Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 6:56:45


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 71  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 08. Nov 2021 12:20:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*janica ozaj? to som si tam ani nevsimol, ked ti mam pravdu povedat. ale zase som to az takto nepozeral dopodrobna, to priznavam. myslim si, ale ze je to fajn, ze maju takto vsetko pokope. ze si vies na zaklade popisov a informacii vybrat, najdes si aj predajcu a aj tieto montaze si vies vyhladat a pozriet. pojdem sa pozriet na tu appku, co je to zac, ze co vsetko v nej vlastne je, ked si ju uz spomenula.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 12. Nov 2021 8:24:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 28. Nov 2016 9:49:09
Príspevky: 63
Milida tak to myslím, že ti presne vyšlo s tým, že si chcela niečo netypické. O takýchto roletách som ani nepočul zatiaľ. Zaujímavý výber každopádne. Tipujem, že už ich máš aj doma teda namontované. Nejaké prvé ohlasy boli aké na ne? By som si to pozrel naživo, ako to vyzerá. Akože hej, pozrel som si obrázky, ale tak je to iné ako v skutočnosti istotne o niečo.
Adelkana neviem si predstaviť, že by na takýchto veľkých plochách presklených nemal žiadne tienenie. Večer by som mal z toho asi taký zvláštny pocit. A to chceš dávať zvonku či zvnútra na tie okná?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 12. Nov 2021 10:17:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Adelkana takto sa ťa opýtam na začiatok. Chceš to niečo, čo by si tam chcela dávať dať ako vonkajšie alebo ako vnútorné tienenie? Pri tom vonkajšom máš na výber žalúzie alebo rolety. Vnútri by bolo viacero možností. Viem, že si písala, že žalúzie moc nechceš, ale to si myslela asi skôr také tie klasické, nie? Lebo potom existujú aj vertikálne žalúzie, tie by mi pasovali na takéto veľké okná asi tak najlepšie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 15. Nov 2021 11:23:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 14. Sep 2018 11:48:36
Príspevky: 33
@majcich tak ja som to komplet cele prekutrala, som hladala proste co najviac informacii a tak som natrafila na kadeco. toho predajcu som si tiez pozrela. chcem sa tam dnes alebo zajtra ozvat, ze by som sa dohodla, kedy mozem prist na nejaku debatku. nechcem tam zase len tak nabehnut, ked je to teraz tak ako je. no jasne, vyskusaj to a daj mi potom vediet, to som si zatial neinstalovala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 15. Nov 2021 15:06:41 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
Jardojar jaj vidíš, to mi nenapadlo, že toto treba tiež spomenúť. Ja som to tak nejak automaticky proste písala. Mala som samozrejme na mysli vnútorné tienenie. By som sa cítila asi taká moc zabednená, keby sa to vonkajšie bolo všetko zatiahlo. Hej hej, tie také obyčajné som myslela, že tie tam proste nechcem a hľadám teda nejaké iné možnosti. Pôjdem si vyhľadať tie vertikálne, čo to je zač. Asi tuším, ale nie som si úplne istá.

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 9:00:11 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Apr 2019 20:44:48
Príspevky: 39
Bydlisko: Bratislava
adelkana potom ak by sa ti dalo mi napisat nejake zhrnutie, ked sa podozvedas, ake su moznosti. isto ti toho budu viacej radit , z coho sa bude dat vyberat. by som si chcela spravit taky prieskum, ze ake su vlastne moznosti, co si daj domov na okna. nech to aj nejak vyzera a hlavne nech to plni ucel. lebo suseda mi spominala, oni kupili v nejakom obchode domov na okna akesi rolety alebo co to je, take dvojfarebne pasikave a ze to dobre netieni. tak aby som aj vedela, ze coho sa vyvarovat pripadne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 18. Nov 2021 11:45:28 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*janica oni su dokonca styri tie aplikacie, aspon tak mi to naslo, ked som si to isiel stahovat. jedna na vizualizacie zaluzii, roliet a tak dalej. potom je tam jedna na vypocty nejake, to bude asi skor pre tych predajcov alebo montaznikov urcene. dalsia obsahuje navody na montaze, dokonca aj s videami. ta sa mi dost pozdava. asi najviac taka vyuzitelna aspon z mojho pohladu, ak sa niekto rozhodne sam si montovat tienenie. a ta posledna by mala byt na nastavovanie a ovladanie pergoly, ak som to spravne pochopil.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 22. Nov 2021 7:21:32 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Adelkana to asi hej, keď hovoríš, že to máte také veľkoformátové tie okná aj dvere, tak už len kvôli tomu pocitu bude asi prijateľnejšie dať vnútroné. Tak ono to nie je zase nejaká mega novinka. Už sú dlhšie tieto vertikálne na trhu, len teraz to budú už také prepracovanejšie verzie istotne ako pred pár rokmi. Aj v tomto idú technológie dopredu stále.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 23. Nov 2021 7:48:58 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 75
Bydlisko: Malacky
Jardojar no už presne viem, čo to je. Máš pravdu, že už sa to dlhšie predáva. Si ich pamätám ešte dobrých 20 rokov dozadu ich moji krstní rodičia kupovali domov do obývačky. Krstná tiež hovorila, že to je také pekné, inakšie niečo a že nepotrebuje mať tým pádom záclony. To bolo vtedy velice moderné, vieš ako. Tak bola v tomto taký rebel, haha. Úplne mi to pripomenulo tú situáciu, keď som si prezerala obrázky. Takže toto je to, čo chcem aj ja.

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 8:45:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 23. Apr 2018 6:59:05
Príspevky: 49
- norci22 no pravda, ja som to spominala uz aj davnejsie, ale asi teda som spravu adresovala niekomu inemu a si si nevsimol. ale nevadi, kludne to spomeniem znovu. takze som bola u predajcu, to som ti hovorila, ze v Mikulasi som si nasla a ked som tam bola, tak som aj objednala rolety a jasnacka, ze za ten cas su aj doma namontovane a sluzia.
- kliossi akoze uplne som utrafila si myslim. uz ked som ich nasla na nete, ked som si pozerala ponuku, tak mi hned udreli do oci, ze toto bude asi ono, co hladam. tak hej, je to rozdiel nazivo, ked to vidis, ale myslim si, ze aj na tych fotkach, co tam maju je to dost dobre vidiet. ohlasy su zatial len pozitivne a hlavne to kazdeho prekvapi, ked zapnem to podsvietenie.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 710 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 71  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt