Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 6:30:07


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2017 10:18:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@Angela: Moja manzelka bohuzial nevie, ako ked jej ho zapnem tak uz preklikat nejake stranky si vie, ale chodi nan malo, kedze ona nema taku robotu ze by robila na PC, nepotrebuje ho ovladat az tak super. A oni maju aky postup, maju aj niekde predajnu? Keby som sa chcel teda informovat, kolko by nas financne skrina vysla s takymi rozmermi ake my potrebujeme?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 09. Feb 2017 14:39:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 70
@Lambor ako kde, moze ta vyjst aj okolo 300 euro za meter. Cenu si myslim mas roznu, zalezi aj od vyrobcu. Tiez rozmyslame nad stavanou skrinou ale ak mam za nu zaplatit viac ako 300 alebo 400 euro, tak to si radsej kupim niekde v predajni skrinu :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 10. Feb 2017 11:33:59 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@Majenkooo: Ved to mi je jasne ze ako kde. Som sa pytal uz priamo na firmu Samadu, kedze Angela si u nich davala vyrabat skrine. Treba si najprv precitat celu konverzaciu a potom reagovat. Ak to chces ty riesit takto, tak nech sa paci. Ja radsej obetujem viacej penazi ale budem mat istotu, ze mam kvalitnu skrinu ako len nejaku taku, ktoru by som si kupil v predajni a bola by vyrobena z "papiera"


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2017 8:25:50 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Jan 2017 13:37:53
Príspevky: 72
Majenkooo píše:
@Lambor ako kde, moze ta vyjst aj okolo 300 euro za meter. Cenu si myslim mas roznu, zalezi aj od vyrobcu. Tiez rozmyslame nad stavanou skrinou ale ak mam za nu zaplatit viac ako 300 alebo 400 euro, tak to si radsej kupim niekde v predajni skrinu :)


Chcel by som sa ťa spýtať z kade máš že meter vstavanej skrine stojí 300€? Veď vstavané skrine sa na metre nerozrátavajú. Vieš nie je meter ako meter. Vstavané skrine sa naceňujú hlavne podľa toho, koľko máš poličiek, koľko na zavesenie a ako komplikovanú tú skriňu ti vyrábajú. Preto si ty robíš sám návrh a oni ti pošlú cenovú ponuku, firmy sa tomu najlepšie rozumejú a potom je pravda že záleží od výrobcu (v tomto máš pravdu). Niektorí sú lacnejší, niektorí drahší


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 14. Feb 2017 12:19:45 
okoloidúci

Registrovaný: Pon 31. Okt 2016 8:28:31
Príspevky: 9
angela píše:
Illyria ahoj, ďakujem aj tebe za typ. Skúsim teda poslať aj im návrhy mojich skríň ktoré potrebujem a uvidím akú cenu mi vypočítajú. Už mám viacej firiem kde idem posielať, takže na základe ceny sa rozhodnem. Ale ďakujem, nevedela som že ešte aj takáto firma je. Oni ale nemajú drahé vstavané skrine?

Prepáč, za neskorú odpoveď, neprišlo mi žiadne upozornenie. Asi to záleží od veľkosti, atď. Ako si doopadla? Predpokladám, že skriňa už je hotová :).


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 15. Feb 2017 17:14:45 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Illyria nevadí, to je v poriadku. Aj ja niekedy zabudnem odpísať, keďže na tomto fóre nechodia upozornenia a tak niekedy zabudnem, že som niekomu napísala a že mi mohol aj odpísať a že sa mám znovu pozrieť do tej témy :-) Hej hej skriňa je už hotová, už ju máme aj doma namontovanú. Napokon sme si ju dali vyrobiť v Samade. Ich cena bola prijateľná a aj ich výroba skríň, keď som si pozerala na nete bola pekná, tak sme sa rozhodli pre nich


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 16. Feb 2017 16:38:37 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Lambor včera som tu aj bola a úplne som ti zabudla odpísať, sorry. Dnes ma napadlo, že veď aj s tebou som si písala a vôbec ma včera nenapadlo ti odpísať a ani som si nevšimla od teba príspevok. Oni predajňu nemajú ale majú tzv. pojazdné štúdio že oni prídu za tebou. Majú v ňom aj vzorky, takže ti vedia poukazovať a viete sa hneď dohodnúť. Čo sa týka návrhu, keď chceš zistiť cenu, tak to majú vymyslené cez ich stránku a presne cez online návrhára. Tam si klikneš a už si všetko zadáš, pošleš im to a oni ti vypočítajú cenu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 17. Feb 2017 11:03:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@Angela: To sa stava, v pohodicke, nic sa nestalo, ved som si pockal na tvoju odpoved:-) Tak to prvy krat pocujem ze pojazdne studio, ale to je fajn ze nikam nemusim chodit. A ked im poslem navrh tak do kolkych dni mi poslu cenovu ponuku? Netrva im to nejako dlho?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 20. Feb 2017 14:32:08 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Lambor oni to tak majú asi jediný, teda tiež nepoznám inú firmu, ktorá to takto praktizuje:-) Ako si napísal, je to dobré lebo nikam nemusíš behať a oni prídu za tebou:-) Netrvá im to vôbec dlho. Mne do týždňa poslali cenovú ponuku naspäť. Záleží ale samozrejme aj od toho, koľko majú oni práce


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 23. Feb 2017 12:56:13 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 12. Jan 2017 21:24:51
Príspevky: 46
@Angela: V ich pripade by som ani nemal kam ist, kedze si mi pisala, ze maju len pojazdne studio, ci to si mi ty nepisala ale niekto mi to spominal? Uz si ani nepamatam :/ Cez vikend sme si zato sadli s manzelkou a navrhli sme si ich, takze uz som im to tam aj poslal a cakam na spatnu odozvu. Som zvedavy na cenu aku nam vypocitaju


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt