Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:31:35


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 42  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 20. Máj 2022 11:32:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 04. Máj 2018 12:57:36
Príspevky: 59
Bydlisko: Nitra
@Americano myslíš, že aj to vnútorné to vie až tak spraviť ako to vonkajšie? Že bude o poznanie prijateľnejšie vnútri počas horúčav? Pamätám si ešte na základnej, že sme zastierali zakaždým žalúzie, keď pražilo slnko, ale že by to bolo lepšie, tak to povedať nemôžem. Môže byť, že teraz sú tie žalúzie také lepšie? Alebo neviem, ako inak by som to nazvala.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 9:43:21 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
Vlocka isto ano, ono aj tie obycajne rolety ked si zatiahnes vo velkych horucavach, tak je to rozdiel. Ale myslim si, ze pri tom vonkajsom to bude este citelnejsie. Neviem, ze ci sa pytas akze ohladne nejakeho konkretneho tienenia z toho vnutorneho alebo len tak vseobecne, ale napriklad ak by si chcela nejake latkove rolety, tak tam mas na vyber aj z roznych druhov materialov, ze aj su take viacej odolne voci tomu teplu, neviem prist na to spravne slovo. Prosto, ze ako odrazaju to svetlo, tak podobne by to mohlo fungovat aj s teplom. Vsak to je dost podobne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 7:13:55 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
ahojte, ako typická žena hľadám na okná niečo, čo bude aj pekne vyzerať a bude to zároveň taký zaujímavým doplnkom. napadli mi také normálne žalúzie akurát, že by som ich dala v inej farbe, čo na to poviete? alebo ak máte nejaké iné návrhy, že vám niečo iné napadne, tak kľudne sem s tým. alebo skôr nejaké rolety? len tam je zase taká tá menšia variabilita, že ako sa dajú ovládať a nastaviť, že prosto buď je roleta hore alebo dole, tak neviem, no.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 10:15:28 
diskutér

Registrovaný: Pia 28. Okt 2016 13:25:45
Príspevky: 101
Zabkara tak to zaluzie mi akoze vobec nepridu nejakym modnym doplnkom. To by som nieco uplne hladal. Alebo ked uz zaluzie, tak potom napriklad skor vertikalne, dlzku aj farbu si vies vybrat, tiez aj ovladanie. Zalezi aj od toho, ci to chces priamo na okno, lebo tieto vertikalne, tie sa nad okno montuju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Štv 09. Jún 2022 11:38:12 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 31. Máj 2017 7:26:25
Príspevky: 65
mozem sa tu informovat aj ohladne sietok na okna? to by mohlo spadat k tym doplnkom k tieneniu asi. neviem, ci je nejak viacej moznosti na vyber, ale chcel by som skor nieco ine nez tie klasicke sietky, keby bola taka moznost. akoze na niektorych oknach by mi to nevadilo, ale mame aj take, ktore potrebujem otvorit a prosto vykuknut, vystrcit sa cez to okno. a to zase aby som zakazdym skladal sietku, to je celkom neprakticke.

_________________
moja praca, moje hobby


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 10. Jún 2022 12:23:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Sob 25. Mar 2017 10:25:22
Príspevky: 97
petrassko tak je viacero moznosti, v podstate ale rozlisujes to, ze ci ich chces napevno alebo take tie otvaracie/ zatvaracie. to uz musis ty vediet, ktore by ti boli lepsie a ktore kam dat. pripadne by si sa mohol este s predajcom o tom poradit, ten bude mat prehlad.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 13. Jún 2022 6:44:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
rudkoko čo som pozerala, tak dajú sa aj tie obyčajné žalúzie vybrať v nejakej zaujímavej farbe alebo v dekore. ale tak je pravda, že aj v takomto prevedení to budú stále len žalúzie. tie vertikálne to skôr asi nie. skôr by som také niečo chcela, čo bude že čisto len na tých oknách. či už by sa do nich vŕtalo, alebo nie, to je mi v podstate jedno, lebo aj tak tam ostanú dierky po týchto žalúziách, ktoré sú tam teraz.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Uto 14. Jún 2022 7:54:56 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Vlocka podľa mňa isto áno, však je to taká clona proti tomu svetlu a teda automaticky, keď ti neprejde dnu slnečné svetlo, tak tým pádom ani teplo. Ale pozerám, že Strutker ti to tu celkom rozpísal, rozmýšľam, že čo by som k tomu ešte dodal takého. Vieš čo, však pozri si Isotru, oni majú aj kopec žalúzií aj tých roliet kadejakých, možno ťa tam niečo osloví. Alebo však ak niečo vyberieš, tak zase napíš a zhodnotíme tu, hah.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pia 17. Jún 2022 9:24:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 11. Feb 2016 9:17:45
Príspevky: 94
Zumbulak tak to ale asi aj podla toho, ze kam sa budu tie sietky davat, nie? Zase na okna mi pride zbytocne davat take pohyblive, ak to nie je fakt, ze nutne.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Okna, tienenie a doplnky
PoslaťNapísal: Pon 20. Jún 2022 12:22:05 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 26. Feb 2016 9:25:49
Príspevky: 27
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či mi budete vedieť poradiť. Ako sa predávajú také tie zatemňovacie závesy. Existuje aj niečo také akože priamo na okná? Asi skôr nejaké rolety než žalúzie. Len by som aj chcela, že aby to nejak vyzeralo. Keby sa dalo vybrať z nejakých farebných možností alebo prevedení alebo takéto niečo.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 414 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 42  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt