Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 15:41:51


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 60  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 7:58:47 
občasný diskutér

Registrovaný: Uto 11. Okt 2016 14:24:55
Príspevky: 80
Ak nemas istotu, tak to preber vsak s predajcom. Nemyslim, ze ti bude vediet niekto lepsie po radit ako on. A co sa tyka toho, ako zvolit ulozenie tych dosiek, tak to je fakt tazke vybrat. Skus si to nakreslit, ja si vsetko kreslim, ked sa ide nieco robit haha. Alebo vsak na nete pozri nejake realizacie napriklad, budes vidiet ako to vyzera uz hotove.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 22. Sep 2022 10:18:48 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Okt 2016 11:09:17
Príspevky: 69
Neviem ako je to pri plote, tam to bude asi omnoho jednoduchsie ako ked sa dosky pouziju ako podlaha na terasu. Tam treba dat bacha uz od zaciatku, uz ako sa betonuje podlazie pre podkonstrukciu. Beton pod terasou musi byt samozrejme vyspadovany. Podkonstrukcia sa nasledni upevni do betonu pomocou nerezovych skrutiek s hmozdinkami. Stavebna vyska terasoveho systemu je v reze cca 70mm a to treba mat na pamati pri betonazi toho podkladu (terasovy system je vlastne dokopy podkonstrukcia, podlozky a terasove dosky).


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 6:41:51 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 21. Júl 2017 8:48:14
Príspevky: 49
Bydlisko: Pezinok
okrem toho je aj viacej moznosti, z ktorych mozes vyberat, ze ako spravis podkonstrukciu pod tie dosky, ked sa bavime o terase. zase pri plote nieco taketo potrebne nie je, tam len vybrat, ako sa budu ukladat a poriadne to upevnit. inak s tym plotom starosti nie su.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 8:13:20 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Okt 2017 13:34:20
Príspevky: 59
Bydlisko: Čierny Balog
branikess ale jasne, kludne mozes aj viacej o tom spomenut, rad sa priucim nieco nove. pripadne ak by si vedel nejaky odkaz mi poslat, kde sa o tom docitam viacej, tak tomu sa tiez nebranim. alebo skusim si to pozriem cez ten timbermax, co si spominal, ked hovoris, ze oni robia taketo dosky.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 7:40:11 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 25. Okt 2016 12:31:34
Príspevky: 63
Depesak vyskusaj pozriet tam kludne, odtial v podstate aj ja mam taketo informacie. Lebo nejak inak s tym do styku neprichadzam, akoze len toto, co som si nastudoval sam. Tiez by som musel k nim zabludit na web, aby som si osviezil pamat a vedel pokracovat v tom "vysvetlovani" vyrobnych procesov a podobnych zalezitosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 8:17:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 22. Jún 2017 8:10:03
Príspevky: 58
Bydlisko: Bratislava
Podla mna je skor dolezitejsie pozriet si nejake recenzie a skusenosti inych ludi, vsak tu sa da na vsetko aj popytat. Lebo to, aky sa pouzije vyrobny proces, ako nehovorim, ze to nie je dolezite, vsak od toho vsetky tie vlastnosti zalezia. Ale tak ked si toto prestudujes, tak sa nedozvies, ze ako napriklad tie dosky budu vyzerat po case, alebo ci sa treba o ne nejak starat a udrziavat ich. Vies, ze take realne skusenosti a nie teorie.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Štv 06. Okt 2022 6:49:36 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 20. Júl 2017 8:45:25
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava
ale toto si vieš tiež dohľadať, tiež som si na nete pozeral také porovnania, že ako vyzerá fasáda, na ktorú sa použilo drevo a fasáda spravená z drevoplastových dosiek. zhrnul by som to tak, že v tých začiatkoch to vyzerá rovnako, ak sa dajú dobré drevoplastové dosky, tak je to na nerozoznanie od tých drevených. ale po rokoch sa začnú ukazovať rozdiely, to drevo proste ošpatnie, schátra, keď sa oň nestará. o tie druhé dosky sa nemusíš a budú aj po tých rokoch vyzerať ako na začiatku.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pia 07. Okt 2022 9:29:47 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon 15. Okt 2018 14:17:22
Príspevky: 25
dado778: to si na nejakej konkrétnej stránke pozeral napríklad, či len tak si si porovnával fotky, čo si si pogooglil? chcela by som vidieť ten rozdiel.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Pon 10. Okt 2022 8:08:43 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 07. Mar 2019 14:44:57
Príspevky: 66
Bydlisko: Poprad
dado778 toto je ti inak dost zaujimave, ked vidis taketo porovnanie, lebo vela ludi si ten rozdiel takto ani nevie nejak predstavit... lepsie je to vidiet, ze ozaj to drevo ospatnie, zmeni farbu, zmeni tak celkovo vzhlad, ze pokial sa on pravidelne nestara, tak to myslim za vela nestoji a fakt by som nechcel nieco taketo mat na dome... vsetko co sa kupovalo na dom, co sa robilo okolo domu, tak kazdy jeden raz sa bralo do uvahy aj to, ako sa bude dany predmet, material spravat aj po case...


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Plot
PoslaťNapísal: Uto 11. Okt 2022 8:59:18 
občasný diskutér

Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 9:35:04
Príspevky: 50
Ahojte, chcem sa opýtať, že ako sa pracuje s tými drevoplastovými doskami, ktoré ste tu spomínali? Či to nie je nejak komplikované alebo náročné, ako sa s nimi manipuluje a podobne. V podstate, či by som to zvládla aj ja napríklad.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 594 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 60  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt