Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 5:35:11


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 61 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Pon 26. Mar 2018 8:22:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 31. Aug 2017 8:52:04
Príspevky: 81
Bydlisko: Trnava
patrinka ja tiež teraz presne po tejto pokukujem :) mám známeho predavača v elektre a on mi ju odporučil, vraj si ju ľudia celkom pochvaľujú a veľa ľudí ju kupuje. ja už iba čakám kým bude kuchyňa hotová a kupujeme ju


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Mar 2018 9:02:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Dunajská Streda
dinda No čo pozerala si si ju? Páči sa ti? Ja som na ňu taká pyšná, zatiaľ mi ju všetky kamošky čo boli na návšteve pochválili :lol: Teraz veľmi nemám čas ale nabudúce ti teda napíšem aj zbytok spotrebičov čo mám od nich, len musím pohľadať tie označenia číselné :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 27. Mar 2018 9:35:07 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
Martula píše:
máme to podobne. V starej kuchyni sme mali každý spotrebič inej značky. Teraz som to zjednitila a máme všetko značky Orava.


A vyhovuje ti táto značka? Lebo kamarátka má tiež zopár spotrebičov od nich a nadáva neustále. Nie je s nimi moc spokojná. Už sa jej viac krát aj pokazili a reklamácia bola zdĺhavá. To keď som jej povedala, že mám od Gorenje a doposiaľ som nemala žiadny problém, tak len banovala, že aj ona si mala radšej viacej priplatiť za kvalitu. Lebo mne od nich spotrebiče veľmi vyhovujú po všetkých stránkach.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 28. Mar 2018 13:47:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Nov 2017 9:22:17
Príspevky: 29
Bydlisko: Ivanka pri Dunaji
-hemela ano pozerala som si ju a je velmi podobna ako ta moja..len nejake malickosti su odlisne..fakt?..tak to je najdolezitejsie ze tebe vyhovuje!...v pohodicke, nemusis sa ponahlat..ked budes mat cas, tak mi to napis..nechcem ta zbytocne nahanat :) ;)


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 29. Mar 2018 8:26:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
prosim vas, vedeli by ste mi poradit nejaku dobru spolahlivu umyvacku riadu? chcela by som nieco vacsie lebo je neskutocne kolko riadu sa vie u nas nazbierat za par dni tak nech sa to tam vsetko zmesti :lol:


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 29. Mar 2018 10:45:38 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
natally píše:
prosim vas, vedeli by ste mi poradit nejaku dobru spolahlivu umyvacku riadu? chcela by som nieco vacsie lebo je neskutocne kolko riadu sa vie u nas nazbierat za par dni tak nech sa to tam vsetko zmesti :lol:


Teraz máš len tu menšiu umývačku riadu a chceš ju vymeniť za 60tku? Predpokladám teda, že ju nemáš asi vstavanú či ideš meniť celú kuchyňu? To ti verím, ten riad veľa krát ani neviem ako sa aj u nás nazbiera. No my máme veľkú a teda problém nemám s ničím. Všetko do nej dávam umyť. Do akej cenovej relácií sa chceš zmestiť?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 03. Apr 2018 7:25:33 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
-adriancha- hej hej presne. mala som ju vstavanu ale ideme normalne menit celu linku takze si nechavam miesto na vacsiu umyvacku. musela som si to doma presadit ale nakoniec aj manzel uznal, ze to bude lepsie :D


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 05. Apr 2018 12:15:52 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
natally píše:
-adriancha- hej hej presne. mala som ju vstavanu ale ideme normalne menit celu linku takze si nechavam miesto na vacsiu umyvacku. musela som si to doma presadit ale nakoniec aj manzel uznal, ze to bude lepsie :D


Dobre si spravila, že sa ti to podarilo presadiť. Budeš to mať lepšie a hlavne ju nebudeš musieť tak často zapínať. Veď teraz si ju aj každý deň musela, nie? Takú malú umývačku rýchlo človek naplní. A tú cenu si mi zabudla napísať, hm?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Apr 2018 7:32:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Okt 2017 8:56:44
Príspevky: 66
Bydlisko: Malacky
-adriancha- och ano prepac zabudla som :D no rozpocet mam nejakych 300 - 400 eur, myslis, ze to bude stacit?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 10. Apr 2018 11:03:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 19. Dec 2017 15:11:29
Príspevky: 25
natally píše:
-adriancha- och ano prepac zabudla som :D no rozpocet mam nejakych 300 - 400 eur, myslis, ze to bude stacit?


V pohodičke, nič sa nestalo :-) Noo, je to dosť málo ale jednoznačne nájdeš aj v takej cene nejaké umývačky riadu. Pozerala som napríklad tie od gorenje, a majú tam aj také za 299€ - no aké budú kvalitovo a funkciovo, to ti neviem povedať, keďže my sme za našu dali o polovicu viacej. Ale kukni si na ich stránke (pridám ti ju sem, aby si hľadať dlho nemusela): http://www.gorenje.sk/vyrobky/domace-sp ... y/umyvacky. Nejaká sa ti možno pozdávať bude.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 61 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt