Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 0:57:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 8:20:24 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
tiva dovolim si odpovedat za magodu. rozpravali sme sa presne o tejto spolocnosti, co si pisala, dobre si sa docitala k nej. z toho si akoze nic nerob, niekedy veci nejdu tak, ako by sme si predstavovali. dolezite je, ze ste sa pohli a idete to teraz riesit. mozno aj lepsie, lebo pred sviatkami maju vsade viacej roboty si myslim, tak teraz by ste mozno aj skor vedeli mat hotovo. vsak to sa vsetko podozvedas a dohodnete sa potom, ked k vam pridu na zameranie. ako hovoris, vies si najst kontakt aj priamo na ich webe, to mas taky najdoveryhodnejsi zdroj.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 21. Feb 2022 12:20:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Musketier o tom by som ja mohla knihy písať, ako niečo plánujeme a nakoniec sa celé plány pomenia. Ale myslím, že nie len u nás to takto niekedy chodí. My už sa z toho smejeme, že či sa dočkáme niekedy toho, čo plánujeme :D Už som si aj pozerala aj ich robotu aj ten kontakt som si našla. Chcela by som sa na budúci týždeň dohodnúť s nimi na to zameranie. Idem tam jeden deň doktorovi, tak by som to chcela naplánovať na rovnaký deň. Už aby to bolo a bola skriňa doma, by sme mohli popremiestňovať veci a zase začať plánovať niečo iné.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 24. Feb 2022 12:13:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 08. Jún 2018 11:53:19
Príspevky: 30
Bydlisko: Senica
tiva ospravedlnujem sa ti za oneskorenu reakciu, ale pozeram, tak to za mna prevzal musketier :) isto daj potom vediet, ako si pochodila, ze ci sa ti podarilo nieco vybavit a zajednat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 03. Mar 2022 12:12:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Magoda to je úplne v pohode, však nedá sa každému byť tu podchvíľou, to ja tomu rozumiem. Ale tak odpovede som sa dočkala a to je myslím hlavné :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 09. Mar 2022 11:40:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... tiva... a ako si teda pochodila?.. sa isto zatajujes a potom nam sem hodis fotku, ze uz mas vsetko porobene :D... mozne to je, lebo to dodanie netrva nejak extra dlho... neviem, ci nejake dva tyzdne alebo takto to ma Samada uvedene...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 22. Mar 2022 10:32:44 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
bojkotak čo sa ale týka toho dodania, tak áno, je uvedené také všeobecné na stránke, ale potom sa upresňuje pri cenovej ponuke a tak celkovej zákazke. lebo si zober, že je rozdiel, či si niekto dáva robiť napríklad len nejakú menšiu skriňu, botník alebo také niečo a keď niekto vstavané skrine do celej domácnosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 24. Mar 2022 11:59:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 13. Jún 2017 12:01:22
Príspevky: 71
Bydlisko: Bratislava
Bojkotak más s nimi teraz nejak čerstvú skúsenosť, či už dlhšie máš od nich niečo? Zišla by sa mi aj taká aj taká skúsenosť kvôli lepšiemu rozhodovaniu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 30. Mar 2022 9:24:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... borty... hej hej, jasne, ze treba brat do uvahy aj toto a vsak, ked teda ich oslovis s tym, ze by si mal o nieco zaujem a mas uz zariesenu cenovu ponuku a aj zameranie, tak potom uz ti upresnia presne ten termin dodania... ved aby aj ty si sa vedel zariadit potom, ze kedy s tym treba ratat, ze bude hotova objednavka...
... tonak... dlhsie veru, uz zo pat rokov hadam... ale tak poradit by som mohol vecdiet aj tak si myslim... len napis, ze co by si potreboval vediet...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 27. Apr 2022 9:10:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
co by si potreboval vediet? my mame od nich skrine uz 10 rokov. co je uz pekna doba da sa povedat a nemame nejak potrebu ich menit za ine, pretoze im absolutne niec nie je. nevykyvali sa, panty su tiez v pohode, neosuchane, nevykrivene, neviem co dalsie by som este tak spomenul. a to akoze maju za sebou aj vyrastanie nasich malych deti, to je uz co povedat si myslim hah.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 12. Máj 2022 8:06:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 73
Bojkotak joooj vidíš to, mne to úplne vypadlo z hlavy, že by som mohla dať vedieť, ako sme na tom. Tak dobre sme na tom, máme skriňu už doma hotovú. Všetko išlo tak ako sa tu aj písalo a hlavne čo som rada, tak že bez nejakého najmenšieho problému. Na všetko sa dalo dohodnúť, našli sme zakaždým nejaké riešenie, ktoré vyhovovalo nám a teda aj im ohľadne výroby a montáže, aby to nebolo zase niečo prehnané z našej strany.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt