Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 1:13:47


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 07. Sep 2021 13:31:19 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
...zdravim vas vospolok... prisiel som sem po inspiraciu ako ozivit plot... plot sa bude stavat nanovo... bude prevazne betonovy, preto hladam nieco, co by to nejak doladilo... nech to nie je taka nuda betonova...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 09. Sep 2021 8:17:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 05. Sep 2017 11:23:00
Príspevky: 95
Bydlisko: Koniarovce
vlocka hej tak, ze ci tento rok alebo uz niekedy davnejsie. to mi uplne staci takato informacia, nemusis teraz nad tym premyslat a lamat si hlavu. presne ako hovoris s tou dlazbou. mal som tu cest s takou. nasi velice chceli dlazbu na terasu. to este ked som bol mladsi a byval u nich. tolko som ich odhovaral, nech vymyslia nieco ine, ze sa bude na tom smykat. ale ich dom, ich rozhodnutie vsakze. bohuzial som mal pravdu a v zime je to tam katastrofa, ked poprasi sneh. tak vravis, ze je to citelny rozdiel tie drevoplastove dosky oproti dlazbe.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 13. Sep 2021 13:54:16 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Eriicca vsak to nevadi, nestala sa ziadna chyba. Akurat si sa dostala k novemu poznatku. No a co teda hovoris na ten Samorin? Pacilo sa, co si videla? Pomohlo pri rozhodovani? Tak potom nevahaj a potvrd, vsak naco budes cakat. Potom ti pridu normalne aj na zameranie? Neviem, ako to chodi pri tychto fasadach, s tym som zatial nemal tu cest. Tak aspon takto skrz teba sa aj ja podozvedam nieco nove. Mozno sa mi to bude este niekedy v buducnosti hodit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 16. Sep 2021 11:19:03 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Bojkotak dobre si sem prisiel... Poradit poradime a ty potom povies, ci ti rady boli uzitocne, dobry obchod, nie?.. Nie tak davno som s otcom vybavoval a riesil plot, takze ti viem poskytnut nejake info... Najskor ale ty prezrad, ci mas nejaku predstavu, co by si tam chcel davat... Moznosti je celkom dost na vyber, len najst z nich tu, co ti bude najviac vyhovovat... My sme zvolili drevoplastove dosky... Najviac sa nam tam hodili nielen vizualne ale aj ich vlastnosti su na vysokej urovni... Samozrejme treba brat ale ohlad na to, kde sa kupuju...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 22. Sep 2021 10:03:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... kralovic... no pockaj, ale drevoplastove, to je co zac, to nebude nieco ako drevo?.. lebo to by som nerad riesil... viem ako to vyzera uz len po jednom dvoch rokoch a nie to este ked trvalo by som ho tam mal... akoze starat sa mozes o to ako chces a pouzivat kadejako ochranne natery, ale pride dazdive obdobie do toho primrzne napriklad a uz to ide... uz sa potom neda dosiahnut, aby vyzeralo ako na zaciatku... to by som nerad taketo nieco veru... takze beton a drevo mozeme vylucit by som povedal... tie drevoplastove dosky nepoznam nejak moc... ked tak lovim v pamati, tak si spominam, ze sa davaju ako podlahy, nie?.. myslim tak vonku na terasy alebo na taketo plochy nejake uzitkove okolo domu...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 24. Sep 2021 11:49:01 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 14. Aug 2017 11:49:21
Príspevky: 82
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Bojkotak mozem ta ubezpecit, ze s drevom maju spolocny akurat tak vzhlad... Co sa tyka vlastnosti, je to neporovnatelne... Drevo sa proste nechyta... Ako si pisal, ze su potrebne natery a podobne zalezitosti, tak pri drevoplaste taketo neriesis za celu dobu pouzivania... Doskam nevadi ani teplo ani zima a ani dazd... Pokial zaprsi, to mozes byt rad, lebo dazd ti ten plot este paradne oplachne... To je cela starostlivost, ktoru ti staci vynalozit... Mas pravdu, davaju sa aj ako podlahy, ale to nie je ich jedine vyuzitie...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 05. Okt 2021 7:03:10 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
JurajG ved ano, to zase nie je nejaka vec, co by ovplyvnila neviem kolko dalsich veci. Ale ozaj som si myslela, ze je to takto s tymi farbami. Pravdaze, ze pomohlo. Aj ta cenova ponuka je uz potvrdena. Pustila som sa do toho, lebo som si povedala, ze chcem este teraz na jesen mat hotovo, tak aby sa to postihalo vsetko a stihla som sa aj pokochat celym tymto dielom, co na dome vznikne. Zameranim by som to asi uplne nenazvala, ale boli u mna na obhliadke minuly tyzden akurat. Je to vacsia plocha a predsa len sa to bude davat na dom, kde je to viditelne a jedno s druhym, tak som chcela, aby sa na to prisli pozriet. Potom to pridu aj namontovat sme sa dohodli, tak nech vedia, do coho idu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 06. Okt 2021 12:21:38 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Eriicca pozerám, kedy sme to naposledy spomínali a to už ubehlo času. Tak sa ťa rovno opýtam, ako si pochodila a už náhodou a doma nemáš fasádu porobenú. Však za ten čas by sa to už všetko hádam aj postíhalo. To máš pravdu, lepšie to ukáže, keď to bude len na nejakej časti tomu ako na celom. Potom by to stratilo ten efekt. Netreba to preháňať ani s tým obkladom. A to sa ako prichytáva na tú stenu? To sa nejak montuje priamo alebo sa tam dáva nejaká konštrukcia ešte.
@burak jaj tak dobre, tak zhruba takto, dva roky maximálne to bude, viacej nie. No to si viem presne predstaviť. Isto nerobia nič iné v zime a len behajú s metlou, keď sneží a potom posypávajú. To presne ako aj náš jeden sused. Ten dokonca potom také nejaké staršie behúne dal na tie miesta, kadiaľ sa najviac chodí. Akože efekt žiadne, keď to navlhlo a primrzlo a ešte to aj vyzerá nič moc. Preto som rada, že my sme zvolili drevoplastové dosky a niečo takéto nám nehrozí.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 08. Okt 2021 12:08:39 
diskutér

Registrovaný: Uto 25. Apr 2017 12:27:23
Príspevky: 126
Eriicca to som sa ťa chcel presne opýtať, že ako je to potom vlastne s montážou. To tam budú dávať nejakú konštrukciu ešte na dom a na to sa budú ukladať tie dosky? Že vlastne ako keď sa robí terasa a kladie sa podlaha, len toto by bolo vertikálne spravené. Aspoň ja si to takto predstavujem. Ale kľudne ma vyveď z omylu, ak to inak funguje. Máš aj nejaký termín, kedy by mali prísť k tebe na robotu?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 11. Okt 2021 9:54:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 27. Jan 2017 15:04:24
Príspevky: 65
... kralovic... akoze nie?... to je ako mozne, ze netreba ziadnu udrzbu a ani natery?.. sa mi to nejak nechce zdat, ze by to tak ozaj bolo... doteraz som sa pri ziadnom materialy s tym nestretol... teda okrem hlinika pri plotoch napriklad, ale to je nieco diametralne odlisne zase... a ked hovoris teda, ze to vyzera ako drevo... tak ake drevo?... lebo vsak stromov je viacero, tak ci vsetky vyzeraju rovnako alebo sa da aj vybrat nieco podla farby a vkusu?...


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 601 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt