Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 1:48:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 80  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 05. Nov 2021 9:16:00 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
Sakxia musim ti povedat, ze to mate spravene doma velmi pekne. To podsvietenie je tam zaujimave, by mi nenapadlo to takto spravit. Odkial mas takuto vanu paradnu? Si pisala, ze je nejaka velka, tak preto ma to aj zaujalo.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 13:47:16 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 27. Feb 2018 13:37:20
Príspevky: 36
Bydlisko: Zvolen
Sakxia jaj vidis, to mi nenapadlo, ze to sa vlastne robi u nich, takze to nic z toho potom. Tak len pri kupe novej sa toto bude dat si myslim teda. To je ale parada potom, vies, ze to tam je a ze to aj funguje, ked sa to da aj takto spozorovat.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 10. Nov 2021 13:12:36 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Sakxia nahodou som natrafila na tuto temu a hned ma zaujala fotka, ktoru si pridala. Kto vam takto pekne urobil vanu? Ci to ste si sami zvladli?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 15. Nov 2021 8:50:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 19:56:11
Príspevky: 54
Bydlisko: Nitra
Som ani nečakala toľko ohlasov, čo dokáže jedna fotka prerobenej kúpeľne s novou vaňou :D
Dvoranka v prvom rade ďakujem za pochvalu. To sme si sami tak vymysleli, samozrejme nemáme to úplne z vlastnej hlavy, nechali sme sa inšpirovať nejakými fotkami, čo sme ponachádzali a takto sme to potom vymysleli. Kupovali sme ju v Siku. No hej, je o niečo väčšia než sú také tie klasické, preto sme aj na ňu chvíľu čakali, lebo nebola skladom, ale dodanie bolo rýchle.
Lyda no veď to, že ono asi z výroby to priamo ide ešte na tie úpravy, alebo majú nachystané niektoré kusy, že na ne sa bude ešte toto dorábať. To ti ale ozaj neviem povedať, ako je to naozaj. Tiež by som asi neverila tomu nejak, keby som to nevidela.
Erdzi sami sme si spravili, len vaňu sme novú kupovali a teda aj to ostatné okolo sa robilo. Sme tak trochu prerobili kúpelku už keď tam išla tá nová vaňa. Som aj Dvoranke písala, že sme sa inšpirovali nejakými fotkami, čo sme našli, ale výsledok je taký podľa našich predstáv.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 9:27:35 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Profesorka ako myslis, ze nemusim hladat predajnu? Ze v podstate v hocijakej predajni, kde sa ponuka sanita budu mat aj tuto znacku? Lebo neviem presne, ze ako si to myslela. Smaltovane som pozeral, pretoze som hladal nieco pevnejsie a odolnejsie ako je laminat a myslim si, ze smalt by mohol byt dobra volba.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 10:38:33 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Duflo asi máš pravdu, že je lepšie sa ísť aj naživo pozrieť, ako to bude vyzerať, aj keď si myslím, že to asi nebude taký rozdiel ako pri fotkách a obrázkoch v tomto prípade. Tak ale už len napríklad kvôli tomu predajcovi, že možno bude vedieť k tomu viacej niečo povedať, alebo dať také tipy zo života nejaké. Už som rozhodnutý, že to bude smalt, len čo ešte neviem, tak to, že aká značka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 22. Nov 2021 8:38:08 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
doros ale tak preco nie, podla mna je lepsie ist si pozriet nazivo, ked nieco kupujes. aspon ja to tak mam, ze aj ked si najdem online nieco, ale je moznost vidiet aj nazivo, tak to vyuzijem kazdy jeden raz. sused takto kupoval domov do kuchyne stol a nechcelo sa mu ist na predajnu pozriet, ze on nebude zabijat cas zbytocne a tak to aj dopadlo. aj ked bolo vsetko rozpisane, aj tak mu prisiel o nieco iny odtien, ako si vysnival a potom len opletacky s tym mal, ked ho vracal a objednaval novy. nechcel zabijat cas tym, ze sa pojde pozriet do predajne, tak sa mu to vypomstilo a zabijal o reklamaciou. ale to sa tiez vyplati aj skrz tie informacie tam ist, ci nie? ako beriem, ze mozu byt odlisne nazory na to, ale v tomto som taky, ze proste radsej ide a pozriem a povypytujem sa. vidis, mozno aj preto by bolo fajn ist priamo tam a ked si to pozries, tak budes vidiet aj tie rozdiely medzi jednotlivymi vyrobcami.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 10:02:55 
diskutér

Registrovaný: Str 22. Feb 2017 13:34:12
Príspevky: 106
Duflo bol som taký kadejaký nalomený, že tam pôjdem, nepôjdem, ale ti poviem, že toto ma presvedčilo, že bude lepšie sa ísť pozrieť osobne na to. Máš ty preda len pravdu v tomto.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 9:21:20 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Apr 2018 9:39:43
Príspevky: 152
Bydlisko: Piešťany
doros pozri, nic tym nepokazis. mozes len ziskat, ked to uvidis nazivo, ozaj sa to potom lepsie predstavuje ako to bude vyzerat u teba doma v kupelni. to akoze nie je o com podla mna. len si skus dopredu zistit, ze ako to je teraz s takymito predajnami, aby si sa zbytocne neprehnal, alebo tak. viem, ze niektore otvorene su, ine nie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 12:41:24 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Júl 2018 10:24:09
Príspevky: 44
Bydlisko: Prievidza
Sakxia ved to je najmenej, naozaj ma to zaujalo hned na prvy pohlad a vyzera to pekne, takze pochvala je podla mna na mieste. A aka je to znacka? Lebo my sme sa boli v Siku pozriet a tam maju toho celkom dost by som povedala. Ze nepredavaju len jedneho vyrobcu. A to dodanie bolo ake? Dlho ste cakali?


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 796 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 80  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt