Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 7:09:34


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 12. Dec 2017 12:07:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Luis hovorila som ti, ze budete mat z coho vyberat! :) :) ...Vydrzal si to s nou tak dlho vyberat?..Nebolo ti dlho? :lol: :D ...Vies co, udrza kozenych sedaciek je uplne jednoducha...Staci ju utierat cistou handrickou, pokial mate na nej prach a raz do roka ju ocistit specialnymi pripravkami na kozene sedacky...Tie ste mohli rovno v Eurosofe kupit a mali by ste pokoj...Ked budes mat cestu okolo, tak sa tam este zastav a vypytaj si nieco take...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 13. Dec 2017 10:04:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 13. Okt 2017 8:41:24
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava
@samiska tak toto som ešte vydržal, predsa len na ňom budem asi najviac času tráviť ja :lol: vidíš to mi ani nenapadlo sa tam spýtať či niečo také nemajú, diki za tip. ozaj, keď vám ju doviezli tak vám ju normálne doniesli až dnu hej?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 14. Dec 2017 13:16:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
zdravim, dufam, ze vam to nebude vadit ale chcel by som sa poradit. ideme si do bytu kupovat novu sedacku a nevieme sa rozhodnut ci investovat do dobrej kozennej sedacky alebo radsej vybrat nejaky iny textilny potah. co by ste odporucili?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 18. Dec 2017 11:19:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Nov 2017 11:21:37
Príspevky: 60
Bydlisko: Dudince
Luis si pekne prespekulovany :D :D Keby to nebol gauc aj pre teba, tak by si ani nebehal, co? Typicky chlapi! :D :D ..Vies co, u nich je v cene iba doprava a ostatne je uz o dohode s dopravcom...Nam ju doviezal taky v pohode chlapik, ktoreho sme poprosili a bol ochotni nam ju pomoct vyniest..No samozrejme sme mu potom dali asi 20€ za to...No maju na vynos priplatok - vskratke povedane..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 19. Dec 2017 10:53:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 23. Okt 2017 18:47:30
Príspevky: 64
Bydlisko: Trenčín
Prosím vás čo vravíte na kožené sedačky z aska? Máte niekto? Alebo viete odporučiť nejaké iné?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 19. Dec 2017 17:39:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 07. Dec 2017 9:05:34
Príspevky: 32
Bydlisko: Partizánske
Koloman z Aska?Tak to mas polsku sedacku,ktora ti vydrzi mozno tak 5 rokov a potom sa ti rozpadne.Ked uz chces kozenu,tak treba pozerat na kvalitu a nie na cenu!!Na taku sedacku uz treba vyssiu investiciu pokial chces,aby ti vydrzala dlhe roky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 20. Dec 2017 10:03:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
Poradila by som ti Koloman aby si išiel pozrieť do Bratislavy alebo Banskej Bystrici, kde má Eurosofa predajne. Oni vyrábajú kvalitné kožené sedačky. Je to talianska kvalita. Lepšie, ako nejaká poľská sedačka z Aska!!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 22. Dec 2017 11:37:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
@IZY: vy mate od nich sedacku? ako vam vyhovuje a kolko ste za nu platili? smies mi prosim odpoved na moje otazky a poradit mi? dakujem velmi pekne uz vopred! ;):) tuzime po novej ale vobec nevieme, na ktoru predajnu sa obratit:(:(


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 04. Jan 2018 11:46:37 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 84
Bydlisko: Hlohovec
Ahoj kixa, áno máme od nich sedačku, keby sme nemali, tak by som nepísala a neradila tú predajňu. Vždy radím iba to s čím mám osobnú skúsenosť. Nám veľmi vyhovuje pohovka od nich. Je pohodlná a stála nás okolo 1 350€. No bohužiaľ si už presnú cenu nepamätám, ale cca to bolo toľko. Ak máš ešte nejaké otázky, tak kľudne sa pýtaj


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 05. Jan 2018 9:22:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 14. Dec 2017 11:57:02
Príspevky: 26
Bydlisko: Myjava
@IZY: myslela som to tak, ci si len od niekoho nepocula, ze oni vyrabaju kvalitne a pekne a preto si mi to napisala, vies? lebo dost ludi to tak robi! ale o to je to lepsie, ze s nimi mas osobnu skusenost. este by ma zaujimalo, kolko trvalo pokial ti ju doviezli? stihli ti ju doviezt presne na dohodnuty termin?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 558 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt