Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 11:31:23


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 06. Aug 2021 13:25:44 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Kymbosa tak to potom hej, tak som to dobre nepochopil, ako si to myslela. Ved ono ako pri vsetkom, su rozne varianty ci co sa tyka kvality alebo ceny na vyber. Tak aj pri dverach. Ktore ste teda vybrali? Ci to bude prekvapenie, kym nebudu doma nahodene?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 09. Aug 2021 10:51:48 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jakvicka je to rozdiel, ale to tak mas pri vsetkom, ze su lacnejsie a drahsie varianty. to sa odvija od kvality ovsem. dobre je preto si dat na zaciatku vypracovat cenovu ponuku, alebo lepsie aj viacero ponuk. a aj podla toho sa rozhodovat. lebo tak povedzme si, financie su u vacsiny ludi rozhodujuce pri nakupoch. my sa to snazime tak doma nakombinovat, aby aj kvalita bola a aj cena prijatelna. ale sme ochotni si priplatit, pokial vieme, ze to bude stat za to. nejdeme po tych najlacnejsich moznostiach.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 12:24:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 02. Máj 2018 9:34:56
Príspevky: 45
Bydlisko: Trnava
Duflo veď hej, je jedno, či ide o dvere, okná, strechu alebo čo. Zakaždým je na výber aj taká aj onaká kvalita, cena a materiály. Už je na človeku, čo si vyberie, každý máme iné preferencie. Tak viac menej sa informoval ten môj. V niečom som sa už strácala, keď sa rozprávali. Ale vybraté je, aj objednané, tak som rada.
Norci22 vybrali sme tie z CPL laminátu. Ten druhý laminát HPL je nejaký extrémne odolný voči ošuchnutiu a oderom, alebo ako to hovoril predajca. Mi utkvelo v pamäti to slovo extrémny. Ale sme si povedali, že nám bohate postačia aj tie tenšie. Sme limitovaní financiami, no aj tak by som povedala, že sme dobre vybrali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Štv 12. Aug 2021 14:37:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo to si si daval teda tie protihlukove, ked to ma taketo az taketo protihlukove vlastnosti? lebo hej, cez dvere pocut nie je, ale zase nie je ani uplne ticho, ked sa zavru obycajne dvere. do tej spalne mi pridu ako dobra varianta, pokial si clovek potrpi na ticho pri spanku ako aj my doma. neviem teda, ze ci budu stacit tie obyc alebo antihluk.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 13. Aug 2021 8:23:18 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
kymbosa kazdy si odsleduje, co je pre neho podstatne. ty si sa zamerala asi skor na to, aby nejak vyzerali a pasovali vam k ostatnemu zariadeniu. a co ste teda vybrali, co cpl, hej? tak som to aspon pochopil z komentarov. a v akej farbe?
burak nie nie, nedali sme protihlukove. my sme chceli bezfalcove a tam tusim nie je moznost si vybrat aj to, aby boli protihlukove. ale mozno sa mylim. lebo tolko moznosti sme tiez pozerali a kombinovali pri vybere. viem, ze oni sa davaju napriklad, ked mas dvere z garaze rovno do domu. z garaze ti ide predsa len vacsi hluk alebo mavas bezne vnutri v dome. povedal by som, ze do spalne budu stacit aj bez tej upravy, ale to uz sa musis ty rozhodnut, ake velke ticho potrebujete.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Str 25. Aug 2021 13:04:31 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
duflo vidis, to mi nenapadlo, ze pri bezfalcovych sa to nebude dat takto spravit. ale to je ako s tou sklenenou vyplnou. nebudu take protihlukove ako plne dvere bez vyplne takejto. tak ti poviem, najlepsie by mi bolo, keby sa to dalo vyskusat, nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 30. Aug 2021 10:05:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Horarka nemyslela som si ale, že to budú až také rozdiely. Ale to máš pravdu s tou cenou a kvalitou. Málokedy hľadám na internetoch, radšej sa idem popýtať rovno do predajne :) Tak aj teraz som tak bola a pán mi hovoril samozrejme o viacerých značkách, ale najlepšie sa mi pozdávali dvere od Sapeli. Tie mal aj vystavené a vyzerali už na pohľad kvalitnejšie v porovnaní s tým, keď idem do MM pozrieť. Aj viacej možností kombinácie tam bolo oproti nim. V markete vyberám len z toho, čo tam je, nemožem si vybrať výplň a kovanie a z toľkých farieb a kopec ďalších vecí. To je vlastne ako keby si som si sama vyskladala dvere :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 11:53:05 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
burak akoze pre istotu sa na to popytaj, nedrz sa striktne toho, co ti poviem, aby nebolo na mna, keby nieco. vsak uvidis, kolko je tam tych moznosti. nepozeral si si to este na ich stranke? ja som zacal tak, ze vsak nejake info, nie? no ale nevedel som sa rozhodnut len na zaklade toho, ked som si to cital. lepsie mi je, ked mi clovek o tom hovori, tak som siel radsej k predajcovi. tam to bolo stylom otazka odpoved. a ze som mal tych otazok ozaj dost. musel byt rad, ked som odisiel a vybral som na prvy raz. tak bolo, bolo, o tom niet pochyb. ked chces, aby boli co najviac hluku odolne, tak zvol nejaku kvalitnu vypln, plna drevoplastova doska je v tomto najlepsia volba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pia 10. Sep 2021 9:56:07 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
kymbosa zober si to tak, ze mas vlastne druhu najvyssiu odolnost, vsak to je fajn, nie? podla mna to do bytu alebo teda do domu uplne staci na taketo bezne domace pouzivanie. pozri, oni robia kvalitne, takze aj tie ostatne vyplne, keby si vyberies, tak by boli isto dobre. ale na druhej strane rozumiem aj tomu, ze ked uz sa kupuju dvere, tak je to taka vec, ktoru nebudes zase ochvilu menej, tak radsej aj zainvestujes. aj doma ich uz mate?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Dvere do domu/bytu
PoslaťNapísal: Pon 20. Sep 2021 8:29:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jakvicka tak mozu aj nemusia byt, zalezi ktoru znacku a kvalitu ides porovnavat. ako som vravela, my hladame zakazdym nejaky ten stred, pripadne sme ochotni sa priklonit aj k tej drahsej variante, ak vieme, ze sa to oplati. tak to bolo aj ked sme dvere vyberali a kupovali. presne toto sa aj mne pacilo, ze sme si to mohli vybrat na nakombinovat vlastne podla seba. samozrejme, ze predajca nas usmernil, co by bolo najlepsie. hlavne pri tej vyplni. tomu, sa priznam, som velmi nerozumela na zaciatku.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 218 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt