Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 1:41:20


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 61 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 27. Feb 2018 8:44:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
imegna píše:
@matulinda55 Zatiaľ som pozerala len tak na internete spotrebiče. Nemala som ešte čas ísť zisťovať priamo do predajní, snáď tento týždeň už pôjdem. Viem, že ich je kopu a preto neviem, po ktorých sa pozerať:-/ Ty máš aké? A presne tie spotrebiče chcem, ktoré si vymenovala, no chladničku chcem kombinovanú s mrazničkou.
@hemela Ďakujem:-) Noo bývala som s maminou, tak tam som o tom nerozhodovala akú značku si má kúpiť. Ona skôr kupovala podľa ceny, najlacnejšie spotrebiče a bolo. Vieš, ako rodičia :D :D
@patula Klasické kuchynské spotrebiče, rúra, varná doska, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu a ešte som zabudla na digestor, takže aj ten.


mne sa teraz síce páči trochu odlišný typ kuchyne ale aj táto je veľmi pekná ;) to je teda potom tvoja prvá vlastná kuchyňa hej? to nesmieš šetriť! :D :D čo mi takto kamošky hovorili aj z vlastnej skúsenosti tak vraj whirlpoolky sú dobré chladničky, zase rúry sú vraj dobré gorenje, tie majú aj celkom pekný dizajn :) len neviem, chceš mať všetko rovnakej značky alebo chceš aj kombinovať? a mikrovlnku nepotrebuješ?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Feb 2018 8:46:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
hemela píše:
Krásna! Musím povedať, že máš dobrý vkus, ja mám tiež bielu bez úchytiek ale matnú :) A doteraz si mala aké spotrebiče v kuchyni? S tou značkou nie si spokojná?


je pravda, že na matnej je vidno rovnako všetky ťapky ako na lesklej? niekto vraví, že hej, niektorá si na to zase nedá dopustiť. ja mám kuchyňu s dreveným dekórom takže na tej som si to odsledovať nemohla :/


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Feb 2018 14:13:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
@filka A aké sa tebe páčia, niečo na štýl vintage? Presne tak, moja prvá kuchyňa v ktorej budem len ja variť a nikto mi nebude nič rozkazovať a karhať ma, keď niečo zle spravím:-) :-D No vieš čo premýšľam akurát, že by bolo najlepšie asi všetko jednej značky kúpiť, aby tie spotrebiče mali rovnaký dizajn. Tak to bude asi aj najlepšie vyzerať, nie? Čo myslíš? Jasné, aj mikrovlnku, na tú som zabudla :-) :-D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 28. Feb 2018 16:46:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 01. Dec 2016 10:31:50
Príspevky: 63
Imegna a ake si pozerala?..Ktore sa ti dizajnovo pacili?..My mame spotrebice znacky Gorenje, uplne vsetky mam od nich..Pride mi to ako fajn znacka spotrebicov a aj dizajnovo sa mi pacili a hlavne sa mi hodili do kuchyne..Dlho som rozmyslat nastastie nemusela, aj ked rozhodovanie v tejto veci je dost tazke, to musim uznat :D :)..A chceš takú tú veľkú americkú chladničku, či iba klasiku?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 01. Mar 2018 13:58:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
@matulinda55 No práve tie som na internete pozerala. Oslovilo ma najviac to, že ich majú viacej v ponuke a že aj rôzne a pekné dizajny, ako si aj ty napísala. Čo sa týka funkcií, tak všetko ti vyhovuje? Ale čosi, že americkú, čo by som prosím ťa do nej dávala? :lol: :lol: Iba klasickú chcem :) :) Taká nám bude stačiť ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 02. Mar 2018 6:51:15 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
imegna Jaj takže prvá vlastná kuchyňa. Moja prvá vyzerala strašne, odvtedy sme ju už dvakrát menili :D :D :D Raz sme ju iba premalovali a vymenili niektoré spotrebiče a naposledy som si kúpila tú moju vysnívanú bielu :) Inak potom ja mám tiež väčšinu spotrebičov Gorenje, tie sa kupovali teraz naposledy ale vtedy keď sme premalovávali tú starú kuchyňu tak som si kupovala nový digestor a ten mám Mora, takého modernejšieho dizajnu a ten som si nechala lebo je skoro ako nový takže nebolo dôvod ho meniť :)
filka Podľa mňa to je jedno. Či je matná alebo lesklá ťapky vidno ale tak to asi na každej kuchyni, neverím, že aj tá tvoja s dreveným dekorom úplne čistá :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Mar 2018 8:46:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
imegna píše:
@filka A aké sa tebe páčia, niečo na štýl vintage? Presne tak, moja prvá kuchyňa v ktorej budem len ja variť a nikto mi nebude nič rozkazovať a karhať ma, keď niečo zle spravím:-) :-D No vieš čo premýšľam akurát, že by bolo najlepšie asi všetko jednej značky kúpiť, aby tie spotrebiče mali rovnaký dizajn. Tak to bude asi aj najlepšie vyzerať, nie? Čo myslíš? Jasné, aj mikrovlnku, na tú som zabudla :-) :-D


hej hej také niečo ale skôr do takého vidieckeho štýlu :) a v tom máš asi pravdu, najlepšie je keď sú všetky spotrebiče jednej značky, vyzerá to tak jednotnejšie :) a už si si teda nejaké vybrala? alebo nad nejakými rozmýšľaš?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Mar 2018 8:48:43 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 12. Dec 2017 10:19:56
Príspevky: 99
Bydlisko: Bratislava
hemela píše:
imegna Jaj takže prvá vlastná kuchyňa. Moja prvá vyzerala strašne, odvtedy sme ju už dvakrát menili :D :D :D Raz sme ju iba premalovali a vymenili niektoré spotrebiče a naposledy som si kúpila tú moju vysnívanú bielu :) Inak potom ja mám tiež väčšinu spotrebičov Gorenje, tie sa kupovali teraz naposledy ale vtedy keď sme premalovávali tú starú kuchyňu tak som si kupovala nový digestor a ten mám Mora, takého modernejšieho dizajnu a ten som si nechala lebo je skoro ako nový takže nebolo dôvod ho meniť :)
filka Podľa mňa to je jedno. Či je matná alebo lesklá ťapky vidno ale tak to asi na každej kuchyni, neverím, že aj tá tvoja s dreveným dekorom úplne čistá :D


tak úplne čistá nie je ale na bielej to je asi vidno viac nie? ale nemyslela som to nejako zle len som chcela vedieť, že či je to pravda vieš


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 05. Mar 2018 14:28:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 24. Jan 2018 16:13:16
Príspevky: 24
hemela moja zenska si pozera spotrebice tiez tej znacky, ktore mas aj ty. co na ne hovoris? vyhovuju ti?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 06. Mar 2018 8:56:13 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Jan 2018 17:03:33
Príspevky: 26
Bydlisko: Trenčianske Teplice
@hemela Presne tak, konečne budem mať svoju vlastnú vysnívanú kuchyňu v ktorej si budem už len ja rozkazovať a nebude nadomnou nikto stáť :D :D Áno, od nich máte spotrebiče? A ktoré presne typy? Nemáš aj nejakú foto? Rada by som videla, ako vyzerá tvoja kuchyňa:-)
@filka Noo, včera sme boli v Nay elektre a tam som už nejaké pozerala ale ešte sme ich neobjednávali. Dnes ešte po robote chcem behnúť do Okay a uvidím, čo mi zase tam predavači poradia. Teraz si robím taký prieskum ale dosť som naklonená značke Gorenje.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 61 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt