Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:04:13


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 78  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 21. Sep 2022 19:31:46 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
tak to je super vediet, napriklad ja som o niecom takom ani len netusil a nasi budu musiet menit vanu tak neviem, asi sa na to pozriem, predsa len v ich veku by taka uprava v ramci bezpecnosti veru nebola na skodu


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 9:18:12 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 07. Apr 2017 11:05:13
Príspevky: 79
Myslím, že to im padne celkom vhod takéto niečo. Len okrem toho pozerajte aj vane, ktoré aj vydržia, že sú odolné. Obzeral by som sa po nejakej smaltovanej, keď tak. Alebo mi napadá, či by nebolo možno lepšie pre nich miesto vane aj sprchový kút. To je predsa len praktickejšie, že nemusia prekračovať, keď idú dnu aj von, plus k tomu tá protišmyková úprava.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 20:18:36 
diskutér

Registrovaný: Uto 29. Nov 2016 11:03:57
Príspevky: 145
nooo to som im povedal rovno, ze len medzi smaltovanymi nech si vyberaju. mama prisla s navrhom, ze ved im by stacila aj akrylatova, no to som hned z fleku zavrhol. ako ja som premyslal aj nad tym sprchovym kutom, ale tomu moc nakoneni nie su


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 9:14:25 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 04. Jún 2018 9:44:25
Príspevky: 20
... to si im dobre podľa mňa poradil... my sme kupovali tiež smaltovanú vaňu a nemeckej výroby, takže to je podľa mňa taká istota... aj jedno aj druhé... a prečo nechcú ten sprchový kút?.. tiež si myslím, že by to mali možno aj lepšie.. ale zase ak sú zvyknutí už na tú vaňu, tak potom aspoň nejakú fakt dobrú vybrať...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 26. Sep 2022 12:11:46 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 09. Feb 2017 9:52:53
Príspevky: 82
Neboj sa zvykli by si a do budúcna by to bolo isto pre nich bezpečnejšie. Predsa len čím budú starší, tak sa im budú ťažšie tie nohy zdvíhať. Tak by som ich skúsil ešte teda prehovoriť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 8:55:41 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 46
Pocul som o nejakych upravach, ze sa daju dat na sprchove vanicky a asi aj vane teda predpokladam. To sa dava na ktore? Tie akrylatove ci smaltovane? Cital som, ze hovorite, ze smaltovane maju ako keby viacero vyhod oproti tym akrylatovym. Skusenost mam zatial len s takuto akrylatovou vanickou, tak si necham kludne poradit, ak sa da vybrat nieco lepsie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 18:44:54 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
Osobne si myslím, teda, že na akrylátové nie. Už samotný ten akrylár je pórovitejší materiál ako smalt. O smaltovaných som už počul, že sa to na ne dá dať no po pravde značku by som ti musel vygoogliť


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 8:23:00 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
Keby si bol taky zlaty a skusil to pozriet? Dost by ma to zaujimalo, ze pri ktorych sa da dat takato povrchova uprava. Tento rok uz to silit asi nebudeme, uz bolo toho dost, co sa porobilo, ale chcela by som dat najblizsie na poriadok kupelnu. Teraz je tam vana, tak by som ju chcela vymenit. Len uvazujem este nad tym, ze ci opat dat vanu alebo ju skor nahradit sprchovym kutom kvoli praktickosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 19:22:04 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 24. Nov 2017 15:27:37
Príspevky: 81
Bydlisko: Hlohovec
Vieš čo keď som to hľadal tak mi vyhodilo ako prvé Kaldewei. Vieš si pri objednávke zjavne navoliť, či chceš vaňu s úpravami alebo bez. A chceli by ste dať vaňu novú alebo by si chcela radšej sprchový kút?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Sprchový kút vs vaňa
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 9:36:48 
diskutér

Registrovaný: Pia 14. Okt 2016 12:20:17
Príspevky: 109
Ako casto sa kupete teraz vo vani? Vyuzivas ju nejak pravidelne? Asi by som vychadzal z tohto, ze ci sa vyuziva pravidelne alebo len skor prilezitostne, ked nad tym vahas, ci vobec ma zmysel davat opat vanu. Pripadne dat vanu a taku tu zastenu na nu, ze v pohode sa len osprchujes, ale stale tam ostava aj ta moznost vyuzit ju na kupel. Ale tak z toho cisto praktickeho hladiska je asi lepsia ta sprchova vanicka by som povedal.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 778 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 78  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt