Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:02:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 13. Máj 2022 10:12:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 14. Feb 2017 12:00:47
Príspevky: 84
tonak čo by si potreboval? myslím, že tam sa nemá čo akože pomeniť. ten postup je myslím stále rovnaký. skontaktuješ sa, dohodnete sa o čo máš záujem, prípadne sa stretnete, pomeria sa do, dá sa vyrábať a potom ti prídu namontovať. celá veda ohľadne objednávania nábytku na mieru ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 16. Máj 2022 7:25:09 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
tiva tiez som si az teraz spomenul, ze sme sa tu debatili o tej skrini. tak som rad, ze mas tiez dobru skusenost a ze vsetko prebehlo bez nejakych problemov. je dolezite najst nejaky kompromis medzi tvojou predstavou a tym, ako to vedia oni spravit. predsa len uz maju kopec skusenosti, tak vedia poradit, co by bolo lepsie ako spravit a co sa moze napriklad vynechat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 20. Máj 2022 7:31:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Feb 2018 12:50:44
Príspevky: 72
Bydlisko: Topoľčany
Tonak v pohodicke chod do toho, nemas sa coho bat, nemas mat z coho stresy. Akoze pan je ozaj v pohode, ze aj ked ti nie je nieco nahodou jasne, tak nemusis mat nejaku hanbu akoze, keby si sa aj opytal na cokolvek, tak to vie vsetko tak ludsky ponat, vysvetlit. Ze nielen ta robota je akoze na velmi dobre urovni ale aj komunikacia a tak celkovo tie sluzby vsetky okolo toho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 24. Máj 2022 7:22:22 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
tonak tiez som toho nazoru, ked si pozries aj nejake recenzie, tak tam sa docitas kopec pozitivnych skusenosti. aj fotky pridavaju ludia tych robot co maju od nich doma.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 9:59:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
Zaujimalo by ma, ze ci len tie vstavane skrine robia alebo aj iny nabytok na mieru. Akoze stale by islo o skrine, ale skor take tie klasicke, plus nocne stoliky podla mojich predstav a nejake police. Vstavanu skrinu nutne nepotrebujeme, lebo mame satnik, ale taketo inaksie by sa mi lubilo, keby boli na mieru, lepsie by to vyzeralo a aj pasovalo presne na miesto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 16. Jún 2022 7:41:25 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
cize v podstate sa pytas na to, ci robia na mieru akykolvek nabytok alebo len tie vstavane skrine, tak? specializuju sa na vstavane skrine a satniky, tak to maju aspon uvedene. nocne stoliky su podla mna zbytocnost, len to miesto zabera a realne vyuzitie to nema. vsak co potrebujes na ten stolik ukladat? a police by som tiez nedaval, nech je vsetko pekne v skrini ulozene a nemusi mi tym padom sadat na nic prach, priestor vyzera bez nich priestranejsi.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 24. Jún 2022 7:03:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 05. Júl 2018 22:10:37
Príspevky: 72
To si nedávaj, fakt sú to zbytočnosti, radšej investuj do poriadnej tej skrine. Fakt my sme tiež doma takí, že hľadíme na to, čo vieme ako využiť a či je to ozaj nutné. Vstavaná skriňa je v tomto super, lebo v podstate ti nejak nezasahuje do priestoru a úložné miesto je veľké a vieš si to vnútro rozvrhnúť aj podľa seba, že či tam chceš police odhora dolu alebo aj miesto na vešanie, či tam budeš chcieť šuflíky alebo ja neviem, čo ďalšie ešte. Fakt by som to premyslela na tvojom mieste ešte.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 27. Jún 2022 9:17:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
Ohľadne tých vstavaných skríň by ste mi vedeli teda niekoho odporučiť? Lebo čo som pozeral, tak v postate už odvšadiaľ sa dajú objednať, ale rád by som niečo také overené, že kto má dobrú skúsenosť. Chcel by som kupovať dve a myslím, že pomerne veľké, tak by som bol fakt rád, keby to sadlo na prvý raz a nemuselo sa to potom už nejak štelovať a nastavovať dodatočne.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 14. Júl 2022 10:05:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 21. Aug 2017 8:20:29
Príspevky: 41
Bydlisko: Galanta
minulý mesiac sme mali stretnutie v Samade... veľmi milý pán to bol, dalo sa s ním dohodnúť hádam na všetkom, čo som si vymyslela :D ale nie, tak zas niektoré veci mi neschválil a navrhol iné riešenie... aj čo som si akože vnútro skrine vymyslela, to rozloženie, že kde sa čo bude dávať, tak aj to mi poradil, ako by to bolo lepšie spraviť, aby sa čo najviac dala využiť...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 20. Júl 2022 9:55:21 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
ejula tiez vstavanu skrinu ste si davali robit, ci rovno nejaky velky satnik. ked pises, ze ti pomohol ohladne toho vnutorneho rozplanovania, tak to tak znie, ze islo o nieco vacsie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt