Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 19:40:38


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 19. Apr 2017 15:19:27 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Emma okey už ohľadom toho ti nebudem nič písať a som rada že sa nehneváš:-) Čo sa týka tej vzdialenosti, tak toho sa nemusíš báť, do Žiliny by ti v pohode prišli. Veď to máte len zopár kilometrov. To aj keby išlo len o nejakú malú skrinku, tak si myslím, že by prišli. Ale tak najistejšie budeš mať, keď sa priamo na nich nakontaktuješ a popýtaš sa priamo ich


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 24. Apr 2017 12:55:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
angela píše:
Susilla to by si chcela veľa. Funguje to tak, že si treba najprv spraviť online návrh skríň na ich stránke, tuto je ten návrhár: http://navrhar.samada.sk/ a potom im ho zaslať. Následne ťa oni budú kontaktovať a keď sa rozhodneš že áno, u nich si dáš vyrobiť tak prídu ti ich presne zamerať a aj ti ukážu vzorky. Potom už doladíte drobnosti a dohodnete sa na presnom materiály a pod. Či chceš lacobel alebo fototapetu alebo úplne niečo iné. Toto už dohadujete neskôr


Aha, no to som vobec nevedela, kedze po prvy krat riesim taketo nieco. Predtym som vzdy kupila nabytok v nejakej predajni ako napriklad Ikea alebo Sconto a podobne. No teraz som si uz povedala ze nie a ze chcem na mieru. Lebo ten nabytok ma velmi nizku zivotnost a menit kazdu chvilu nabytok, tak na to nervy veru nemam:/ Dnes si nad to sadnem a skusim im navrh poslat. Vdaka za vysvetlenie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 26. Apr 2017 12:26:55 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla ani sa teda nečudujem, že si nevedela ako to funguje u firmách, ktoré vyrábajú na mieru. A nečudujem sa ani, že si si už toto povedala. Mala som len raz jednu skrinku z Ikei a to som vkuse len nadávala. Bola to len "papierová" skrinka a po roku sa mi začala kaziť a po dvoch som ju vyhodila a nahradila poriadnou, ktorú mi tiež vyrábala firma samada. Bude to tak najlepšie, keď si nájdeš viac času, všetko popozeráš, spravíš ten návrh a zašleš im ho


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 27. Apr 2017 12:11:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Klemarisa som rada:-):-) Tvojou správou si ma teraz potešila, lebo som sa bála, že mi napíšeš, že budú mať s tým problém. Je pravda, že Žilina od Považskej Bystrici nie je až tak ďaleko. No zavolám im, na stránke majú číslo, že? Alebo im mám hneď poslať návrh? Čo bude lepšie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 11. Máj 2017 8:01:59 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Keďže na tomto webe mám konto iba ja, tak sa idem pýtať v mene mojej manželky. Staviame dom a už pomaly sme sa začali baviť aj o nábytku. Lebo predsa len pokiaľ vyrobia nábytok na mieru tak to nejaký čas trvá a chceme sa vyhnúť tomu, že všetko budeme mať hotové, len nábytok nám bude chýbať. Viete nám poradiť nejakého šikovného stolára, ktorý zvládne aj väčšiu objednávku?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 16. Máj 2017 13:41:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
angela píše:
Susilla ani sa teda nečudujem, že si nevedela ako to funguje u firmách, ktoré vyrábajú na mieru. A nečudujem sa ani, že si si už toto povedala. Mala som len raz jednu skrinku z Ikei a to som vkuse len nadávala. Bola to len "papierová" skrinka a po roku sa mi začala kaziť a po dvoch som ju vyhodila a nahradila poriadnou, ktorú mi tiež vyrábala firma samada. Bude to tak najlepšie, keď si nájdeš viac času, všetko popozeráš, spravíš ten návrh a zašleš im ho


Presne, oni tam maju iba taketo nekvalitne skrinky. Ale vedia preco take vyrabaju - aby ludia po case znovu kupili a oni aby viacej zarobili. Tak sa to teraz po vacsine robi... Ved uz cez vikend som si ten cas nasla, spravila som si navrh a zaslala som im ho tam


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 17. Máj 2017 13:14:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Emma ale prosím ťa, ešte ani nevieš čo ti napíšem a už sa strachuješ. Veď kľud:-) Tak môžeš im aj zavolať, majú kontakt na ich stránke a potom následne im pošleš návrh. Je jedno v akej postupnosti to spravíš. Keď im tam zavoláš, oni ti povedia čo máš robiť. Sú v pohode, nemáš sa čoho báť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 18. Máj 2017 8:33:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Klemarisa vieš, ja som taký strašný stresista, vždy len stresujem a pri tom viem, že nie je ani dôvod na to:/:/ Budem sa ale snažiť už menej, sľubujem:-):-)Hej ich kontakt som našla ale spravila som to napokon tak, že som im poslala návrh a oni mi následne aj sami volali. Dali mi fajn cenu, tak už sa máme len dohodnúť, kedy mi ich prídu zamerať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 19. Máj 2017 11:29:02 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 13. Okt 2016 6:38:28
Príspevky: 67
@Sony24 My to mame zase tak, ze mame spolocny ucet. Ked nieco potrebuje moj chlap zistit tak sa prihlasi na tento a ked zase chcem ja nieco, tak sa prihlasim ja. Teraz som zbadala, ze si sem pisal, tak som si povedala, ze by som ti mozno aj vedela poradit. Kde byvate? Lebo aj to je dobre vediet, aby som ti neporadila stolara z daleka. Potom by ste zbytocne vela platili za dopravu. Chcem ti poradit preto, lebo mame dobre skusenosti s jednou firmou, ktora vyraba na mieru stavane veci. Len fakt najprv napis z kade pochadzate a potom mozme viacej komunikovat ci ta firma bude vhodna alebo nie


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 23. Máj 2017 10:04:39 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Máte to tiež dobre vyriešené, škoda že to aj nás nenapadlo. Ale keď si to vezmem, tak viacej času na internet a na takéto veci mám ja. Moja polovička je v robote a potom keď príde tak ide variť a porobiť ostatné domáce práce. A ja takto zisťujem, čo mi nakáže:-) My bývame teraz momentálne v Púchove. Hej, to by som bol rád, keby sme nemuseli veľa platiť za dopravu


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt