Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:17:55


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 53  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 17. Máj 2022 11:35:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 04. Okt 2016 9:02:19
Príspevky: 49
Ruth čo spomínaš tie vertikálne žalúzie, tak si si ich dávala od stropu po zem až? Či akú dĺžku? A čo sa týka ovládania, tak manuálne alebo na diaľkové, alebo sú tam vlastne možnosti na výber? Tiež sa dá pri nich vybrať aj tá taká zatemňovacia látka? Mi napadlo, že by to v tom prípade mohla byť aj celkom fajn náhrada za tie zatemňovacie závesy.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 18. Máj 2022 12:24:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 07. Nov 2018 16:29:59
Príspevky: 37
Bydlisko: Hlohovec
karciaalajci80 dĺžka je podľa mňa voliteľná, že to nie je len jeden rozmer, to isté sa bude asi aj šírky týkať si myslím. ovšem pokiaľ si to dávaš robiť na mieru podľa svojich požiadaviek. čo je isto výhodnejšie ako kupovať nejaký typizovaný rozmer a potom sa snažiť nejak to dopasovať.

_________________
Postav dom, zasaď strom.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 19. Máj 2022 7:37:06 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
monca ved jasne no, to poznam, tiez uz som par veci takto odkladal, kym nebolo pomaly neskoro. ale zase ked das aspon tie ponuky spravit, tak uz vas to nejak nakopne, aby ste sa s tym pohli a vybrali nieco. no jasne, ze to chrani ten pred slnkom, neviem, ci uv alebo nieco ine.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 25. Máj 2022 9:29:19 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
domusko, ktoré myslíš? lebo ono tie vonkajšie tienenia vedia zabrániť aj prenikaniu tepla dovnútra, keď tienenie stiahneš tu a žalúzie zastrieš. tak si vieš vytvoriť dosť príjemné prostredie doma, že v podstate sa vieš aj bez klímy zaobísť. čiže ono to nie je len tak, že proti slnku ako takému, že ako proti svetlu aj aj proti teplu sa dajú používať. a tiež teda sú fajn aj ako bezpečnostný prvok na tom dome.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 26. Máj 2022 10:57:23 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Hamiz to inac ano, mne sa lubi na tom, ze to ma vlastne viacero takych vyuziti. Lebo ked mas vnutri na okne zaluzie, no tak proste hej zatienis, ale to je tak vsetko. Pri tomto vonkajsom to ma viacero vyhod.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Štv 02. Jún 2022 9:14:23 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
domusko tak teda nesiem novinu, mame doma cenovu ponuku a dnes, zajtra to muz ide riesit a objednat. tak konecne sme sa pohli a budeme tam nieco mat. a stihneme to este aj relativne v predstihu pred tymi velkymi horucavami. nevies nahodou, ze ako dlho sa caka na to? ze ake je dodanie? viem, ze potom sa to dnes alebo zajtra dozviem, ale zvedava som uz teraz.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pia 03. Jún 2022 11:26:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
erdzi hej hej, ono slúži to tienenie na viacero vecí. akože jasné, že je v prvom rade na to, aby si si zastrela, keď ti príliš dnu svieti. tým pádom ale keď ti nejde toľko svetla, tak ani tepla. ono to súvisí jedno s druhým. to už aj podľa toho sa vyberá potom to tienenie, že aké máš od neho očakávania.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Jún 2022 9:22:11 
diskutér

Registrovaný: Pon 09. Jan 2017 20:46:22
Príspevky: 114
monca20 dodanie coho? ktoreho tienenia? ale tak celkovo, ked sa to zoberie, tak nejakych sedem az desat dni sa mi zda. no proste do dvoch tyzdnov by si to tienenie mala mat isto uz doma. ale tak co viem, kolega objednaval zaluzie a tie mu dosli o tri dni, takze zalezi asi aj, ze v akom obdobi objednavas a tak, vies, ze kolko maju zakazok. ale tie dva tyzdne su tiez prijatelne si myslim.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Uto 07. Jún 2022 8:06:39 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Baroon my presne 9 dni cakali, si to pamatam, lebo este sme sa robili srandu, ze vsak to nie je ani 10. a to sme objednavali v takom obdobi dva roky dozadu, ked sa to vsetko potom po korone pootvaralo a bolo to take volnejsie, tak to vsade boli take cakacky, ze dovidenia. Takze to my sme v tomto este dobre obisli si myslim.


Hore
Offline Profil
 
PoslaťNapísal: Str 08. Jún 2022 8:14:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 17. Aug 2018 11:03:00
Príspevky: 31
baroon screenove rolety sme objednavali, som to uz asi davnejsie spominala, ze to tu nebolo hned badat. hej hej, tak to aj vychadza, ze tie dva tyzdne nam povedali a do nich sme sa s prehladom aj vosli :)


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 523 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 53  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt