Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 16. Apr 2024 8:13:54


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 557 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 56  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 13. Aug 2021 10:23:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
@jakvicka no a veď čože :D načo ho budem ťahať niekam, kde sa mu nechce a potom ho zbytočne počúvať a robiť si nervy, nie? takto si to obehám v kľude, spojím aj s inými nákupmi a mám pohodičku. to už ako sme sa spoznali, som to takto začala riešiť. každý si ide svoje a už pri konečnom výbere spojíme sily.
@molkara vieš čo, asi všetko som obehala mám pocit. aspoň tuto u nás v meste, čo sú predajne a kadejaké markety, ale to nula bodov. keď som aj kývla na niektorú, že by mohla byť, tak nám rozmerovo nezapasovala alebo ďalší prípad, že bola nepohodlná. to už mierne zúfalstvo vo mne. ale nechcem tým povedať, aby si sa nešla pozrieť hocikde ťa napadne. len takto to bolo v mojom prípade. nová nádej vo mne skrsla, keď sme išli do bratisky do eurosofy pozriet. to ti tuším aj jakvicka spomínala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 18. Aug 2021 13:29:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Však hej Horarka, to je taký výber, že som len pozerala. Ani som nevedela kam skôr mám ísť pozrieť. No a poskúšať ovšem, to tiež musí byť, keď sa ide sedačka vyberať. Nech viem od začiatku, či mi bude pohodlná a či nebude tlačiť nejako :) By ma mrzelo, keby sa na to prišlo až doma.

Sakxia ale to vôbec nevadí, popozerala si si aj ty a aspoň do budúcna budeš vedieť, kam ísť pozrieť, keď budete kupovať niekedy novú sedačku :) Nemá to každý blízko, ale oplatí sa aj pricestovať pár kilometrov. To asi nikto neoľutuje potom, že tam išiel pozrieť. To hej, predajcovia sú tam milí a pomôžu, zvlášť, keď vidia niekoho bezradne blúdiť pomedzi vystavené sedačky :D

Pravda s tými akciami Milida, aj keď som ja bola, tak mali zľavy na nejaké výpredajové posledné kusy :) Zrejme potrebovali spraviť miesto pre novú kolekciu, alebo také niečo. Nedávno bola aj nejaká víkendová akcia. Je dobré to sledovať, keď človek vie, že bude kupovať novú sedačku. Môže sa mu podariť takto ušetriť aspoň pár korún a kúpiť si niečo iné. Hoc aj vankúše k novej sedačke napríklad :)

Deminka tak jest. Radšej v kľude si pobehať bez zbytočných rečí niekoho, komu sa do toho nechce. Nie sme v tom samé, ktoré majú takýchto chlapov doma :D Ale zase mňa by tiež nebavilo s ním chodiť po obchodoch, keď ide kupovať nejaké pracovné nástroje, alebo keď berie auto do servisu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 03. Sep 2021 11:59:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- jakvicka ano ano, ono casto nieco taketo vyskoci, ze maju nejake vypredaje... ale praveze nie len takto ked sa ze potrebuju zbavit starych kusov. vsimla som si to aj, ze ked bola nova nejaka kolekcia, tak taka uvadzacia akcia bola, alebo ako by som to nazvala... ked natrafis, tak je to super... no presne... potom si vies nieco ine napriklad kupit za to usetrene... takto sa mi podarilo, ked sme isli televizor kupovat... ze sme mali prichystany rozpocet, ale tiez bola akurat nejaka akcia, tak sme lacnejsie zohnali... tak sme si prikupili este sodovkovac domov...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2021 9:54:49 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jakvicka to je samozrejma vec pri vybere sedacky by som povedala. nekupujes ju len na oko, aby pekne vyzerala, ale aby bola aj pohodlna a ozaj, ked sa na nu zvalis, tak nech ti je fajn. keby chcem sediet nepohodlne, tak si idem sadnut pred dom na lavicku :D ty si si tam tiez kupovala sedacku, ked ich poznas?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 9:59:56 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Toto iste tiez hovorievam. Ze sedacku treba aj vyskusat pred kupou. Akoze je fajn, ze sa da pozriet na webe. Vsak tam su vsetky potrebne informacie, ktore zavazia pri rozhodovani. No len chyba na moznost osobne si to skusit. Preto preferujem moznost, ze sa da zajst do predajne a tam si to ozaj pobehat a motat sa pomedzi sedacky. Toto si uzivam asi este viacej ako moja zena. Taketo nakupy absolvujeme spolu kazdy raz. Si robia niekedy aj chlapi v robote srandu zo mna, ale tak mozem za to, ked chcem mat prehlad, co sa domov kupuje?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Str 08. Sep 2021 10:22:29 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Jakvicka máš pravdu, jednoznačne by som sa tiež do tejto predajne vybrala. Akože aj teraz by som si vedela vybrať, len to by mi doma asi neprešlo, keby zahlásim, že by som chcela novú sedačku. Kupovali sme vaňu teraz, tak musím to nechať chvíľku tak, nech aj čo to zase našetríme. Tak ako hovoríš. Ani my sme to nemali práve najbližšie, išli sme vtedy kvôli viacerým veciam do Bratislavy, tak sme sa zastavili. Ale teraz by mi nerobilo problém vybrať sa tam aj len čisto s týmto cieľom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 09. Sep 2021 13:11:22 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 15. Jan 2019 8:57:00
Príspevky: 16
Bydlisko: Martin
Milida a kde to prosím ťa sleduješ? Normálne akože stále sleduješ ich stránku, či náhodou tam niečo nevyskočí? Aha, tak to je potom ešte lepšie, že aj na nové kolekcie. To by som potom machrovala pred babami, že mám sedačku z najnovšej kolekcie a za akú fajnú cenu :D

No Jakvicka moja, toto ja hovorím každý jeden raz. Nech sa ide kupovať čokoľvek. Že by bolo fajn pozrieť si to aj naživo. To platí dvojnásobne a hádam aj trojnásobne, keď ide o sedačku. Na pohľad sa môže zdať iná, než aká je, keď sa na ňu posadíš. Mám veru, by som aj skôr povedala, ale nik sa nepýtal :) Hádam zo tri roky. Vtedy sme sa vybrali do predajne k nim, aj keď sme to nemali práve najbližšie. Ale baby mi hovorili, že parádny výber majú. A to mne netreba opakovať :)

Tak to ešte počkaj radšej nejaký čas Sakxia, by bol len zbytočne oheň na streche. Nech sa to trochu ututle a potom prídi s tým, že by bolo treba novú sedačku :) Priznaj sa, koľko ste tam strávili času? My sme sa hádam aj zo dve hodiny premotali, kým sme to všetko prešli. K niektorým modelom sme sa potom ešte vracali, keď už sme sa rozhodovali :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Štv 16. Sep 2021 10:55:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 36
Bydlisko: Zvolen
Ale preco? Vsak byvate spolu v domacnosti, tak preco by si sa nezucastnoval takychto nakupov. Nevidim na tom nic zle ani vysmievacne. My chodievame tiez vacsinou spolu. Akoze stalo sa, ze som nieco kupila sama alebo aj on. Ale napriklad sedacku sme boli spolu pozriet. Sme toho pobehali vtedy ozaj dost aj do inych miest sme isli pozriet. Tak sme nasli aj na tuto predajnu v Bystrici. Kamoska mi spominala, ze sa tam vyplati ist, ked zhaname kozenu sedacku. A ozaj sa nam vyplatilo. Hned sme si tam vybrali. Keby sme toto dopredu vedeli, tak nestracame tolko casu s behanim a ideme rovno sem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pia 17. Sep 2021 11:31:52 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
jakvicka a v ktorej predajni si bola nakoniec? a co si si vybrala? vsak nebud taky tajnostkar, ukaz nam, co za kusok mas doma :) ja si rada takto pozriem, aky vkus maju ini ludia, co sa im paci. vies, si tak porovnavam. divnu uchylku mam, ale tak co uz. tiez som tu ukazovala jednej babe, aku sedacku sme my kupili. neviem, ci si postrehla, kedze to bolo uz trochu davnejsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sedacia suprava
PoslaťNapísal: Pon 20. Sep 2021 9:59:45 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 02. Aug 2018 8:12:53
Príspevky: 95
Bydlisko: Nitrianske Pravno
Lyda som rad, ze som sa stretol konecne aj s takymto nazorom. Lebo ozaj som si pripadal ako nejaky vynimocny jav, ktoremu nevadi chodit so zenou na nakupy. Nevravim, ze kazdy jeden nakup absolvujeme spolu, ale ako si aj ty povedala, tak sedacka je taka vec, ze chces proste sa zucastnit nejak na tom vybere. Najviac casu travime doma v obyvacke, aj ked pride nejaka navsteva, tak sedime tam. Tak preco si nedat zalezat na tom vybere a aj poskusat, co je ako pohodlne. Ale tak aspon si zistila, kde sa oplati ist pozriet, aj do buducna budes vediet. Teda asi tak skoro nebude kupovat novu, lebo tieto ich kozene sedacky stoja ozaj za to a vydrzia dlhe roky. Niekto ale mozno bude pytat radu, ci uz niekde v praci alebo kde alebo hoci aj tu v diskusiach.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 557 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 56  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt