Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 21:51:17


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 24. Máj 2017 12:34:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Emma zbytočne sa stresuješ a tým si ničíš zdravie. Takže kľud:-):-) Vidíš, hovorila som ti, že u nich to je úplná pohodička. Aj sami sa ti ozvali, to je dobré. A aj si u nich dáš vyrobiť tie skrine? Akú ti dali cenu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 25. Máj 2017 10:25:32 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sony24 píše:
Máte to tiež dobre vyriešené, škoda že to aj nás nenapadlo. Ale keď si to vezmem, tak viacej času na internet a na takéto veci mám ja. Moja polovička je v robote a potom keď príde tak ide variť a porobiť ostatné domáce práce. A ja takto zisťujem, čo mi nakáže:-) My bývame teraz momentálne v Púchove. Hej, to by som bol rád, keby sme nemuseli veľa platiť za dopravu


aspon ze vari a stara sa o domacnost:-)..si stastny chlap.. si si mal skusit aj do googlu hodit aky su stolari pri Puchove.. ked sme toto riesili, postupovali sme takto.. mudry googel nam poradil firmu samadu a na tu sme sa napokon aj obratili.. im sme poslali navrh a dali nam dobru cenu, tak sme boli rozhodnuty velmi rychlo.. a aj vysledok je super.. pekne skrine nam vyrobili a hlavne bezzavadne..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 26. Máj 2017 10:26:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 16. Feb 2016 9:40:58
Príspevky: 43
Klemarisa už som kľudná:-) Aj môj drahý mi hovoril, že sa zbytočne stresujem kvôli takým malíčkostiam a už som si to uvedomila aj ja, že to nestojí za to. Veď buď sa hneď rozhodnem alebo až neskôr a tým pádom budem mať skrine až neskôr. Ale zhodli sme sa aj s drahým, že nebudeme špekulovať a dáme si vyrobiť skrine v Samade. Aj ty máš s nimi dobrú skúsenosť aj viacerí ľudia čo som čítala, tak budem veriť, že aj ja budem mať


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 29. Máj 2017 10:03:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 21. Nov 2016 12:36:23
Príspevky: 52
@Emma konečne si si to uvedomila. Vidíš a to ti muselo milión ľudí povedať, aby si si nerobila zo všetkého také starosti a stresy. Ale super, bolo na čase si to uvedomiť:-):-) No tak ja pevne dúfam, že aj tebe vyrobia také pekné a kvalitné skrine ako mne a že nebudeš nadávať potom na mňa :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 05. Jún 2017 12:41:32 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Presne, aj ja to hovorím :D :D Samada? O tej firme som nikdy nepočul a keď som aj zadal stolárov pri Púchove tak túto firmu mi nevyhľadalo. No dobre že som sa ťa spýtal. Idem kuknúť ich stránku. Majú tam aj ich hotové práce? Aby som vedel tej mojej žene ukázať aké vyrábajú alebo ak by si bol ochotní mohol by si mi sem pridať vašu skriňu akú vám vyrobili, hm?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 06. Jún 2017 9:07:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Angela asi si tu nebola, ked si mi neodpisala ale aj napriek tomu sa ti chcem pochvalit s tym, ze uz u nas boli majstri zo Samady.. Boli si pomerat presne rozmery a kuknut ako a kde to presne chceme aby si to vedeli predstavit.. Ty si mala pravdu, ze su uplne v pohode.. Tak super to vsetko prebiehalo ze teraz uz nemam ziadne obavy, ze by mi nejako zle skrine vyrobili.. Prave naopak.. Uz sa ich neviem dockat :-)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 13. Jún 2017 11:26:57 
diskutér

Registrovaný: Pon 29. Feb 2016 9:37:34
Príspevky: 115
Susilla aj som tu bola ale nejako som si nevšimla komentár od teba, prepáč:-/ Som rada, že si mi napísala aj sama od seba. Inak by som ani nevedela, že si si dala skrine u nich vyrobiť. Ja som na to úplne pozabudla (moja hlavá deravá) :-/:-/. A kedy ti ich majú doviezť? Kedy si si ich objednávala?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 14. Jún 2017 12:40:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 06. Feb 2017 14:54:09
Príspevky: 44
Angela to nevadi, ked si zabudla tak si zabudla.. Napisala si neskor a to je hlavne:-).. Nestriela sa z toho.. Mali by mi ich doviezt a namontovat buduci tyzden.. Este si ale mame volat ze kedy presne.. Aby som bola aj ja doma a aby aj oni mohli.. S nimi sa da pekne dohodnut, takze toho sa vobec nebojim.. Nejako koncom maja boli u nas si vsetko zamerat..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 15. Jún 2017 12:00:11 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sony24 píše:
Presne, aj ja to hovorím :D :D Samada? O tej firme som nikdy nepočul a keď som aj zadal stolárov pri Púchove tak túto firmu mi nevyhľadalo. No dobre že som sa ťa spýtal. Idem kuknúť ich stránku. Majú tam aj ich hotové práce? Aby som vedel tej mojej žene ukázať aké vyrábajú alebo ak by si bol ochotní mohol by si mi sem pridať vašu skriňu akú vám vyrobili, hm?


hm no zaujimave, ze ti ju vobec nevyhladalo..my sme o nej vedeli, lebo nam ju poradili takze sme ju vyhladavat nemuseli..ale uz aj ty vies..kukni ich stranku a budes o nich vediet este viacej informacii..ano jasne, maju tam kopu fotiek..mozes pozerat dlhe hodiny:D:D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 16. Jún 2017 8:34:50 
diskutér

Registrovaný: Uto 07. Feb 2017 9:44:45
Príspevky: 104
Vidíš, vám ju tiež poradili. Mne tiež teraz, keď si ju ty poradil už vyhľadalo a včera som pozeral ich prácu. Celkom schopné a fajn skrine vyrábajú. Aj s drahou som pozeral a tej sa veľmi páčili niektoré. Rozmýšľa, že cez víkend v tom online návrhárovi si spraví návrh a pošle, aby jej vypočítali cenu. Tak to oni majú, že? Dobré sme to pochopili?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 33  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt