Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 22:27:24


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 19. Okt 2017 16:25:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
a ja volnym okom zbadam ten rozdiel medzi kvalitou skrin?..ci to len odbornik si vsimne?...no skusim to tak, ze pojdem si dat nacenit do viacerych a potom sa rozhodnem...dakujem zatial za rady...a sukromnik je ktory dobry?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 24. Okt 2017 10:47:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Eriicca píše:
a ja volnym okom zbadam ten rozdiel medzi kvalitou skrin?..ci to len odbornik si vsimne?...no skusim to tak, ze pojdem si dat nacenit do viacerych a potom sa rozhodnem...dakujem zatial za rady...a sukromnik je ktory dobry?


No voľným okom asi ťažko a celkovo keď sa do hrúbok dosiek a takýchto vecí nevyznáš, tak si to ani nevšimneš. To len odborníci vidia! My sme si napríklad dali vyrobiť vstavané skrine firme Samada. Možno sú aj iní stolári, ktorí robia kvalitne ale nás títo oslovili lebo moja kamarátka od nich mala a veľmi sa mi páčili a tak sme sa potom aj my obrátili na nich.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 25. Okt 2017 10:32:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
aj som si myslela, ze ja by som to nevedela rozoznat...ano rozmyslame aj my nad tou firmou...som od viacerych ludi citala, ktory maju skrinu od nich, ze sa im pacil ich pristup a rychlost dodania skrin...no musim ju najprv navrhnut a uvidim co mi povedia..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Ned 29. Okt 2017 14:12:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Ned 29. Okt 2017 13:06:27
Príspevky: 11
Skús pozrieť v tomto magazíne. http://www.modernydomov.sk/ Majú tam dobré články možno ti to pomôže :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 07. Nov 2017 11:18:31 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 07. Mar 2017 12:56:17
Príspevky: 22
jaja002 píše:
Skús pozrieť v tomto magazíne. http://www.modernydomov.sk/ Majú tam dobré články možno ti to pomôže :)


Aj som si pozerala tu stranku, ktoru si sem pridala ale nejake uzitocne clanky o vstavanych skriniach som tam nenasla. A hlavne su tam neni vypisane osobne skusenosti ludi a to je pre mnohych ludi najviac. Ked napisu osobnu skusenost a pomozu tym druhym ludom. A tuto ako som citala, tak ludia si tiez radia o firmach a takych veciach.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 09. Nov 2017 19:54:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Eriicca píše:
aj som si myslela, ze ja by som to nevedela rozoznat...ano rozmyslame aj my nad tou firmou...som od viacerych ludi citala, ktory maju skrinu od nich, ze sa im pacil ich pristup a rychlost dodania skrin...no musim ju najprv navrhnut a uvidim co mi povedia..


Hej, to ti pravdu písali. Aj mne sa najviac páčilo, že sme na tie skrine nemuseli čakať dlhé obdobie ale do 15 dní sme ich mali už aj namontované. Bolo to super! Jasné, uvidíš. Už si si robila návrh? Aký ho máš, stiahla si si ho?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 10. Nov 2017 14:55:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
len ich nemam kde na zivo vidiet, tak si to ani nemam kde vsimnut:-/...velka skoda, ze nemaju nejaku predajnu:-/...robila som si navrh ale ulozit sa mi to nedalo...no ja som si odfotila obrazovku...takuto nejaku by som chcela rozlozenim skrinu a zvonku aby bola kombinacia zrkadiel a drevotriesky...prikladam fotku: Obrázok
uz cakam na ich odpoved...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 21. Nov 2017 11:48:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 12. Júl 2017 9:47:29
Príspevky: 26
Bydlisko: Bratislava
Eriicca píše:
len ich nemam kde na zivo vidiet, tak si to ani nemam kde vsimnut:-/...velka skoda, ze nemaju nejaku predajnu:-/...robila som si navrh ale ulozit sa mi to nedalo...no ja som si odfotila obrazovku...takuto nejaku by som chcela rozlozenim skrinu a zvonku aby bola kombinacia zrkadiel a drevotriesky...prikladam fotku: Obrázok
uz cakam na ich odpoved...


Dobre si si ju navrhla, máš tam aj nejaké šuflíky na spodnú bielizeň aj na vešanie a skladanie, super. Takú podobnú máme aj my. Tak len čakaj. Oni sú dosť rýchly, tak snáď čím skôr budeš vedieť odpoveď.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 22. Nov 2017 8:41:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
to som chcela, aby tam boli aj sufliky aj na vesanie...bez toho si skrinu neviem ani len predstavit!..kedze mam dost siat a drahy vela oblekov:-):-)..no snad sa cim skor ozvu, stale cakam...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 23. Nov 2017 10:10:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 44
Bydlisko: Ružomberok
Katrine to je návrh cez stránku samady, že? Hneď mi to prišlo povedomé, keďže aj my sme si tam robili návrhy :D 8-) A dokonca sme ich potom u nich dali aj vyrobiť. Tak ak aj ty, tak si sa správne rozhodla 8-) 8-)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt