Fórum.KdeBývať.sk

Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 11:15:57


Všetky časy sú v GMT + 1 hodina




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 61  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 27. Sep 2022 7:44:57 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
ronius aj mas vybrate, ze aku by si chcel branu? tipujem, ze to bude s pohonom, lebo tak to teraz uz ine brany si asi ani ludia nedavaju. naco vystupovat zakazdym z auta, ked chces odist, prist. tych bran je tiez viacero druhov a moznosti na vyber. ono asi zalezi vela od toho, ze kto ma kolko miesta na tu branu, a podla toho sa rozhoduje, ci otvaraciu, posuvnu alebo aku. ale napriklad aj pri tej posuvnej samotnej je este viacero moznosti.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 28. Sep 2022 6:05:53 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 06. Júl 2017 10:40:18
Príspevky: 84
Bydlisko: Banská Bystrica
Musketier doplním teda tú posuvnú bránu, čo si písal, že je toho viacej možností. Tak je taká úplne klasická samonosná posuvná, samonosná s vyvažovacím zariadením, koľajničková a aj koľajničková teleskopická. Je myslím z čoho vyberať. Potom ešte tie otváracie, ale z tých je o niečo menej na výber.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Štv 29. Sep 2022 6:03:07 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 09. Jan 2018 8:52:04
Príspevky: 32
Bydlisko: Modra
henrich43 :)
podla coho je dobre si vybrat nejaku branu. akoze v pripade, ze ma nejak nic nelimituje. viem, ze tie posuvne, ze tie sa davaju asi skor, ked nie je nejak miesto na otvaraciu. ale tak vymenoval si z nich niekolko druhov, tak ako viem, ktora bude pre mna ta naj?


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 6:03:53 
diskutér

Registrovaný: Uto 30. Máj 2017 13:43:36
Príspevky: 148
Bydlisko: Ružomberok
Ronius ako ti písal aj Kisto, tak aby si to neodkladal toľko, že potom budete musieť fungovať nejaký čas bez brány. Však skús si dať spraviť nejaké cenové ponuky, aby si vedel aspoň toto dopredu, že koľko by to asi tak vychádzalo. Si spravíš na začiatok prehľad.

_________________
Dom a záhrada sú odrazom majiteľa.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Pon 03. Okt 2022 10:19:23 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv 16. Aug 2018 17:48:46
Príspevky: 40
Bydlisko: Piešťany
@musketier ta brana sa tiez chodi zameriavat?.. som si myslela, ze to staci, ked si zakaznik len sam povie, ze aku velku by ju potreboval.. ale tak zase je pravda, ze ked je tam aj ten pohon a tak, tak ze by sa mohlo stat, ze nieco prehliadne alebo zabudne pomerat... predsa oni s tym asi robia dost casto, ze uz vedia, co a ako treba... a tam sa aj nieco plati, ked pridu na to zameranie, ci ako to je?..


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 6:03:41 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 08. Dec 2017 15:37:51
Príspevky: 107
Bydlisko: Hlohovec
Jasná vec, všetko sa chodí zameriavať, či plot, či brána. Podľa mňa je to práveže pri tej bráne ešte o niečo dôležitejšie ako pri samotných plotových dielcoch napríklad. Dobre hovoríš, že keď je tam ten pohon, tak to o niečo inak vyzerá ako keby bola brána na manuálne otváranie. Plus záleží aj akú bránu si vyberieš, aký typ. Či sa zameranie platí? Nemalo by sa, mala by si to už mať zarátané v celkovej cene v podstate, že to nie je tak, že prídu na zameranie a rovno ti prinesú faktúru.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 8:33:00 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 25. Júl 2018 18:12:27
Príspevky: 103
Bydlisko: Žiar nad Hronom
Predpokladám, že to zameranie sa robí kvôli tomu, aby mi vedeli aj cenovú ponuku potom predložiť. Len chcem sa opýtať, či k nej dostanem aj vizualizáciu napríklad alebo sa dá nejak priplatiť, aby ju spracovali.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Uto 04. Okt 2022 16:48:40 
diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str 07. Mar 2018 15:53:33
Príspevky: 101
Bydlisko: Trenčín
henrich43 vidis, dobre, ze hovoris, toto mi nenapadlo spomenut. ano, samozrejme je viacero druhov tych bran na vyber, kadejake prevedenia, takze ono je z coho vyberat. taka zaujimavost pre mna bola, ked som prvy raz videl zabudovanu branicku v brane. akoze teraz si poviem, ze banalita, ale vtedy som na to pozeral, ze ako dobre vymyslene.
karin89 pravdaze, branu ti pridu tiez zamerat. coze planujete domov novu branu kupovat, ked sa informujes na to? platit by si nemala nic samozrejme, ale tak to zalezi aj ktora firma ma ake podmienky, vies ako.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 5:54:25 
občasný diskutér

Registrovaný: Str 02. Nov 2016 13:53:11
Príspevky: 77
aj z tohto dovodu by som poradil najst si viacej firiem a dat si vypracovat na zaciatok viacero cenovych ponuk. ono odlisnosti v cene isto budu, co sa tyka samotneho plotu, brany ale rozdiel moze byt aj v sluzbach, ktore firmy poskytuju.


Hore
Offline Profil
 
 Predmet príspevku: Re: Aký plot?
PoslaťNapísal: Str 05. Okt 2022 16:28:39 
občasný diskutér
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto 16. Júl 2019 11:51:15
Príspevky: 76
Bydlisko: Banská Bystrica
ahoj, ak by si potrebovala niečo vedieť, niečo sa popýtať, tak mi kľudne napíš, či už tu alebo správu. my sme si dávali robiť hliníkový plot aj s bránou a plus ešte aj nejaké doplnky. všetko nám robil Elmar a musím povedať, že sme si dobre vybrali práve ich. žiadne problémy, všetko pekne na čas bolo, ako sme sa dohodli, žiadne opletačky, práve naopak, pán bol v pohodičke, milý, keď bolo niečo treba, tak sme si zavolali a vybavili.


Hore
Offline Profil
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 608 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 61  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Nájdete nás aj na Facebooku

Beží na phpBB | Partnerské odkazy | Kontakt