Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 18. Júl 2018 7:17:21

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 177 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 21. Máj 2018 10:06:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@moncita a uz vies od nich cenu? Aku ti dali?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 28. Máj 2018 12:34:05 
občasný diskutér

kde ste si davali robit skrine a na kolko vás vyšli?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Pon 04. Jún 2018 8:59:50 
okoloidúci

izabela píše:
VED NA TO KAZDY CASOM PRIDE, ZE TO JE HLUPOST PRENASAT HOCIJAKY NABYTOK DO NOVEHO! KED NOVY BYT/DOM, TAK AJ NOVY NABYTOK TREBA ;) :) FAKT NEPOZNAS? ONI SU Z POVAZSKEJ BYSTRICE.

- presne a teraz sa už aj ja stále na tom pousmejem, keď mi niekto hovorí, že to a to chce presťahovať a to chce dať nové spraviť..hneď mu poviem, že to tak nebude a že bude všetko nové kupovať a dávať si vyrábať..je to proste tak!..nie, nepoznám veru :/ ..no pozerala som si ich stránku a tie fotky čo tam majú...oni ozaj pekné skrine vyrábajú..škoda, že som o nich skôr nevedela :/ :/

Offline Profil

PoslaťNapísal: Štv 07. Jún 2018 10:20:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

@branislav neviem koho si sa pýtal ale keďže sme v decembri skrine riešili, tak ti viem poradiť firmu Samadu, ktorá nám ich vyrábala...nás do spálne vyšla cca 800€ a do detskej izby cca 600€..no všetko závisí od toho, aký materiál zvolíš a či skôr poličkovú alebo šuflíkovú a podobne...toto všetko ti vie navýšiť cenu a preto je dobre si dať spraviť cenové ponuky a porovnať..

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 13. Jún 2018 13:56:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

milida píše:
izabela píše:
VED NA TO KAZDY CASOM PRIDE, ZE TO JE HLUPOST PRENASAT HOCIJAKY NABYTOK DO NOVEHO! KED NOVY BYT/DOM, TAK AJ NOVY NABYTOK TREBA ;) :) FAKT NEPOZNAS? ONI SU Z POVAZSKEJ BYSTRICE.

- presne a teraz sa už aj ja stále na tom pousmejem, keď mi niekto hovorí, že to a to chce presťahovať a to chce dať nové spraviť..hneď mu poviem, že to tak nebude a že bude všetko nové kupovať a dávať si vyrábať..je to proste tak!..nie, nepoznám veru :/ ..no pozerala som si ich stránku a tie fotky čo tam majú...oni ozaj pekné skrine vyrábajú..škoda, že som o nich skôr nevedela :/ :/

A TAK NEVADI, HLAVNE, ZE UZ TERAZ VIES A KED BUDES NIECO POTREBOVAT, VIES NA KOHO SA BUDES MOCT OBRATIT :) TO JE PRAVDA V ALBUME MAJU KOPEC PEKNEJ ROBOTY AZ MA CLOVEK PROBLEM SI NIEKEDY VYBRAT

Offline Profil

PoslaťNapísal: Uto 10. Júl 2018 14:22:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

izabela píše:
milida píše:
izabela píše:

A TAK NEVADI, HLAVNE, ZE UZ TERAZ VIES A KED BUDES NIECO POTREBOVAT, VIES NA KOHO SA BUDES MOCT OBRATIT :) TO JE PRAVDA V ALBUME MAJU KOPEC PEKNEJ ROBOTY AZ MA CLOVEK PROBLEM SI NIEKEDY VYBRAT

Ahoj. Ty od nich zjavne skrine mas, aspon tak som tomu pochopil :). Vies mi prosim ta povedat, asi ako dlho im samotna vyroba skrin trva?

Offline Profil

PoslaťNapísal: Str 11. Júl 2018 13:33:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

VIES CO PRIBLIZNE 2 TYZDNE OD ZAMERANIA. NO VSETKO SAMOZREJME ZAVISI OD TOHO, CI MAJU MATERIAL SKLADOM ALEBO NIE. NO PODLA MNA TO JE CELKOM RYCHLO, ANI SME SA NENAZDALI A MALI SME ICH DOMA :d

Offline Profil

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 177 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť