Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 12:07:10


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 72  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 19. Sep 2022 11:46:37 
občasný diskutér

Registrovaný: Pia 02. Mar 2018 8:33:06
Príspevky: 73
*jardojar to si kde kupoval to tienenie? Viem viem, ze si to kupoval uz par rokov dozadu, ale tak zmienit sa kludne mozes. Myslim, ze viaceri to tu ocenia, hlavne skrz to, ze si tam spomenul, ze ste dostali aj zlavu na to tienenie. Inak. Rolety ci zaluzie?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pia 23. Sep 2022 7:42:09 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 13. Sep 2017 10:20:28
Príspevky: 55
Bydlisko: Nové Zámky
rolety ci zaluzie predpokladam, ze sa pytas zvonka na okna. toto ti je dost zaludna otazka inak. to ti kazdy bude hovorit vyhody o tom, ktore si dal on. ale zalezi aj ake mas ocakavania od toho tienenia. mozno by som pozeral aj na ine vyhody alebo co take navyse vies pri tom ktorom tieneni ziskat. lebo ak sa bavime len o tieneni, tak z toho hladiska mas lepsie rolety, lebo tie zatienia predsa len o nieco viacej.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 7:52:27 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
kisto zatianienia viacej, to ano, ale zase to nie je tak, ze cez zaluzie ti bude svietit, aj ked budu zatiahnute. aby nedoslo k nejakym nedorozumeniam nahodou. pri zaluziach je zase vyhoda v tom, ze sa daju aj naklapat nie len zatiahnut. akoze toto je debata na dlho a stale by sme sa tocili v bludnom kruhu medzi vyhodami jedneho a druheho.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 10:17:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
@simranka tak to uz je podla mna dost dlho, ked hovoris, ze pat rokov, to uz musis vediet posudit ci su dobre alebo ano :D tak to si ma potesila, lebo som ich objednala minuly tyzden.. aj som sa chcela tuto zastavit, ze ti dam vediet, ked som isla od predajcu, ale som nejak nestihala a potom priznavam, ze som aj pozabudla... ale tak ak pojde vsetko ako ma, tak tento tyzden by hadam uz mohli byt aj doma namontovane na oknach...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 7:46:02 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
Davnejsie sme davali tienenie na okna, vonkajsie, exterierove. Vynechali sme napriklad kuchynske okno, ktore je situovane do dvora a proste sa tam nejak nepyta dat tam nieco, aspon teda zatial nie, na parapete su bylinky, takze to nie je tak, ze by bolo cele okno len tak hole. Ale rozmyslam, ze na terasove velke okno by to nieco chcelo. Teraz po lete som si to tak nejak uvedomil, ze o dost stupne teplota vnutri, ked svieti slnko, tak uvazujem co tam dat, ci von ci lepsie bude dnu, neviem.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 16:51:45 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
branikess zabudol si len dodat, ze ci to chces na to okno tiez vonkajsie nieco alebo skor nieco z toho vnutorneho. ak vnutorne, tak to odporucam pozriet si normalne so zenou, s rodinou tie moznosti, lebo je toho hodne. no a ak vonkajsie, tak to asi vies, ake su moznosti, doplnit len na to okno take tienenie, ako ste davali aj na ostatne okna, alebo potom by som si tam vedel este predstavit screenovu roletu.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 17:36:30 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
Musketier praveze nezabudol, rad by som to upresnil, ale akoze vobec zatial nie som rozhodnuty ani len pre toto, ze ci exterierove alebo interierove. Skusim pozriet tieto rolety, ktore si spominal.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 6:05:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
takze cisto len na to velke terasove okno hladas nieco? nechces rovno aj na dvere na terasu nieco dat, nech to mas take pekne rovnake cele? mne napadlo praveze nieco z vnutorneho tienenia skor. mne sa pacia aj tie vertikalne zaluzie, neviem, ze ci by sa vam nieco taketo hodilo. tie ma aj kamaratka a ukaze to pekne, samozrejme zalezi aj od dispozicie a zariadenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 7:28:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 15. Feb 2018 12:25:41
Príspevky: 60
Bydlisko: Senec
@branikess nepísal si tuším od koho máš to vonkajšie, tak mi tak napadlo, že či si nepozeral od tej firmy niečo, ak ti vyhovujú, tak by som išiel asi na to takto pri výbere ďalšieho tienenia.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Automaticke rolety,zaluzie
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 16:29:08 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 16. Apr 2018 14:06:49
Príspevky: 95
Bydlisko: Svätý Jur
Cowboy len pozoro, ono nemusia sa dať pri každom tom vonkajšom napríklad také veľké rozmery na okná dať spraviť. Na toto bolo treba myslieť asi už pri tej prvej objednávke tienenia. Ale tiež by som si tam vedel predstaviť kľudne tie screenové rolety. Tie sú podľa mňa na takýto účel ako stvorené.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 719 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 72  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt