Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Uto 23. Apr 2024 13:48:32


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 21. Júl 2022 8:16:40 
diskutér

Registrovaný: Pia 18. Nov 2016 15:54:24
Príspevky: 106
Ono to mas v podstate jedno, ci ide o samostatny satnik, akoze miestnost alebo o nejaku vstavanu skrinu ci hocijaky iny nabytok. V tomto sa nejak rozdiely nerobia, co sa tyka toho planovania a vizualizacie. To si myslim, ze ti pomozu a budu sa snazit vyhoviet vo vsetkom. Pre nich podla mna zakazka ako zakazka.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 01. Aug 2022 12:13:34 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
čo spomínate, tak to sú len akože vstavané skrine a tie šatníky alebo aj iný nábytok sa dá u nich dať spraviť na mieru?... keď pôjdeme do nového, tak si chcem dať záležať tak celkovo na zariadení domácnosti a radšej by som uprednostnil na mieru robené veci...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 16. Aug 2022 7:13:42 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
neviem, ci to tak nie je ze, ze by boli zacinali tymi vstavanymi skrinami a satnikmi, ale ano, robia aj normalne nabytok. videl som medzi recenziami nejake realizacie, tam boli aj skrinky, to vyzeralo ako nejaka chodbova zostava ale aj nieco take ako obyvackova stena. takze da sa kadeco. najlepsie mas, keby si sa rovno ich opytal na to, co by si mal zaujem davat robit.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pia 19. Aug 2022 12:18:18 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 20. Júl 2018 12:53:22
Príspevky: 36
Bydlisko: Poprad
tiez nad vstavane skrine podla mna. ono je to sice aj investicia, lebo je velka ta skrina a ked je na mieru, tak to proste nieco obnasa, ine je to pri takej seriovej vyrobe. ale zase dobra vstavana skrina vydrzi hadam aj po cely zivot. na takych tych obycajnych skriniach nemam rada, co su tie zadky na nich, staci ked sa tam nieco zle prilepi, primontuje, skrina sa zacne vyduvat a rozchadzat, vykrivi sa...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Str 07. Sep 2022 8:47:59 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 18. Jan 2018 13:14:21
Príspevky: 60
Bydlisko: Martin
to je akoze neporovnatelna kvalita, ked kupis len tak v predajni niekde skrine a ked si ich das spravit na mieru. to je uz na pohlad podla mna poznat, ze to aj take pevnejsie a stabilnejsie cele.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 15. Sep 2022 20:13:09 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 17. Máj 2017 9:16:36
Príspevky: 71
to este rozmyslame, ci spravime satnik tak, ze to bude vlastne otvorene, alebo sa tam daju cele vstavane skrine... rad si precitam, ako to mate vy spravene a ake je pre a proti pri oboch moznostiach... ale teda ked uz toto budeme davat robit takto na zakazku, tak by som chcel, aby aj iny nabytok sa dal naraz spravit... nech potom aj nam to pridu vsetko naraz namontovat, aby sme nemuseli cakat na jedno, potom na druhe... viete ako...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 8:04:17 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Toto aj moja zena dlho riesila, ale nakoniec sa rozhodla pre vstavane skrine uzavrete. Ja som sa do toho moc nejak nestaral, mne to bolo v podstate jedno, na tomto mi nejak zvlast nezalezalo. Ale nakoniec dobre, ze sa dali zatvaracie skrine, lebo predsa len to nie je tak na ociach vsetko, ked aj je nieco nie prave top ulozene v skrini, tak to nebije do oci a aj prach na to zbytocne nesada ako pri otvorenom satniku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 7:47:02 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
to mi pridu dost rozumne argumenty a vychadza tym padom lepsie normalna vstavana skrina nez otvoreny satnik. pripadne ked uz ten otvoreny satnik, tak isto aspon nejake posuvne dvere tam dat, nech to nie je uplne otvorene. tazko povedat, to zalezi vela aj od vkusu, kto si co zvoli.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Vstavané skrine
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 9:01:30 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 16. Mar 2017 20:06:07
Príspevky: 48
RadkoM skuste si pre inspiraciu pozriet Samadu, my sme u nich objednavali skrine, stoliky, police. Ze robia proste viacej ako len tie vstavane skrine, ako sa aj tema vola. Aj realizacie najdes na stranke a aj na fb ich najdes.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 329 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt