Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 18. Apr 2024 7:44:25


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 28. Apr 2022 7:33:28 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
frlo8 hej jasne poradili mi, ved oni poskytuju aj poradenstvo, to mas najlepsie vyuzit ak sam nevies. a teda ako priznam sa ako laik som si nebol na 100% isty ze ktory presny typ vybrat, a ci mam brat vacsiu zostavu alebo ako to nazvat. ale mam zavesny CGW - 2L. ako to mas pravdu, vseobecne v tejto dobe ludia uvazuju o takomto type kurenia a myslim si ze je to ok, mat nieco vlastne, co si mozes sam riadit, ovladat a mas tak pod kontrolou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 28. Apr 2022 9:40:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@grogo aha jasne, ved hej to sa oplati vyuzit veru. no a tento konkretny typ to ti teda povedali, ze vzhladom aj neviem na velkost domu a toho na co vsetko by si ho vyuzival tak by bol ok ci ako to funguje?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 7:26:22 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 04. Sep 2018 7:03:17
Príspevky: 38
Bydlisko: Banská Bystrica
Grogo super a tento kotol konkrétne čo máš, funguje nejako automaticky, alebo ako ti pri inštalácií alebo zapájaní vysvetlili tak si to aj ty nejako koriguješ ako potrebuješ? Lebo predpokladám, že keď si ho chcel využívať aj na vykurovanie, a teraz sa tá vykurovacia sezóna končí, tak je to ok, že využívaš ho už viac menej na ohrev vody napríklad?

_________________
„Domov nie je miesto, kde bývaš, ale miesto, kde ti rozumejú.“


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 19. Máj 2022 5:53:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 10. Jan 2018 11:21:24
Príspevky: 47
Bydlisko: Zvolen
frlo8 hej hej jasne, tak ako ty mozes mat nejaku predstavu ze aky asi by si chcel, len teda je lepsie si to mozno aj nechat potvrdit ze ano je to ok, bude vykonnostne stacit aj na ohrev vody aj na vykurovanie.
hepnerka25 ano, to by ti aj mali vysvetlit zaskolit ta co a ako funguje, ono vacsinou sa taketo masiny aj nastavuju na zaciatok ze aby to bolo optimalne ale vies do toho aj vstupit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 23. Máj 2022 8:30:24 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@grogo super ale vdaka za tieto informacie, to clovek aj ked takto vidi, ze niekto nieco konkretne ma nad cim sam uvazujem, rozumies mi, lepsie sa celkovo rozhoduje, ved som to uz aj zene hovoril ze teda co a ako, tak hadam to budeme mat cim skor poriesene aj cez nich, mame velku technicku miestnost, cize v principe by mi bolo jedno ci by islo o vacsi alebo mensi kotol.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Uto 24. Máj 2022 6:43:01 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Frlo8 hej inak ved tak to dokaze aj vela pomoct, presne som sa tiez tak rozhodoval, lebo som videl kotol u kamosa na dome, a ako to bolo aj ponastavovane a teda taketo masiny to uz je ina technika, to vela dokazes poriesit dokonca aj cez telefon a to je super ze aj technik vlastne ked potrebujes tak tiez ti vie pozriet stav kotla cez aplikaciu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 8:26:40 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 26. Okt 2017 8:42:50
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava
inak toto je asi aj najlepšie keď má človek dostatočné veľký priestor lebo tam potom nie si obmedzený pri výbere, chápeš. že aj keď potrebuješ práve kvôli domu nejaký výkonnejší tak treba myslieť na to kde by si ho dal. stupjakrado ale tak to pokiaľ je nastavené tak do toho asi netreba veľmi vstupovať či?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pon 30. Máj 2022 7:36:29 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 22. Aug 2018 9:04:12
Príspevky: 31
@stupjakrado inak je zaujimave ako to ovplyvnuje cloveka, ze teda sa pre nieco rozhodne taketo, ked to vidi ja neviem ako si napisal u kamosa na dome. a zase povedzme si, ked stavias dom aj niekde na dedine, tak sa rozhodnes skor pre takyto typ vykurovania no nie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Str 01. Jún 2022 8:33:08 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 05. Máj 2017 8:17:08
Príspevky: 29
Ti, co mate s kotlom a s jeho vyberom skusenost, mozete mi poradit, ze podla coho vybrat? Lebo neviem ze ci mam brat do uvahy ze ok mam na to vyhradenu povedzme technicku miestnost ale teda, ci mi treba kotlovu zostavu nejaku vacsiu, alebo kludne mozem ratat aj s mensou verziou.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Kondenzacny kotol - poradte!
PoslaťNapísal: Pia 03. Jún 2022 5:58:44 
diskutér

Registrovaný: Pia 30. Sep 2016 13:47:35
Príspevky: 114
Renko tak akoze ty mozes do toho zasahovat, zase to nie je tak, ze ti to pri montazi nastavia a nechytaj sa toho, ale treba vediet co robit, zase nie ze si to prenastavis a kotol ti kvoli tebe ze nevies padne do chyby.
Frlo8 hej jasne, tak ono to ze ho vidis u niekoho a vies ze je to spolahliva masina, ktora ti vykuri fakt aj vo velkej zime dom aj ti teda prehreje tu vodu, je to fajn oplati sa do toho investovat.
Danik vies co mozno ani nie vyslovene ze mam velku technicku miestnost, ale tak vykon, parametre, na co ho chces vyuzivat.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt