Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 9:45:16


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 82  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Str 25. Máj 2022 9:26:34 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
strechu máme tak spravenú, že končí vo výške cca meter a pol na zemou, že je potiahnutá tak nižšie. keby som to chcel spraviť tak, že krytinu potiahnem aj po tej bočnej stene domu? nebolo by to divné? môže sa tá krytina dávať aj takto na fasádu vôbec?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Máj 2022 12:42:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 16. Aug 2017 9:33:55
Príspevky: 51
Bydlisko: Zlaté Moravce
No plechovu krytinu mozes dat aj ako keby obklad fasady. Teraz uz je to podla mna vidiet tak nejak castejsie. Mnohi volia takuto alternativu napriklad aj ked byvaju niekde pri rusnejsej a prasnejsej ceste, tak plech umyjes lahsie ako fasadnu farbu


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Máj 2022 9:24:31 
diskutér

Registrovaný: Uto 20. Feb 2018 8:34:35
Príspevky: 110
Tak ale to asi tiež nemôže ísť hocijaká krytina na fasádu, nie? A treba tam asi aj nejakú predprípravu spraviť, nejakú konštrukciu na to alebo čo? Lebo neviem si predstaviť, že ako inak by sa tam upevňovala tá krytina. A taká otázočka, to asi len také tie rovné plechy môžu ísť na fasádu, či aj tie také vlnkovité a s tými škridlovými vzormi?


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 30. Máj 2022 11:41:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
popravde si tam moc tu skridlovu neviem ani predstavit na tej bocnej stene. tam by som dal nieco z tej falcovanej jednoznacne. normalne by som taku dal na strechu a potom to potiahol aj na tu stenu. detaily ohladne montaze treba riesit so strecharmi, lebo isto tam bude potrebna nejaka podkonstrukcia. ak budu dobri, tak im to nebude robit ziaden problem. otazka, ci by to bolo divne, nie nebolo, akurat treba dobre zvazit to, aku krytinu na to pouzijes.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 01. Jún 2022 7:26:56 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Depesak tiež by som tam tie škridlové moc nedával. Však ono sú aj také plechy, čo sú priamo na toto určené, nie náhodou? Mne sa vidí, že akože ako sú že strešné, tak sú aj fasádne. Musím to pozrieť, že kto to takto má.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 01. Jún 2022 12:48:14 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 06. Nov 2017 23:32:48
Príspevky: 93
Bydlisko: Vinosady
Ono to nie je op tom, ci mozes alebo nemozes mat, no kedze montovany dom je lahsi, tak preto mnohi radsej zvolia plechovu krytinu ako keramicku alebo palenu skridlu. A ked sa zrata aj ta jej bezudrzbovost a jedno s druhym, tak tych pozitiv sa ti celkom nazbiera


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 10:25:54 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 21. Mar 2017 12:47:06
Príspevky: 84
Co poviete? Moze byt? Dlho sme to odkladali, dlho sme vyberali, dali sme si na tom fakt zalezat. Hadam vysledok ocenite aj vy ako nezavysla strana 8-)

Obrázok


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 11:56:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 15. Okt 2018 14:17:22
Príspevky: 25
samouk: jasné, že môže byť, podľa mňa ste úplne super vybrali. fakt sa mi páči tá strecha, presne pasuje k domu, aj ten plot to tak fajn dotvára, že sa to vôbec nebije. aj kombinácia obkladu, čo sa farebnosti týka, tak dobre ukáže s tou antracitovou? je to antracitová? alebo počkaj, ešte by to mohla byť aj tmavá šedá, tie vyzerajú dosť podobne. ja som nevedela medzi nimi vybrať, tak potom som radšej úplne inú zvolila, teda ani nie tak úplne, vybrala som potom čiernu. mužovi, tomu to bolo jedno, ten riešil tie technickejšie záležitosti a že jemu je jedno aký bude vzor a model a farba a podobne.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 18:36:05 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 30. Nov 2017 9:01:23
Príspevky: 76
Bydlisko: Dunajská Streda
Nooo tak ta strecha dodala samotnemu domu smrnc a velmi dobre to vyzera aj s tym fasadnym obkladom. Kladli ste ju na krov ktory tam bol, ci aj ten ste robili nanovo


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Jún 2022 11:05:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
kogen takže plechová krytina rovno s aj s plechovým obkladom. to by šlo celkom, len teraz príde to ťažšie asi, že vybrať nejakú vhodnú krytinu, čo sa bude môcť použiť aj na strechu aj na stenu, lebo zase aby jedno bolo také a druhé také, tak to moc nechcem.
livianito priznávam, že toto som tiež ešte nejak neskúmal, ako presne je tá montáž, najskôr som chcel mať jasno v tomto a ďalšie veci budem až teraz riešiť. to nie, to tú škridlovú to by sme nedávali ani na strechu, takže aspoň v tomto asi ako v jedinom je zatiaľ jasno.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 820 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 82  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt