Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 3:54:06


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Štv 21. Okt 2021 12:55:49 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 03. Aug 2017 8:42:44
Príspevky: 60
Bydlisko: Trnava
ved ako jasne, len si predstav kolko ich je a podla coho ich zacnes vylucovat a vyberat len jednu?
ci oslovit ich viac a cakat na kalkulaciu a podla toho zuzit vyber?
semario ty mas s vyberom skridle nejake blizsie skusenosti zrejme, si sa tiez drzal len tej kalkulacie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 22. Okt 2021 7:34:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 29. Okt 2018 8:39:03
Príspevky: 39
My s touto škridlou máme veľmi dobré skúsenosti. Nám ju dokonca aj odborníci z fachu odporučili :)
Branciko myslím, že by nebolo dobré sa rozhodovať len podľa ceny, veď to už by potom bolo jasné, že chceš len ušetriť a nejde ti ani tak o kvalitu. Skôr sa nepozerať až tak na cenu by som ti radila :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 9:00:24 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Branciko dobre je na zaciatku hlavne poznat velkost resp. aku rozlohu bude mat strecha, aby si mohol aj nejaku tu kalkulaciu vyzadovat. Pripadne potom treba brat do uvahy aj rozne doplnkove prislusenstvo. A zase, netreba oslovovat vsetkych na trhu, hadam mas vytipovane firmy, ktore by si si vybral, tak staci ked tie oslovis.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pon 22. Nov 2021 8:37:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 14:27:12
Príspevky: 103
Branciko a ty uvažuješ nad koľkými firmami, že by si ich oslovil? Lebo veď ako je to na tebe aj keby si všetky, vieš ako to ti nemôže nikto zakázať alebo čo. Každý sme to nejako inak spravili, niektorí vedeli od začiatku akú strešnú krytinu zvolia, iný si vyberali dlhšie. Otázne je, či to chceš všetko zakladať na cene alebo nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 14. Dec 2021 7:42:04 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
branciko a vy ste teraz na tom ako? lebo asi som to nezachytil ci staviate alebo prerabate alebo co robite? pripadne ci uz si si vybral aku stresnu krytinu das, lebo teda fajn ti tu poradili co sa tyka skridle, tak ze ci si isiel touto cestou alebo ako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 17. Dec 2021 7:07:21 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Romoprady a ty si to ako spravil? Bol si z tych ktory vyberal stresnu krytinu dlhsie, alebo si mal uz dopredu vytipovanu ze aku chces? Ono nemyslim si, ze typovo by bol nejaky problem, to sa da vybrat rychlo, ked mas nejaku tu vizualizaciu, ale co s farbou. Ta bola u nas dilema.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Str 26. Jan 2022 10:19:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 11. Jún 2018 7:47:42
Príspevky: 53
Bydlisko: Nitra
v dnesnej dobe nie je na zahodenie si porovnavat jednotlive stresne krytiny z hladiska kvality a zivotnosti. aspon za mna je najlepsia palena skridla. je trvacna, farebne stabilna a povedal by som ze sa hodi hadam na vsetky typy sikmych striech. neviem ci sa velmi oplati riesit cenu, ked by som to zvazoval a vedel by som ze chcem kvalitu tak som ochotny si kludne aj priplatit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Pia 28. Jan 2022 8:13:16 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Okt 2018 9:44:39
Príspevky: 56
Edlino presne tak, a hlavne ak chce mat clovek taku strechu ktora vydrzi niekolko generacii tak nie je o com a pri tom este kolke typy skridiel su v ponuke :D


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 01. Feb 2022 7:56:52 
diskutér

Registrovaný: Uto 31. Jan 2017 11:08:20
Príspevky: 135
Informacie si treba pozistovat dopredu, od odbornikov, od znamych, su ludia v dnesnej dobe, ktori maju viac skusenosti a podla toho si vies uz spravit nazor, najst firmu a poziadat ju ci uz o kalkulaciu alebo vizualizaciu. Teraz sa to da spravit aj ako predbezny navrh podla typu skridle napriklad, ktora sa ti aktualne paci.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Skridla Tondach - skusenosti?
PoslaťNapísal: Uto 15. Feb 2022 8:18:13 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 03. Jún 2019 9:20:26
Príspevky: 106
Bydlisko: Trenčín
denislav a ty mas postaveny dom? reku ked si pisal ako je to s kalkulaciou a vizualizaciou :) ale mozem povedat, ze takto ked sa niekto rozhodne, ze si ide postavit vlastny dom a vsetko okolo toho riesi, to sa nezda ale aj laik ako ja napriklad, tolko som sa toho priucil ze keby mi znova nieco taketo napadne, tak uz to mozem aj vlastnymi rukami stavat :D


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 135 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 5 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt