Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 20:37:28


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 153  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Ned 08. Máj 2022 19:11:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Mar 2016 8:54:07
Príspevky: 73
Takyto typ krbu to je presne moja salka kavy. Pretoze ked je obostavany a ze sa do ohna pozeras, tak to dobre ukaze, ze proste nie je nic nejako rusive na tej vlozke, ziadna rukovat na otvaranie ani ziadne tie predelenia a je to take ciste.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 09. Máj 2022 16:27:03 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Mar 2017 8:12:41
Príspevky: 44
romco kedysi o takomto prevedeni nebolo ani chyru ani slychu, to kedysi o tom akurat tak snivat sme mohli a teraz je to bezna vec. Ale teda suhlasim s tebou, len zase treba podla mna pri takomto type vloziek, ked je ohybane sklo, tak este viacej stavat na kvalite.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 25. Máj 2022 8:39:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Dec 2016 11:07:39
Príspevky: 64
Dnes je toho veľa na čo je dobré si dávať pozor, ale teda u mňa sa nejako osvedčilo to, že zistiť si akú prácu, ako dlho firma funguje, ktorej chcem zveriť do rúk niečo a tiež prístup.
Pretože to je veľmi dôležité, predsa len chceš vedieť ako by bolo najlepšie postupovať, čo ako urobiť. Si predstav že si kúpiš krb niekde v obchode a tam ti o tom nepovedia dokopy nič, akurát čo si na tom výrobnom štítku prečítajú. Ale nevedia ti povedať ako spaľuje, ako to celé prebieha, ako je vhodné kúriť.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Uto 31. Máj 2022 7:30:39 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 09. Máj 2017 9:48:06
Príspevky: 42
dinda tiež ma toto zaujalo a bol som osobne pozriet taketo krby v Deltaku, v showroome, čítal som tu o tej firme, tak som si ich našiel a bol som pozrieť, oni mi ukázali ako sa otvárajú aj ako sa čistia, lebo to som si nevedel predstaviť :D

no otvárajú sa normálne do hora ako výsuv a keď chceš čistiť tak dopredu, je to prakticky vymyslené a hlavne dobré je, že na pohľad na tom krbe nie je nič rušivé ;)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 08. Jún 2022 7:49:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 11. Apr 2018 7:59:51
Príspevky: 43
Romcoro tak su kadejake dnes tie vlozky. Aj klasicke otvaranie aj vysuv. Mne je blizsi vysuv, viac sa mi to paci je to aj tak estetickejsie a tiez by som povedal, ze je to aj dost prakticke, nie je vobec problem s prikladanim, ani s tym zeby nejako dym unikal do priestoru, vsetko je to o tom aby bol dobre aj komin urobeny, aby mal dobry tah.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 13. Jún 2022 10:35:33 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Sep 2017 14:41:20
Príspevky: 55
Bydlisko: Gabčíkovo
hlavne potrebuješ mať papierovo aj všetko v poriadku v dnešnej dobe...
aj revíziu mať urobenú a to nie je len tak, sú ale firmy, ktoré to dnes už robia naraz, že nemusíš si ty na to hľadať niekoho ďalšieho...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 16. Jún 2022 7:50:06 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 01. Jún 2017 19:45:49
Príspevky: 40
Bydlisko: Ružomberok
Ukan ale nie je ich veľa, takže to si treba vopred pozisťovať, že čo všetko je v cenovej ponuke, ktorú dostane, tiež aj aké služby firma poskytuje, mňa zaujímalo aj to ako dlho sú na trhu a aké sú rozdiely v krbových vložkách. Vieš akože oproti takým, čo bežne si vieš niekde v obchode kúpiť. Lebo teda rozdiel je aj v cene, ale ma zaujímalo, že musí byť aj niekde inde a je to fakt.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Pon 20. Jún 2022 16:25:23 
diskutér

Registrovaný: Str 24. Feb 2016 9:22:11
Príspevky: 101
Dodino rozdiel je aj v materiáloch z akých je krbová vložka.
Tiež záleží aké je sklo na vložkách, lebo teda niektoré to majú tak, že majú vlastne viacero skiel pri sebe blízko a potom také, ktoré majú ohýbané sklo. Ak je presklenie väčšie, len tie s ohýbaným sú aj cenovo drahšie, ale podľa mňa to lepšie proste vyzerá keď je vložka tak riešená, že nie je nijako predelovaná. To sa aj lepšie pozerá v zime do ohňa a z každej strany a nie je to nijako obmedzujúce.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Štv 23. Jún 2022 7:50:10 
občasný diskutér

Registrovaný: Pon 20. Feb 2017 13:01:31
Príspevky: 78
su aj ocelove aj liatinove, nehovorim, ze jedno je lepsie ako druhe, myslim, ze oba materialy maju coto do seba, ale co sa tyka ocele, tak zivotnost je vyssia a hlavne ked je zohriata nie je taka nachylna na vlhkost ako je liatinova, na to tiez pozor pri vybere :)


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Krb - výhody, nevýhody?
PoslaťNapísal: Str 06. Júl 2022 6:57:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 01. Mar 2016 10:08:53
Príspevky: 69
PLASO

toto inak moze byt problemom, znamym tak krbova vlozka praskla, ked isli prikladat a silnejsie to drevo akoby hodili do vlozky a ta to nevydrzala, preto my ked sme vyberali tak sme sa viacej na ocelove pozerali, to bolo pre nas takym prvym smerodajnym faktorom alebo akoby som to nazvala, ze proste ten material, jeho kvalita ;)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1521 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 153  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt