Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 8:43:44


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 7:47:11 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Adelkana tak keď nie on, tak ti poviem ja a skús to spraviť opačne. Skús sa ho opýtať, že či pozeral už Elmar, to by aj spĺňalo to s tým hliníkom, čo si spomínala, lebo oni s ním pracujú, z neho vyrábajú. Tiež neviem, že prečo robí okolo toho také tajnosti, však čím skôr získate nejaké info dodatočné, tak tým lepšie pre vás.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 24. Nov 2021 10:25:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 28. Sep 2017 10:11:48
Príspevky: 84
Bydlisko: Žilina
Horarka pockaj pockaj, dva tyzdne? To si sa nesekla nahodou trosku? Nejak malo sa mi to zda na taketo nieco.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 25. Nov 2021 7:14:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 95
Baroon no ved prave, preto by som chcela nieco take, s cim by neboli taketo opletacky. Proste nech sa sa postavi plot, brana vsetko a nech to tam stoji a sluzi. Inak mi napadlo, ze ta brana by bola asi lepsia na elektricky pohon nez taka co sa musi manualne rucne otvarat a zatvarat, nie? To je tiez take sikovnejsie si myslim. Len to musim okrem plotu vyberat este aj ten pohon? To uz budem uplne stratena v tom.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 26. Nov 2021 9:14:30 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 18. Jún 2018 8:51:07
Príspevky: 105
dromir ale jasne, ze som sa sekla. dva mesiace to mali byt samozrejme. aj ked by sa mi pacilo, keby sa dalo, aby to bolo hotove aj behom tak kratkej doby. ale chapem, ze je to vlastne zakazkova a da sa povedat asi, ze aj specificka vyroba, tak to nie je take jednoduche.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 30. Nov 2021 8:34:27 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 22. Júl 2017 7:44:23
Príspevky: 77
Bydlisko: Malacky
Emano ježiš to presne si to utrafil, je to presne táto firma, čo pozeral aj on. To je už aká náhoda toto. Či oni sú nejaká topka v týchto plotoch a bránach? To by dosť vysvetľovalo, že to pozná viacero ľudí. Akože ja ti neviem povedať, že prečo. Že či nechcel povedať, ak by mal nevybral dobre alebo si chcel najskôr vypočuť niečo, bez toho, že aby človek vedel, čo si vybral. Neviem fakt, ale cez víkend sme sa o tom bavili a toto spomenul. Musím mu toto večer povedať.

_________________
kvety sú môj život


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 7:50:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 19. Apr 2018 9:04:40
Príspevky: 71
Baroon no veď toto, to by asi nebolo úplne okej dohadovať to presne na deň takúto dobu dopredu. Mám známeho, čo mal takto zákazku už v procese výroby a počas toho si zmyslel, že by chcel ešte k plotu aj zábradlie na balkón, takže to mu dodatočne ešte robili k tomu, že aby sa to mohlo naraz dodať. Takže tam potom nastal mierny posun toho dodania. To som len taký príklad uviedol, že kadečo sa môže pritrafiť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 10:38:42 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*Adelkana ak mozem, tak ti tiez napisem, ze tato firma, o ktorej hovorite, ze to je proste rokmi overena kvalita. Tym nemate co pokazit, ked sa rozhodnete pre nich. V konecnom dosledku mozete len ziskat. Napriklad, co sa tyka udrzby a tak celkovej starostlivosti o ten plot, aby to nejak vyzeralo. Je to velka pomoc, ked to vlastne nevyzaduje nejaku pozornost, aby aj po rokoch ten plot dobre vyzeral.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 02. Dec 2021 17:15:08 
diskutér

Registrovaný: Štv 04. Máj 2017 12:11:54
Príspevky: 105
hovoríte tu síce o plotoch a podobne, zaujímalo by ma však, že či sa dá aj samostatne len brána dať spraviť, alebo je to nejak podmienený tým, že to musí byť ako súčasť plota.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 7:33:54 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
nicolletka podla mna je to tiez lepsie, ked je minimalne ta brana na elektricky pohon. vsak uz zijeme v pokrocilej dobe, tak preco by si ju musela rucne otvarat. ale tiez pozor na vyber toho pohonu. teda neviem, ci by ste to samostatne kupovali, alebo to nechali na firmu, nech tam daju ten, co pouzivaju bezne. podla mna by toto bola lepsia volba aj skrz zaruku a montaz a jedno s druhym. mas tam istotu, ze to bude fungovat, ked to maju oni overene uz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pia 03. Dec 2021 7:35:55 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 116
jardojar to si daval tiez u nich robit? lebo ak ano, tak to fakt super pristup, ked to takto vedia doplnit a nemusi robit novu objednavku a absolvovat cely ten proces odznovu. a zaroven to bude vsetko ladit, teda za predpokladu, ze vybral rovnaky model ako aj pri oploteni, ale tak to tipujem, ze ano. akoze dobre, ze spominas, vsak je to uzitocna informacia.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt