Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:00:29


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 03. Aug 2021 15:27:53 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Milida budu to nejake dva tri roky, co sme davali domov tienenie, takze skusenost mam aj takuto, co sa tyka pouzivania realneho. Davali sme vnutorne zaluzie energy. Siahli sme po niecom modernom a nie vsednom. Neviem, ci si uz o nich nieco pocula. Ono aj pri zaluziach je viacero moznosti na vyber, nie len klasicke, ako sme boli zvyknuti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 06. Aug 2021 9:13:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
milida tiez som kupoval tienenie od spominanej firmy. sice vonkajsie, lebo na tom som trval, ale skusenost ti mozem napisat. co sa tyka objednavania, to som robil cez predajcu u nas v meste. najskor mi spravili cenovu ponuku, odsuhlasil som, objednalo sa. dohodol som si vtedy rovno aj montaz, lebo vsak tomu sa nerozumiem a nerad by som na tom nieco pokazil, ked to ma byt na dome a este k tomu zvonku. rychlo by sa mohlo stat, ze vplyvom pocasia, vetra alebo takto by sa nieco pokazilo. cize toto som nechal na odbornikov.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 11. Aug 2021 7:22:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- kliossi jasne, ze sa pocita, vsak pokial si bol pri tom zucastneny, tak vies zhruba... ona si ake davala? pozrela som si tie, co si vypisal... ale to som si len tak, ze som si obrazky pozerala, aby som vedela, ze co je co... no teda, ako to vyzera... spomenies si, u koho si davala robit sestra robit tienenie?..
-norci22 och nie, nepocula som, ze aj taketo nieco je... este aj pri zaluziach viacero moznosti? akoze ja som to mala tak v hlave, ze zaluzie su proste zaluzie, zastriem, odostriem a hotovka... ale tak asi nie teda... to energy znamena, ze ti setria nejak energiu alebo take nieco?..
-balac to nevadi, ze vonkajsie... skusenost nemas s takym tienenim, ake si chcem davat, ale zase mi vies povedat skusenost s firmou ako takou... co sa tyka pristupu, komunikanie a taketo veci... to je tiez fajn... lebo stretla som sa uz aj s tym, ze som sa musela predajcovi v elektre pomaly doprosovat, ked som nieco chcela... to taky nakup ma nebavil a odisla som... aj pri vnutornom tieneni sa da objednat montaz, ci to je jednoduchsie ako to vonkajsie na namontovanie?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 9:44:21 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Milida pravdupovediac ani ja som nevedel pokial sme si nezacali zistovat a pozerat, co ktory vyrobca ponuka. Mne sa tieto Energy zaluzie zapacili hned, len som musel zenu trochu ukecavat. Ak by si ich nenasla pod tymto nazvom, tak skus solarne zaluzie pozriet. Na prvy pohlad by si nepovedala, ze su odlisne od obycajnych, pretoze nevyzeraju nejak futuristicky. Co je fajn, lebo presne take nieco som chcel, aby zapadli do interieru a neboli vyrazne. Dolezitejsie su pre mna tie vlastnosti, co maju. V podstate si aj trafila s tym, ze setria energiu. Neminaju ju vobec, miesto nej vyuzivaju slnecnu energiu. Akoze bomba vec podla mna, ze aj zaluzie vedia takto fungovat. A ovladaju sa bezdrotovo. To uz aby bolo na komplet info, ked som sa uz rozpisal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 16. Aug 2021 10:34:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
ahojte, už dávnejšie som sa informovala na ceny tienenia, ale nakoniec sme od toho upustili, pretože prišli dôležitejšie veci, ktoré bolo treba porobiť. teraz by sme sa k tomu chceli konečne vrátiť a dokončiť, čo ostáva. len neviem, koľko koruniek si treba na to vyčleniť. keby ste niekto mali skúsenosť, alebo aspoň nejaké informácie, ako sa to cenovo pohybuje.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 20. Aug 2021 8:36:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
milida to isto hej, aj to je lepsie ako nic. to nie teda, tohto sa nemusis bat si myslim. tiez maju viacero predajcov, ako to teraz byva. ze firma priamo nema svoje nejake pobocky, ale ponukaju tovar, v tomto pripade tienenie, takto cez predajcov. tych mas po celom slovensku, tak nie je problem si vybrat podla bydliska, ktoreho budes mat najblizsie. jasne, ze sa da. aj ked je montaz asi jednoduchsia, tak to neznamena, ze si ju ma clovek tym padom robit sam. normalne sa dohodnes aj na montazi, ked budes u predajcu. ci priamo on ti to pride potom namontovat, to uz neviem. ale skor asi bude mat kontakty na nejakych montaznikov, ze by ti dal kontakt, alebo opacne, im na teba. ale to ozaj len tipujem teraz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 26. Aug 2021 12:12:49 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- norci22 super si to zhrnul, kiezby to takto kazdy robil, ked sa na nieco pytam, to by som hned mala lepsie prehlad... normalne si dam len Isotra.sk a tam to najdem, hej?... no dufam, ze sa zvladnem k tomu preklikat, by ma zaujimalo, ako vyzeraju tie tvoje... akoze ale by mi nenapadlo, ze uz aj zaluzie robia s takymito funkciami... kedysi bol frajer kazdy, kto mal zaluzie doma, vtedy sa nechyrovalo, ze by boli na bezdrotove ovladanie a neviem co este dalsie vsetko... tipujem, ze toto nebudu jedine, co sa takto odlisuju...
- balac tak super, ked uz budem pozerat tie zaluzie, tak si aj predajcov rovno skusim vyhladat... nooo ved to asi nie... sama by som sa do toho nepustala... to skor zo zvedavosti som sa opytala... normalne sa tesim, ze to pojdem vybavit a budem mat doma nieco nove... a dokonca este aj uzitocne...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 02. Sep 2021 7:48:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Jún 2017 13:32:42
Príspevky: 63
Bydlisko: Bratislava
milida jasnacka, vybav to vsetko jednym vrzom a uz sa nebudes musiet k tomu vracat aspon. tak ked si to nerobila, co teda tipujem, ze asi nie. vela chlapov s tym neprislo do kontaktu a nieto este zien. tym nechcem nikoho urazit samozrejme. ale tak fakty su fakty. a teda si aj bola uz vybavovat, ci ako si na tom teraz? ktore teda si vybrala, normalne len zaluzie ci nieco ine pre zmenu? no ved ano, taketo veci dokazu potesit. tiez som rad, ked je doma nieco konecne hotove, co sa dlhsie tahalo, alebo ked sa dokupi, co sa dlhsie planovalo. niekomu stacia aj taketo veci k radosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 8:40:17 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Janica tak v prvom rade sa treba rozhodnúť, že či tienenie vonkajšie alebo vnútorné. To si nespomenula a potom je potrebné vybrať si konkrétnejšie, či rolety, žalúzie alebo v prípade vnútorného je aj viacero možností na výber. Potom sa už dá baviť aj o cene. Len takto sa to nedá moc odhadnúť podľa toho, čo si napísala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 10. Sep 2021 9:44:26 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Milida tak tiez to nemam rad, ked sa na nieco pytam a nedockam sa normalne odpovede. Takze ja sa snazim reagovat vecne a k teme. Jasne, to staci a uz si potom najdes co treba. Len maju aj cesku aj slovensku stranku, tak aby si sa nezlakla potom. Ale vsak na oboch sa docitas to iste, takze je jedno, ktoru si budes pozerat. Ked si to pozries, je tam viacej modelov a ked si rozliknes, tak pri kazdom mas potom popisane jednotlive vyhody a v com sa odlisuju od inych. Tie moje vyzeraju tak obycajne by som povedal, ako aj tie ine. Ze na prvy pohlad by si nepovedala, ze maju takuto funkciu.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt