviezt...No mohla by som ti poradit predajnu Eurosofy...My sme u nich kupovali a maju velmi pekne, elegantne a pohodlne sedacie supravy...V predajni maju kopu vystavenych sedaciek, tak je z coho vyberat...Behnite tam kuknut, ak budete mat cestu okolo:-)...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 06. Dec 2017 22:02:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@samiska neboj sa, som si toho vedomí :) keďže to nemá byť prekvapenie ani pre jedného z nás lebo ju chceme vyberať spolu tak sme ochotní si na ňu počkať aj trochu dlhšie a nebude vadiť aj keď príde po Vianociach ;) a kde všade oni majú predajne? inak ale keby sme si vybrali nejakú čo majú na predajni tak by mohla prísť aj skôr nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 07. Dec 2017 8:20:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Luis tak si to mal hned takto napisat...Myslela som si, ze to ma byt pre tvoju priatelku prekvapenie a ze chces sam vybrat sedacku do vasho byvanicka...No takto je to uplne o niecom inom...Ta predajna, z ktorej mame aj my sedacku ma dve predajne a to v Banskej Bystrici a v Bratislave...My sme boli v Blave, lebo tam maju velmi velku predajnu a kopu vystavenych sedaciek..Tam je fakt z coho vyberat! :-)...Pokial by ju mali na sklade, tak je mozne, ze by vam ju aj hned vedeli dat...No 100% ti to povedat nemozem, kedze neviem...To sa uz spytas osobne, tak tam pojdete..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 08. Dec 2017 7:38:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@samiska to by som nemohol riskovať, že by som kúpila nejakú čo by sa jej nepáčila :lol: tak my sme z bratislavy takže isto sa tam pôjdeme minimálne pozrieť, možno aj niečo vyberieme. aká je to adresa?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 08. Dec 2017 8:31:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Luis by si si zavaril, keby sa jej nepacila :lol: :lol: ...Tak ale lepsie bude, ked pojdeme spolu...Toto su take veci, ktore by mali vyberat dvojice spolocne...Adresu by si nasiel aj na internete, ale napisem ti ju..Nachadza sa na Roznavskej 1399/1, Bratislava...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 11. Dec 2017 9:20:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 20. Nov 2017 12:02:39
Príspevky: 41
Bydlisko: Chorvátsky Grob
"Luis" Z Eurosofy sme aj my pred dvoma rokmi kúpili sedačku;-) Ešte stále je ako nová. Môžem tiež len odporučiť túto predajňu. Manželka bola nadšená zo širokého výberu a ja zase, že sme nemuseli už nikde inde behať:-D:-D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 12. Dec 2017 8:27:44 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@samiska tak sme tam cez víkend behli a to ti je fakt obrovské, normálne nám aj trvalo kým sme to celé obehali a ešte dlhšie kým sme si vybrali. nakoniec sme sa ale rozhodli pre jednu, ktorá sa musí dať urobiť takže si na ňu počkáme ale nevadí, lebo si našla presne takú ako chcela. ozaj a vy tu sedačku aj niečím špeciálnym umývate alebo stačí čistá voda? koženú sme ešte nemali takže vôbec neviem ako sa k nej "správať"


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt