Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 13:27:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 20. Sep 2017 11:28:35 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
ingrida23 píše:
Sony24 veď práve to, že Ikea to tak má a to vôbec nechcem. A viem že napríklad aj decodom si veľa pýta iba za montáž a ja nemienim toľko peňazí zaplatiť len za montáž keď viem, že niektoré stolárske firmy to majú už v cene


Vidíš a preto by si si mala dať vyrobiť skrine nejakej menšej stolárskej firme, ktorá ma dopravu a montáž v cene. U nich ti nehrozí riziko, že si vypýtajú niečo naviac za takéto práce. No ale nemôžem ťa nahovárať, ty sa už musíš sama rozhodnúť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 21. Sep 2017 18:04:27 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla verím ti a už sa teda o tom nebavme lebo vidím, že ťa to dosť hnevá. No musím uznať, že si jej radila veľmi dobrú firmu. Tu som už písala, že od nich máme aj my skrine. A sú úžasné!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 27. Sep 2017 10:12:21 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Sony24 to je pravda, že za mňa rozhodovať nemôžeš ale aj tak som spravila tak, ako si mi radil. Podala som si návrh na cenovú ponuku u Samady. Už čakám, kedy mi pošlú cenu a potom uvidím, či budeme ďalej spolupracovať alebo budem hľadať nejakú inú firmu. Všetko záleží od ceny

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 28. Sep 2017 9:24:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
no poradte aj mne prosim..predstavujeme na komplet starsi rodinny dom..na novo sme robili omietky, podlahu a uplne vsetko...nebudem to tu zbytocne vsetko vypisovat..potrebujem radu ohladne nabytku..z kade ste si kupovali skrine, botnik a ostatne veci?..dajte typ na nejaku dobru predajnu..okrem ikei a takych, nabytok z tade jednoznacne nechcem!


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 29. Sep 2017 8:46:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Eriicca píše:
no poradte aj mne prosim..predstavujeme na komplet starsi rodinny dom..na novo sme robili omietky, podlahu a uplne vsetko...nebudem to tu zbytocne vsetko vypisovat..potrebujem radu ohladne nabytku..z kade ste si kupovali skrine, botnik a ostatne veci?..dajte typ na nejaku dobru predajnu..okrem ikei a takych, nabytok z tade jednoznacne nechcem!


Keď nechceš Ikeu, decodom a podobne, tak ti už ostáva len nejaká stolárska firma alebo súkromník. Hm? Na to máš aký názor? Či nepotrebuješ na mieru nábytok?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 03. Okt 2017 10:19:35 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
ingrida23 píše:
Sony24 to je pravda, že za mňa rozhodovať nemôžeš ale aj tak som spravila tak, ako si mi radil. Podala som si návrh na cenovú ponuku u Samady. Už čakám, kedy mi pošlú cenu a potom uvidím, či budeme ďalej spolupracovať alebo budem hľadať nejakú inú firmu. Všetko záleží od ceny


Už ale vieš cenu, nie? Im to dlho netrvá, teda aspoň keď ja som u nich riešil stavané skrine tak všetko mi dosť rýchlo spravili. Aj cenovú ponuku mi rýchlo poslali a potom aj samotné vyrábanie netrvalo dlho. No neviem, koľko majú teraz roboty


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 04. Okt 2017 11:16:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 10. Jún 2017 6:33:49
Príspevky: 31
Bydlisko: Malacky
Sony24 áno, už približnú cenu mi napísali. Samozrejme mi povedali, že oni keď si to ešte všetko premerajú možno sa o trochu navýši, ale to už nebude nejaká veľká čiastka. No dali mi najlepšiu cenu, to ti už teraz môžem napísať!

_________________
Home Sweet Home


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 05. Okt 2017 14:59:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
aj nad tym som zacala uvazovat Katrine, lenze bojim sa, ze to bude financne nezvladnutelne..lebo predsa len na mieru nabytok je drahsi...ale brala by som aj na mieru, to by bolo samozrejme ze lepsie..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 10. Okt 2017 15:05:23 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
ingrida23 píše:
Sony24 áno, už približnú cenu mi napísali. Samozrejme mi povedali, že oni keď si to ešte všetko premerajú možno sa o trochu navýši, ale to už nebude nejaká veľká čiastka. No dali mi najlepšiu cenu, to ti už teraz môžem napísať!


Hej, oni to tak majú. Aj mne tak povedali, ale bolo to naviac len fakt o pár €, nič strašné. A ideš tie skrine riešiť teda cez nich, či ideš zháňať ešte lacnejšiu firmu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 17. Okt 2017 10:17:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Eriicca píše:
aj nad tym som zacala uvazovat Katrine, lenze bojim sa, ze to bude financne nezvladnutelne..lebo predsa len na mieru nabytok je drahsi...ale brala by som aj na mieru, to by bolo samozrejme ze lepsie..


To si len ty myslíš, že to výjde moc draho. V niektorých prípadoch na mieru ťa výjde menej ako len tak poskladané z nejakého iného obchodu. A hlavne ide o tú kvalitu. Stolár ti spraví napríklad skriňu z kvalitnejšieho materiálu ako keď kúpiš v obchode. Veď skús si dať vypočítať cenu napríklad v decodome a potom u nejakého súkromníka a porovnaj si ich. Mne sa toto osvedčilo, že súkromník mi dal lepšiu cenu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt